2015

23.11.2015

Velká gratulace oceněným

V rámci slavnostního odpoledne v Centru pohybové medicíny na pražském Chodově, kde byli vyhlašováni nejlepší veslaři uplynulé sezóny, byli oceněni i členové našeho klubu. Čestné odznaky ČVS letos získali kromě jiných i Jarda Sehnoutka a Honza Urban.
A navíc jako nejlepší posádka v juniorské kategorii byl vyhlášen dvojskif Eda Bezděk a Honza "Cinci" Cincibuch. Tak velká gratulace za všechny členy a přátele klubu, všichni si tato ocenění bezesporu zaslouží smile.

Jitka


Lounský HTT 2015

Na letošní halový TT v Lounech budeme moc rádi vzpomínat.  32 startujících, 5 medailí, 4 stříbrné a jedna bronzová a  v družstvech dokonce 2.místo žákyně, 3. místo dorostenky  a 4. místo dorostenci, tak to jsme ještě neměli smilesmilesmile  A k tomu společná výprava autobusem!  smile

Nikdo nezklamal a úplně VŠICHNI  do toho dali vše, nováčci překvapili a ti zkušenější zajeli osobáky!!!  A k tomu ve svítivých trikách byla naše vzorně spolupracující tlupa k nepřehlédnutí!  Vzájemné fandění a pohoda tam byla po celý den a tak se těšíme na další týmovou spolupráci na příštích závodech.  Příkladnou péči a starostlivost ukázal i Šnek  v roli asistenta trenérů a významně přispěl k této pohodě. 

A kdo že se radoval na "bedně" ?  Tak v žačkách to byla Zuzka Matějková - stříbrná a hned za ní Luba Forejtová bronzová!!  V žácích překvapil Ted Machart a bylo z toho také stříbro. V dorostenkách opět našla pouze jednu přemožitelku Majda Kindlová a byla také stříbrná (výkonem by byla na "bedně" i v juniorkách a v ženách!!!).  Stříbrnou úrodu dovršil Michal Nejedlý v juniorech, který zajel i naprosto fantastický "mužský" čas hluboko pod 10min!!! V mužské kategorii by byl také druhý! A k tomu vynikající výsledky na dalších místech a nikdo nebyl posledí!!!!  I ve vloženém závodě nejmladších zazářila naše děvčata,  Zuzka Vabroušková 6. a Žofinka Radechovská celkově 10. a podle ročníku nar. v 2007 dokonce 1.  !!!smile

Rádi se podrobněji k tomu vrátíme.

Pár foto najdeteTADY.   A ještě VÝSLEDKY.


Ahoj!

Letos se regaty v Brandýse účastnilo 20 závodníků a týmu se víkend vydařil a k vynikajícímu počasí se přidaly i pěkné výkony.  Všichni bojovali super a velkou pochvalu si zaslouží i za spolupráci a fandění, včetně rychlého a pečlivého naložení- složení vleku.  Letos na zlaté dosáhli - Šimon Boldi na skifu s přehledem ve starších žácích,  Majda Kindlová taktéž na skifu a ve svém prvním startu za dorostenky poslala soupeřkám svou vizitku a na dvojskifu si zase pro změnu Martinové Švestka a Kohout k vítězství přidali "skalp" vynikající domácí posádky!

Gratulujeme!!!!

Výsledky naleznete na stránkách ČVS a v naší fotogalerii zase jsou pěkné fotografie od Petra Kohouta.


26.8.2015

Hrobeso 2015 a oslava narozenin.

 Akce MěÚ k výročí 750let založení Města Berouna se nám moc líbila a všichni přítomní si ji užili

A tak jsme v překrásném sobotním počasí strávili čas čekání na ohňostroj pojížděním na C2 a K4 a přejížděním do kempu za muzikou a a hlavně oslavou narozenin, kdy jsme popřáli k pětasedmdesátinám Honzovi Urbanovi!!!!

FOTKY ZDE.

