2011

19.12.2011

PF 2012

KVARK (pro neúspěšné luštitele je to Klub veslování a rychlostní kanoistiky...) přeje všem členům, rodičům a přátelům klidné svátky a radostný, pohodový a úspěšný rok 2012

PF 2012

Přeji vám všem, závodníkům i trenérům, rodičům i nerodičům, ať vám ten příští „olympijský“ rok přinese co nejvíc radosti  z pohybu na vodě, ve vodě i mimo ni.

                                                                                                                       „Admin“ Petr


12.12.2011

ÚSPĚŠNÝ VÝCVIK VE VODĚ A BEZ LODĚ... smile

Každé pondělí 16 až 24 veslařů trénuje na 3 drahách v Laguně, někdo piluje styl, jiný bojuje se základy, ale všichni dělají pokroky!!! Přesvědčte se na vlastní oči v naší fotogalerii.

Zdravím

Jarda


12.12.2011

Pardubické vánoční trenažery

Ahoj,

  naši trenérští asistenti Jirka Vnouček a Honza Oberman se postarali o účast na Pardubických vánočních trenažerech a závodníci  zase o pěkné osobni rekordy a pohár za třetí místo družstev!!!!  Podrobnosti ze závodů dodají aktéři a my jim gratulujeme k důstojné reprezentaci klubu a těšíme se z osobních výkonů!!!

 Výsledky závodů naleznete tady.


 

Jarda


28.11.2011

Zpráva z Lounského triatlonu !!! Opět na bedně !!!

Minulou sobotu jsme se opět, jako již tradičně, zúčastnili jednoho z nejtěžších závodů v hale - Lounského halového triatlonu. Jak byla rekordní účast celého 17. ročniku (přihlášených 444 závodníků), tak byla i nemalá účast  našich veslařů (18). A opět se mezi touto silnou konkurencí neztratili. Honza Cinci Cincibuch se umístil na 3. místě v kategorii žcis  a Kačka Švestková skončila jako 2. v kategorii žkynejml. I ostatní, ač se nedostali na "bednu", přesto zanechali po sobě stopu v podobě hezkého stylu na veslařském trenažeru, urputnosti na cyklotrenažeru, nesmírné bojovnosti v závěrečných metrech člunkového běhu a zlepšených výkonech oproti minulému ročníku. A byla to velká výprava stávající z těchto borců a borkyň : Kindlové Magdy, Růžičkové Terezy, Marťase Švestky, Bečváře Martina, Pechara Petra, Brůžka Martina, Vojty Růžičky, Kuby Karáska, Domči Vrecionové, Lucky Placky Plecité, Verči Grunclové, Lucky Mistrové, Peťana Janovského, Tomáše Tombra Brůžka, Pepy Bureše a Zuzky Řebíkové. Podrobné výsledky jednotlivých závodů najdete na VKO Louny a pro nedočkavé fotografií, které co nejdříve dodáme, najdete zase zde Chtěl bych ještě všem účastníkům poděkovat za vzornou reprezentaci našeho klubu, přítomným rodičům za vynikající fandění a podporu a popřát závodníkům hodně trpělivosti v zimní přípravě, která je trošku nudná, ale než se nadějete tak je tu jaro, voda a tam se opět ukáže, co jste dělali v zimě :-)).

 Zdraví všechny Honza Piskáček


28.11.2011

Lounský triatlon !!!!

Jako již tradičně jsme se neztratili a podrobná informace bude následovat. Gratulace Kačce Švestkové a Honzovi Cincibuchovi k výstupu na "bednu" !!!!  Zatím jednotlivé foto zde a informace od přímých účastníků vzápětí ....

Jarda


20.11.2011

Závěrečná ...

