POZVÁNKA NA OSLAVU DVACETI LET VESLOVÁNÍ NA BEROUNCE - další info v AKTUÁLNĚ

Zdá se to jako včera, ale už je to opravdu dvacet let, kdy skif „Kubík“ jako první tehdy vyjel na Berounku.  To byl úplný začátek. Pak následovaly roky dřiny, elánu, nadšení, překonávání problémů, postupně se začaly dostavovat dílčí úspěchy, vítězství ale i prohry, avšak ten elán a nadšení zůstaly. A už to trvá neuvěřitelných dvacet let.

Každé správné výročí by se mělo náležitě oslavit. Proto zveme všechny bývalé i současné členy klubu, rodiče, přátele, příznivce, podporovatele – udělejte si čas v sobotu 14. září a přijďte  „pobejt“, zavzpomínat a tohle krásné výročí s námi oslavit.

A vy „veslování schopní“, přijďte ve sportovním a pomozte nám projet všechny naše veslice na Berounce v rámci „DEFILÉ – Všechny lodě na vodu." 

OFICIÁLNÍ POZVÁNKA NA OSLAVU 20 LET VESLOVÁNÍ NA BEROUNCE

Výbor klubu

« zpět

... protože nás voda baví !

O klubu

Pokud vás náš Klub zaujal - jak na to ?

Přijďte se podívat - nábor nových členů vždy po-st-pá od 16.00 hod. - Růžena Sehnoutková,   tel. 602 683 113. Tréninky na Berounce - loděnice Na Štulovně (letní měsíce) a v posilovně naproti městské knihovně - stará kasárna (cca od října do března). Trénink je týmový a je zaměřen pro příchozí jako všeobecná přípravka vodních sportů s postupným budoucím  zaměřením na vhodnou specializaci. Minimální věk je 9 let a povinnost být dobrý plavec !!!!!

Rodiče !!!  S vodními sporty se dá začít i relativně později. Pokud má předchozí dobrý základ z jiného sportu, může i po 16. roku věku stále ještě "chytit vlak" a úspěšně závodit. Mimo sportovní výsledky je pak jistě u vody udrží dobrá parta, která mimo trénink dělá řadu věcí společně (závody, přípravu lodí, zimní a letní soustředění, zvelebování loděnice a pod...)

Co nabízíme?

  • Kvalitní vybavení veslicemi a rychlostními kajaky - skuly, plovák, skify, dvojskify, dvojky, párové i nepárové čtyřky a osmiveslice, K1, K2 a i K4, tréninkové pramice ...

  • Špičkové vybavení pro zimní kondiční přípravu - trenažery, posilovna, plavecký kondiční trénink

  • V tréninku používáme i klubové koloběžky

  • Bezvadnou partu lidí od vody - tréninky řízené bývalými reprezentanty

  • Kvalitní podporu mateřské jednoty

Kontakty

TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s.

Tyršova 85, 266 80  Beroun II

Loděnice na Štulovně, Dukelská ul. - kudy se k nám dostanete? Podívejte se na mapu.

GPS: 49°58'12.326"N, 14°4'19.296"E

Tréninkové středisko Kasino v ulici U Kasáren - najdete ho rovněž na mapě.

GPS: N 49° 58.0376', E 14° 4.2495'