A také přálo štěstí a Barča s Denisou vyhrály sud piva!!!  Schováme si ho na Dračí závod a tímto zveme členy Klubu, kteří v minulých ročnících Berounského draka kdy startovali, aby přišli 5.9. posedět a ještě lépe, dali dohromady druhou naši posádku!!!  Již to zaujalo Petra Mikušíka, Mirka Láníka, Michala Hájka......bylo vás hodně, tak se pokuste a dejte vědět!

Spousta fotek z Hrobesa od Lucky Suché najdete na následujících odkazech:

http://lusu.rajce.idnes.cz/Hrobeso_2015_soulodeni/

http://lusu.rajce.idnes.cz/Hrobeso_2015_V3ska/

http://lusu.rajce.idnes.cz/Hrobeso_2015Cankysou%2C_Ohnostroj/

Zdraví a těší se Jarda a celý tým Klubu


SUPER!!!!!!

JOHAHOJ!!!!!! smile

Tak si Honzík nejen parádně vyjel finále na MS, ale ještě se posunul na 4.příčku a opět předvedli s Edou strhující „stíhačku“!!!!!

HONZOVI I EDOVI OBROVSKÁ GRATULACE!!!! 

Stříbro z ME a brambora z MS, prvoročáci,…..“ a já se vás ptám, kdo z vás (i nás) to má?“  smile!

A to ještě k tomu na rodné hnízdečko Honza nezapomíná ani tak daleko (i vysoko)  a kousek z něj tam vzal na výlet.smilesmile

Cituji zprávu, kterou poslal: ..."Vcera jsem s sebou vzal na vylet ke Kristovi staryho znamyho kamose z Berouna ;) Cinci"

Těšíme se na povídání a ještě jednou oběma gratulujeme!

Díky!!!!

Jarda


7.8.2015

JOHA!!!!

CINCI a Eda Bezděk jsou v semifinále - držte jim palce, i ostatním (1x a 2-) !!!!

Podrobnosti ZDE.


 Ahoj,

prázdninové tréninky jsou radostně využívány nejen koupajícími se na K1 a K2, ale i několika povedenými jízdami na K4.  Zprovoznil se unikátní půlený K4 postavený Zděndou Fialou a hned se parádně projel už plnohodnotným trénikem Majdou, Bárou, Denisou a Jardou.  velkou radost v těchto vedrech způsobil trénink - nácvik záchrany na způsob "Pobřežní hlídky" smile Roste ale i soupis odložených a rozbitých lodí, tak je na čase zase něco opravit....smile.  Probíhají práce na instalaci vytápění šaten a klubovny, tak tu bude ještě do půlky srpna trochu zmatek a frmol.

Ahoj

dodávám ještě k medailové radosti foto juniorských Mistrů ČR  - na dvojce s kormidelníkem po velmi kvalitním výkonu (v porovnání se seniorskými časy) si pro zlaté medaile dojeli Michal Nejedlý a Jakub Novák (Bohemians) a na kormidle Tomáš Dvořák!

 Výsledky ZDE

Jarda


9.7.2015


Obrovská gratulace medailistům z MČR, za Majdy stříbro a Michalovo - Tomášovo zlato!!!!!! Byla to veliká radost nás všech - jak foto dokumentuje!!!  A poděkování i pochvala všem startujícím, výsledky super a i výkony v tom strašným vedru!!!

 

Výsledky ZDE

Vrátíme se ke všem výkonům v podrobné zprávě!!! smile

 Díky!!!!!

Jarda


 5.6.2015

Ahoj,

Primátorky v plném tempu, sledujte na On-line webu a Info na ČVS.  Jména nemusejí všechna odpovídat, toto jsou sestavy pro přihlášky, změny se podávají průběžně, tak si ověřte u trenérů, když se nenajdetesmile

Po rozjížďkách zde vždy aktuálně najdete i časy oprav SF a rozřazení do jízd dle postupových klíčů.

 http://www.sportis.cz/index.php?category=zavody

Děláme co můžeme a včera jsme museli zajistit opravu Berounky, tak nám držte palce, že se vše podaří, bude to slušný mazec koordinovat přesedání a kormidelníky!!!