Ahoj,
tak sobotní Závěrečná...se opravdu vydařila - počasí pěkné, účast dobrá, práce vidět za námi dost, oběd dorky zvládly znamenitě, dík i maminkám za připravené a donesené dobroty, vlajka sjela ze stožáru trochu vzdorovitě, ale nakonec se podvolila no a překvapila nás milá návštěva přátel z ČVK Praha - více ve fotogalerii.
A kdo že našel čas na poslední letošní rozločení se Štůlou? Lucka a Valča Mistrovi, Placka, Verča, Domča, Jana Součková, Petr Janovský, Péťa Pechar, TomBr, Martin Brůžek, Cinci, Martin Bečvář, Pepa Bureš, Vojta Růžička, Kuba Karásek, Martin Švestka, Tomáš Bošina, Tomáš Čeřovský, Honza Urban, Karel Hošek, Růža a Jarda.
Všem díky, však vám to Štůla vrátí  smile.

Zdravím

Jarda


20.10.2011

Žabí oslava 2011

Poděkování všem co se Žabkou pomohli, postarali se o super pohoštění i účastníkům a závodníkům a letošním oslavencům JEDNIČKÁŘŮM ještě vše NEJ a hlavně zdraví a dík, že tu s námi jsou!!!!!

Díky
Jarda


Zároveň se můžete "najít" na fotkách ze sobotní Žáby, a to rovnou na dvou místech: TADY a ještě také TADY.


17.10.2011

Ještě jednou brigáda.

Pro "lepší náladu" na brigádu vytvořil Jarda tento plakátek  smile.


8.10.2011

Chorvatsko - Medulin

Ahoj,

tak trochu se zpožděním..... smile   smile

Strávili jsme jedinečný týden díky Veslački klubu Medulin poprvé na moři a stálo to skutečně za to!!!
Místo - úžasné, voda - jedinečná, průzračná, historie - Koloseum, útesy a šnorchlování, počasí na 1 a skutečně dobrá parta našeho klubu je výzvou pro všechny ostatní, aby pilně trénovali a mohli s námi příště také!!!!!

Vychutnejte si s námi pár foto z prohřátého Chorvatska a načerpejte inspiraci...... smile

Jarda


31.8.2011

Berounská osma opět v plném tréninku !

Musím přiznat, že jsem to čekal výrazně horší, ale moc pěkně jsme si v úterý 30.8. zaveslovali.
A tak můžeme konstatovat, že opět se podařilo vyřešit generační propad a budeme jezdit pravidelně - tedy podle času Kobry. Akce byla samozřejmě zdokumentovaná - viz naše fotogalerie.

Super a prima nálada!!!!! Díky,

Jarda


28.8.2011

Nová kayak loděnice na Štůle

Ahoj,
tak se v sobotu sešlo torzo členů, ale o to s větší chutí pomoci. Lodě jsou "roztříděné" a mají svůj "zasedací" pořádek. Nový hangár je již zabydlený a dlažba na Štůle je  překrásná!!! Však se můžete přesvědčit sami, pokud nahlédnete do naší fotogalerie.

Tak od pondělí  naostro s tréninky smile.
Zdravím a všem děkuji

Jarda


23.8.2011

johAhoj,

zdravíme Všečlenstvo klubu vč. sympatizantů a už pomaloučku protáhněte kostru a připravte se na podzimní část sezony!  Svoláváme všechny, co jsou po ruce na tuto sobotu, t.j. 27.8. již od 8.00 na Štulovnu - čeká nás úklid hangáru a přenesení lodí dle nového lodního pořádku, příprava na závody a soustředění - mytí, seřízení, drobné úpravy a všeobecný úklid!!!

  Vzpomínáte ještě?????      smile  smile

*   *   *   *   *

Pravidelné tréninky začínáme od pondělí 29. 8. od 15:00 hod. !!!!

 "dočasný uživatel loděnice" ...         smile        smile

 *   *   *   *   *

Admin stránek - Petr s Jitkou odjíždí na dovolenou a tak od 2.9. do 18.9. zde nebudou žádné novinky,  choďte na loděnici a budete vše vědět  smile - připomínám Dračí lodě 10.9.,  soustředění v Chorvatsku 11.-17.9. a dále 23.-25.9. MČR ve sprintu a družstev, 8.10. Mělnická regata - 130 let založení klubu (!!!!!) a 12.10. Veslařská středa v Praze. Kajakáře čeká za dobrého počasí výlet proti proudu a případně nějaký závod na závěr sezony - sprintík či marathon.

Sledujte naše aktuality - bude letos co slavit (dostavba Štůly - kajak hangár, zajímavé životní jubileum člena VK, dále 12 let VK - není kulaté, ale hezké číslo a   další a další radosti). 

  

To je zatím vše, těšíme se na vás všechny a ahoj vodě!!!!!

Jarda


16.8.2011

Nové náborové stránky ČSTV

Ahoj,

z ČSTV jsme dostali nabídku využít  nových náborových stránek "Otevřené dveře sportu".

http://www.branasportu.cz/

Pod odkaz na „Kanoistiku a Veslování“ byla umístěna následující upoutávka: 

Klub veslování a rychlostní kanoistiky v týdnu 19.-23.9.2011 pořádá Týden otevřených dveří pro zájemce o lodní rychlostní sporty.  Připravujeme mladé závodníky pro zvládnutí obou lodních technik - jak veslování, tak rychlostní kanoistiky, v zimě plavání, posilovna, tělocvična, doplňkově lyže, kolo.

Podmínka - DOBRÝ plavec!!!

Nábor nových členů - trvale – viz http://www.vesloberoun.cz/  - ideální zahájení pro příchozí v září  - základy, zimní příprava, jaro na lodi a léto závody..: o))))  Pro zájemce o nezávodní pojetí obou sportů s chutí pomoci s fungováním Klubu není horní věková hranice nijak omezena. Vítáme zejména dobrovolné trenéry z řad současných i bývalých závodníků!

Jarda


16.8.2011

Ještě k maratonu ČB - Praha

Ahoj,  ještě k závodu ČB  - Praha: 
    Vzdávám hold a obrovský obdiv zakladatelům závodu v dobách "divoké" Vltavy, v dobách  nesrovnatelně horšího vybavení a tvrdých podmínek, o to byli asi odhodlanější a tvrdší borci krotící peřeje a vzdálenost.  Hezké čtení a oživení historie v podání skvělého spisovatele Oty Pavla (pro naši mládež - pokud neznají - najděte si a vše přečtěte, krásné příběhy z Berounky a Křivoklátska !!!) - díky za zaslání a připomenutí Pavlu Šárovi - letos první veterán na K1, celkově šestý,  a  parťák našeho Zbyňka!

JS

P.S.: pro pohodlnější přečtení příběhu Oty Pavla "Závod statečných" klikněte zde.


15.8.2011

Kanoistický maraton České Budějovice - Praha

Ahoj,

čerstvá aktualita:

nejdelší maraton u nás - České Budějovice  - Praha ve svém druhém ročníku a co se času týká – rekordně !!!!  Vítězný čas Petra Jambora z USK Praha 12 hodin a 18min je z oblasti mimozemské..: smile smilesmile Klobouk dolů, před dosaženými časy všech závodníků - většina z loňských účastníků čas výrazně vylepšila. Speciální obdiv k závodníkům  na C1!!!!   Barvy klubu hájil Zbyněk Laube  v kategorii "veteráni"  a vyhoupl se na "bednu" a skončil třetí, celkově pak na velmi pěkném devátém  místě v super čase 14hodin a 7min!!!!!

Doufám, že  napřesrok se odhodlá a odváží větší počet připravených závodníků, nebudou nás pronásledovat zranění a dáme tuto výzvu vytrvalosti ve větším počtu!

Více fotek, které poslal Zbyněk Laube, si můžete prohlédnout
přímo tady nebo v naší fotogalerii.

Jarda


8.8.2011

ME masters v maratonu v rychlostní kanoistice

Ahoj,

rádi uveřejňujeme  trochu opožděnou aktualitu z  ME v maratonu v rychlostní kanoistice, které se uskutečnilo ve dnech 20. a 21.7. ve francouzském  Saint Jean de Losne. Letošní Mistři ČR v K2 veteránů na dlouhé trati, Zbyněk Laube s Pavlem Šárou, zajeli pěkný závod i na tomto ME. Umístili se na 5. místě v K2  masters, kategorie A 35-39 let, a na K1 dojel Zbyněk Laube na 8. místě. Délka závodu byla 21,5 km.