 Díky

 Jarda


 3.6.2015

Ahoj,

včera jsme přestěhovali obě "královny" 8+ do Prahy, bylo to víc náročné, než jsme čekali, s návratem po 21. hod.... smile

Ale jsou tam a na dobrém místě. smile

Posádky žaček, dorostenek a dorostenců jsou jasné, jen u žáků je ještě řada otazníků. Tak aktivujeme všechny příp. náhradníky, tj. všechny registrované, aby se tréninků účastnili, sestava se bude ještě dost měnit!!!  To znamená, dopravit se dnes, zítra i v pátek na cca 16.00 na VK Smíchov.  Kdo bude na místě a má zájem jet, tak dostane přednost. 
Sraz na sobotní a nedělní závod upřesníme.

Jarda


1.6.2015

Ahoj,

8 Zlatíček z Lysé !!!

Tak nám nejen přálo na Regatě v Lysé nad Labem počasí, ale i závodní štěstíčko.  17 závodníků vytvořilo nejen prima partu, která si pomáhala i fandila, ale i "sběratele kovů", a to v podobě 8 zlatých smile, o které se v sobotním programu postarala Majda Kindlová a Máňa Hyttnerová na dvojskifu, Šimon Boldi na skifu a opět na skifu Petr Kohout a také bratr Martin.   Neděle pak přinesla další vítězství v podobě prvního místa Majdy Kindlové na skifu, přidala vítězství Marie Hyttnerová a opět potvrdil suverenitu Petr Kohout na skifu mužů.  O poslední zlato dne se postarali na dvojce dorostenci Martin Švestka a Jan Trojan!!!

Ale také jsme viděli řadu vynikajících soubojů o další místa, např. super bitvu dvojek dorostenek Báry Novákové a Dendy Krobové, kterou pak zopakovaly solo na skifech.  To bylo k vidění i u dorostenců a tak se opravdu máme čím chlubit.  Závěrečný koncert nakládání vleku potěšil zejména trenéry a prima  víkendová nálada byla dokonána...... smile

Memoriál Jiřího Vejlupka - výsledky a bodování

Fotky ZDE a také ZDE

Tak se těšíme na Primátorky a spolupráci celého týmu!!!!

Jarda


1.6.2015

Něco o "Zlatíčkách"......

JOHA,

již se budu opakovat a někomu se to bude zdát ohrané, ale u nás na Berounce to tak prostě máme....smileNemusí se vyhrávat, je to hlavně o radosti a tu si tým mládeže dopřává letos vrchovatě!!!!

V  záři Cinciho stříbra z ME, zapadly úspěchy našich Zlatíček a to doslova - opět se zablýskly na již tradiční, oblíbené, jednodenní Regatě Blesku!

Všichni z 23 členného týmu bojovali fantasticky a bylo k vidění řada vynikajících soubojů o druhá a třetí místa. Vrcholem se pak povedly i Zlatíčka v podobě vítězství dvojskifu dorostenců Martina Kohouta a Jana Boušky, skifu žaček Marie Hyttnerové a také Magdalény Kindlové a příchozího žáka na skifu Michaela Štorka, který překvapil nejen všechny na břehu, ale asi i sám sebe! smile

Super, jen tak dál!!!

Jarda


26.5.2015

Ahoj,

tak náš Honza málem králem, málem... smile

V Račicích byli korunováni nejlepší juniorští veslaři a veslařky a byli jsme u toho.  Pohádkové tažení našeho Honzy Cincibucha, které začalo už v Hoříně, následně pak na Kontrolkách, se na ME dovršilo korunovací Vícemistrů Evropy na dvojskifusmile, kteří se museli sklonit jen před odvážnou dravou jízdou Mistrů, a to posádkou italských závodníků. A tak se stalo, že Honza s Edou Bezděkem se prošli po červeném koberci pro překrásnou stříbrnou medaili, kterou si vydřeli stíhací jízdou, kdy ztrátu po startu, která dosáhla 8 sekund, téměř zlikvidovali na rozdíl 2,5s!!!  Gratulace veliká, včetně reprezentačním trenérům M. Kubrychtovi a V. Kučerovi a velký  dík M. Vabrouškovi a L. Zapletalovi, kteří kluky naučili tak pěkně veslovat.  A taky osudu, protože si tak prima sedli dohromady!!!!