Berounské dresy byly vidět a to je fajn!!  

Fotografie z kanoistického maratonu, které nám poskytnul Zbyněk Laube, si můžete prohlédnout v naší fotogalerii nebo přímo zde.

Jarda


30.7.2011

Prázdninové pádlování na Štůle

Podařilo se udělat spoustu hezkých nových fotek - prohlížejte na "Prázdninové pádlování na Štůle" a "Veslopádlo do skova" (ve čtvrtek 28.července).

....červencové pádlování se nejen líbilo, ale i vydařilo, a to nejen podle počasí, ale i účastí. V tréninkové dny bylo na vodě (někdy i ve vodě smilesmilesmile) 8 až 12 kajaků s těmi nejmladšími s chutí zvládnout alespoň základy pádlování. Díky Honzovi Urbanovi byli pod neustálým odborným dozorem ze břehu a na vodě pak Jardou popohánění. Co nevidět budou naši nejmladší i závodit smile.

Sledujte naše Aktuality, zveřejníme datum zahájení po prázdninách, doufejme již poslední týden v srpnu!!!  Nezapomněli jste běhat, jezdit na kole, plavat a posilovat??? smile

*  *  * 

Chorvatsko - všichni přihlášení potvrdili účast, jen Dominika neplánovaně uvolnila jedno místo - nešťastně upadla a zlomila si klíční kost!!! smile Je nám to moc líto a přejeme rychlé uzdravení - myslíme na tebe!!!
Pokud se ještě někdo rozhoduje - ozvěte se Jardovi nebo Honzovi Piskáčkovi.

Jarda


19.7.2011

Ahoj,

Letošní červencové pádlování se velmi daří a počasí přeje, což ocení především "koupači", kterých je na začátku vždy dost... smile smile smile

Zatím si kajaky postupně ochočuje Jana, Ondra, Vojta, Petr J., Petr P., Lucka M., Valča, Marek, Zuzka,... a zatím jsme se odvážili jen k lávce a zpět.  Ale jsme v polovině, tak se to jistě vylepší.  Proběhla i odborná instruktáž s Andulkou na suchu a se jistě přidají i ti, co dosud "pauzírovali" na různých táborech nebo na dovolené s rodiči.  Jezdíme i na K2 a o veselé zážitky není nouze.  Oblíbená je strkačka lodě ke břehu a její odborné vylévání.  Postupně přidáme i více foto.  Stále platí, že do konce července trénujeme út, st a čt, vždy od 16.00 !!!  *   *   *

Soustředění v Chorvatsku - přihlásilo se a trenéry bylo schváleno celkem 9 závodníků, kteří potvrdili účast. 

    Jsou to :  Domča Vrecionová,  Verča Grunclová, Lucka Plecitá, Zuzka Řebíková, Jan Cincibuch, Pepa Bureš, Tom Brůžek, Vojta Růžička, a Petr Janovský.  Zálohu zatím zaplatil Vojta, Placka a Petr.

 ! ! !   Připomínám termín do konce července na písemné potvrzení a zaplacení zálohy   ! ! !

 *    *    *

Prázdninové aktivity - ať jste kdekoliv, nezapomínejte na běhání a posilování vl. vahou!!!  Velmi prospěšné je i plavání a jízda na kole, nejlépe 45min - 90min.  Nejlépe denně - odpočívejte v pohybu, válení v písku je príma, ale pozor na nicnedělání - nemělo by být delší než 2 dny a pak zase pěkně do pohybu!!!!

Zdravím všechny členy i sympatizanty a v září doufejme již i v novém hangáru s dokončenou plochou areálu na Štulovně!!!!

Jarda


7.7.2011

MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ A SENIORŮ 2011

za nepřízně počasí,  v dešti a větru se konalo letošní mistrovství ČR juniorů a seniorů. Také Lokomotiva Beroun zde měla své zastoupení. Její závodníci se v konkurenci neztratili.

Závodili jsme v těchto závodech:

skif mužů lehkých vah - J. Oberman
párová čtyřka juniorek - J. Součková a 5. místo
dvojskif mužů - J. Oberman a J. Vnouček
získali 3. místo ve finále B
dvojka s kormidelníkem opět J. Oberman a J. Vnouček, korm. R. Havel  dojela na 4. místě
dvojka bez kormidelnice žen - N. Bartoňová a J. Svatošová dojela na 6. místě
skif juniorek - Z. Řebíková

Všichni zúčastnění si zaslouží pochvalu za své výkony v nepříjemném počasí. Nebylo to opravdu jednoduché, ale ve veslování to tak bývá.

J.S.


27.6.2011

Ahoj,

na MČR v Račicích se i přes veliké rozmary počasí naše nejmladší závodní žákovské a dorostenecké družstvo  nenechalo vyvést z dobré nálady a předvedlo nejen slibné výkony, ale i že jsou prima parta.  Někteří sice propadli sítem rozjížděk a semifinálových závodů, ale nakonec i v jízdách finále B se zaskvěly pěkné výkony. Vše korunovala nakonec Jana Součková stříbrnou medailí na čtyřce!   Máme opět závodní tým, se kterým budeme prožívat radosti z výsledků. 
 Speciální poděkování rodičovskému doprovodu a jejich pomoci se závody.

(brzy přidáme podrobnější komentář  smile - více foto bude postupně přidáváno do fotogalerie..........)

*  *  *

MČR juniorů a seniorů - prosím potvrďte svůj start nebo storno - do středy se musíme domluvit na zajištění !!!!!!

Připomínka - tento týden je uzávěrka přihlášek soustředění v Chorvatsku!!!

Avizované červencové tréninky již od 4.7. - vždy od 16.00 na Štůle (plavky a náhradní oblečení sebou..:   smile  - dále vždy  út, st, čt.......

V srpnu proběhnou dokončovací práce v areálu - dlažby, bude tedy zavřeno a pokud bude možné zahájit o něco dřív, dáme vědět ZDE - sledujte web.

*  *  *

Tento týden, tedy do 1.7. trénujeme v normálních časech - zprovoznění a seřízení lodí, úklid, opravy apod...........

Díky - zdravím

Jarda


27.6.2011

Ahoj,

na MČR v Račicích se i přes veliké rozmary počasí naše nejmladší závodní žákovské a dorostenecké družstvo  nenechalo vyvést z dobré nálady a předvedlo nejen slibné výkony, ale i že jsou prima parta.  Někteří sice propadli sítem rozjížděk a semifinálových závodů, ale nakonec i v jízdách finále B se zaskvěly pěkné výkony. Vše korunovala nakonec Jana Součková stříbrnou medailí na čtyřce!   Máme opět závodní tým, se kterým budeme prožívat radosti z výsledků. 
 Speciální poděkování rodičovskému doprovodu a jejich pomoci se závody.

(brzy přidáme podrobnější komentář  smile - více foto bude postupně přidáváno do fotogalerie..........)

*  *  *

MČR juniorů a seniorů - prosím potvrďte svůj start nebo storno - do středy se musíme domluvit na zajištění !!!!!!

Připomínka - tento týden je uzávěrka přihlášek soustředění v Chorvatsku!!!

Avizované červencové tréninky již od 4.7. - vždy od 16.00 na Štůle (plavky a náhradní oblečení sebou..:   smile  - dále vždy  út, st, čt.......

V srpnu proběhnou dokončovací práce v areálu - dlažby, bude tedy zavřeno a pokud bude možné zahájit o něco dřív, dáme vědět ZDE - sledujte web.

*  *  *

Tento týden, tedy do 1.7. trénujeme v normálních časech - zprovoznění a seřízení lodí, úklid, opravy apod...........

Díky - zdravím

Jarda


13.6.2011

Mistrovství oblasti VltavaAhoj,

děkuji celému závodnímu a realizačnímu teamu nejen za skvělé výsledky, ale i za atmosféru, kterou zajistili výbornou náladu!!!  Vyzdvihnout se musí tým jako celek, byli jste báječní.  Janina zaslouží mimořádnou gratulaci za jediné zlato, ale i za skvělý přístup, kterým dává příklad mladším a méně zkušeným závodníkům. Speciální poklona za výkon Nadě a Jitce, je vidět, že kdo chce závodit, tak závodí a na to KDY nehledí!  Zajely si nejen pro radost, ale i pro super kvalitní výkon. Pěkné - výborný příklad pro naše nedávné muže a ženy, po kterých se slehla zem (doufám jen dočasně...smile smile smile !!!!!)

Těšíme se na vaše výkony a radosti v Račicích!!!!!

Jarda


6.6.2011

Primátorky:    Joha !!!!!

Překrásný víkend pro české veslování a Beroun  zejména!!!!!  Naše děvčata na 4x+ podlehla lépe sveslovaným posádkám, ale již držíme krok a hlavně je chuť  to soupeřkám  "vrátit", super!!!   A jak říkám již od založení našeho malého klubíku  - hlavně že jim to slušelo.. smile smile smile


Kobrovi dík za trpělivou práci s žactvem a jakoby pro odměnu si mohl opět osedlat ten nejvýkonnější veslařský Osmiválec pražské Dukly (jsou to BORCI a je tam i "náš" Petr!!!!)  a dovést ho vítězně do cíle. Super!!!!!!

Ve veteránských osmách pak Naďa a skrytě i Jitka bojovaly pro naše barvy a Michal sice samozřejmě jako duklák, ale "čestný" člen zvítězil ve veteránské kategorii, ale když kouknete na výsledek a hvězdnou sestavu, slušelo by jim finále v hlavním závodě. 

Krásný veslařský zážitek, jak sportovně tak pořadatelsky.

Díky

Jarda


30.5.2011

Memoriál Jiřího Vejlupka v Lysé n/L.

Gratulace vítězi - Honzovi Obermanovi, doufám, že ho to "nakopne" a s Petrem na 2- za to zkusí zase pořádně vzít, mají stále vše před sebou!  Z výsledků je patrná bojovnost a i když se někomu nepodařilo se posunout umístěním výše, dle časů je vidět, že poslední nebyl nikdo...!!!

Díky celé závodní výpravě a budeme holkám a Kobrovi držet všechny primátorské palce tuto neděli a pak už s nadějí hledíme k mistrákům - Vltavě a MČR. 

Tak ať se daří !!!

Jarda


24.5.2011

Ahoj,

všem zúčastněným závodníkům moc gratuluji,  zejména  Janině  za pěkné 5.místo;  Zuzce, Tomášovi a Marcelovi  za bojovnost a nabývání "startovních / závodních" zkušeností.
Je mi potěšením říci Janině, Zuzce, Tomášovi a Marcelovi, že si vážím každého z nich za závodní nasazení a dále přeji všem hodně chuti + trpělivosti + zdraví + síly do dalších "BOJŮ"  smilesmilesmile.

Děkuji a hodně štěstí a úspěchů

Naďa


24.5.2011

Ahoj,

tak máme za sebou Mezinárodní regatu v Brně.  Tentokrát pod taktovkou Pepy Johánka bojovali na brněnské přehradě v silné konkurenci naši dorostenci Marcel Vondrus a Tomáš Brůžek, dorostenka Jana Součková a juniorka Zuzka Řebíková.  Ta si vytrpěla nováčkovskou daň za neznámé prostředí a z rozjížděk dále nepostoupila.  Obdobně Marcel a Tomáš si na skifech a na dvojskifu zkoušeli, co jim vlny, vítr a především kvalitní soupeři dovolí. I oni zůstali před branami finále.  Více závodního štěstíčka měla ovšem Jana , když parádní jízdou v rozjížďkách porazila dvě závodnice z Německa a jednu z Rakouska a  postoupila do finále A. Tam to již bylo v režii převážně zahraničních soupeřek a Janina nakonec skončila na 5. místě.  Gratulujeme!!!  Pro všechny to ale byla dobrá zkušenost pro další starty.

Co nás čeká dál:.....o víkendu závody v Lysé n. Labem, opět v režii Jana Piskáčka  a Karla Hoška.  Další závody jsou Primátorky, Vltava a MČR.

Jarda Sehnoutka


 2.5.2011

Janina skvělou jízdou v semifinále vybojovala finále A a skončila na 6.místě. Semifinále se dá nazvat její "královskou" jízdou a postup mezi NEJ v republice si víc než zasloužila. Vynikajíci bojovností do posledních metrů prokázala, že "na to má" a ve finále pak sice statečně a odhodlaně začala, ale doslova psí podmínky - silný protivítr a vlny - jí nakonec odsunuly na 6. místo. Těšíme se na její další úspěchy a držíme palce !!!!!

Skvělými výsledky se ve finále A blýskli Tereza Šírerrová a Petr Buzrla, naše "děti", jejichž kroky stále sledujeme a pěsti držíme, i když jsou již v jiných dresech, momentálně Dukly a Slavie. Jen tak dál a někdy "možná" zpět do hnízda s novými zkušenostmi !!!  

Kompletní výsledky KZ si můžete prohlédnout zde.


26.4.2011

 Máme prvního Mistra ČR v rychlostní kanoistice, stal se jím Zbyněk Laube v kategorii K2 - veteráni spolu s Pavlem Šárou. Na trati 5 km svou kategorii vyhráli a celkově mezi muži dojeli na skvělém 6.místě !!! Formu borci naznačili již na prvním závodě sezóny, když vyhráli i na Písecké desítce (viz  výsledky).

 

 

 

ZPĚT DO ARCHIVU STARŠÍCH ZPRÁV

 

 

... protože nás voda baví !

O klubu

Pokud vás náš Klub zaujal - jak na to ?

Přijďte se podívat - nábor nových členů vždy po-st-pá od 16.00 hod. - Růžena Sehnoutková,   tel. 602 683 113. Tréninky na Berounce - loděnice Na Štulovně (letní měsíce) a v posilovně naproti městské knihovně - stará kasárna (cca od října do března). Trénink je týmový a je zaměřen pro příchozí jako všeobecná přípravka vodních sportů s postupným budoucím  zaměřením na vhodnou specializaci. Minimální věk je 9 let a povinnost být dobrý plavec !!!!!

Rodiče !!!  S vodními sporty se dá začít i relativně později. Pokud má předchozí dobrý základ z jiného sportu, může i po 16. roku věku stále ještě "chytit vlak" a úspěšně závodit. Mimo sportovní výsledky je pak jistě u vody udrží dobrá parta, která mimo trénink dělá řadu věcí společně (závody, přípravu lodí, zimní a letní soustředění, zvelebování loděnice a pod...)

Co nabízíme?

  • Kvalitní vybavení veslicemi a rychlostními kajaky - skuly, plovák, skify, dvojskify, dvojky, párové i nepárové čtyřky a osmiveslice, K1, K2 a i K4, tréninkové pramice ...

  • Špičkové vybavení pro zimní kondiční přípravu - trenažery, posilovna, plavecký kondiční trénink

  • V tréninku používáme i klubové koloběžky

  • Bezvadnou partu lidí od vody - tréninky řízené bývalými reprezentanty

  • Kvalitní podporu mateřské jednoty

Kontakty

TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s.

Tyršova 85, 266 01  Beroun II

Loděnice na Štulovně, Dukelská ul. - kudy se k nám dostanete? Podívejte se na mapu.

GPS: 49°58'12.326"N, 14°4'19.296"E

Tréninkové středisko Kasino v ulici U Kasáren 2088 - najdete ho rovněž na mapě.

GPS: N 49° 58.0376', E 14° 4.2495'