Fanklub „berouňáků“, který čítal 17 hlav, se výborně bavil a užíval si atmosféry v těsném sousedství italské výpravy. smile Ta si užívala šňůry zlatých medailí, vč. přemožitelů naší posádky.

Bezvadnou atmosféru doplnila skvěle zvládnutá práce organizátorů. 

Tak  aby to  "málem" nebylo bráno doslova.....  bylo to super a moc, opravdu MOOOC se na to dobře koukalo a hřálo u srdce.

A vo tom to je, radost, to je to hlavní!!!

Ve fotogalerii ještě pár fotek od Karla Kouklíka

Jarda


24.5.2015

OBROVSKÁ GRATULACE

Berounský veslař Jan Cincibuch získal stříbrnou medaili na Mistrovství Evropy juniorů 2015 v Račicích smile smile. Společně s kolegou a štrokem Eduardem Bezděkem (VK Olomouc) prošli tito dva veslaři bez problémů nejen kvalifikací a semifinále, ale ve finále byla nad jejich síly pouze jedna posádka.

Je to velký mezinárodní úspěch mladého berounského veslaře, který si ho právem zaslouží. GRATULUJEME!!!! JEN TAK DÁL !!!

Jak jsem měla možnost ho poznat je to nevěřitelně skromný, pracovitý mladý muž a ve svém věku to má v hlavě velice dobře srovnané.  Jeden příběh za všechny:

Trénuje v pražské Dukle, protože v Praze studuje a jezdit na tréninky do Berouna by bylo časově náročné, navíc tu nemá ekvivalentní tréninkové partnery. Na svůj oddíl nezapomíná a na trénink do Berouna občas zavítá. V takovém případě pro něj není problém svézt se na lodi s mladšími kolegy, jen proto, aby mohli okoukat a zkusit jeho tempo a posunout se zase o kousek dál. Je to pro ně vždy velká motivace. Také mu do Račic jeli fandit. smile

Velkou gratulaci si zaslouží i jeho berounský trenér Jaroslav Sehnoutka, který se všem veslařským nadějím v Berouně už léta nezištně věnuje. Není úplně jednoduché ani obvyklé trénovat vlastně „jen mládež“ a pak v juniorském či dospělém věku předávat nadějné veslaře dál, většinou některému z pražských oddílů. Bohužel takový je úděl trenéra v Berouně. Nadějní mladí veslaři odcházejí studovat střední či vysokou školu do Prahy a trénink v Berouně je časová zátěž. Často chybí i odpovídající partner pro trénink. Je tedy v zájmu sportovce jít dál a Jarda s tím vlastně už od začátku počítá. Přesto, nebo právě proto, má z jejich dalších úspěchů obrovskou radost …  Je moc dobře, že naše veslování takové trenéry mládeže má. smile

Závody jsem viděla jen v přenosu na počítači a tak se těším na přímé zážitky Jardy z Račic.

Jitka


12.5.2015

Nymburská 500

Berouňákům se dařilo po Mostě i na Labi v Nymburce. Zúročili jak kilometry najezděné na soustředění, tak rady, které jim dala účastnice olympiád v Barceloně a v Atlantě Jitka Valentová-Janáčková. Mezi staršími benjamínky B získal zlato na MK1 500m Filip Jelínek a k tomu přidal bronz Filip Trnkasmile Společně na K2 skončili čtvrtí. Šimon Kurťák mezi benjamínky C vyhrál na 500 m jak MK1 tak i K2, kde startoval společně s Ondrou Budkou z Tatranu Sedlčany. smile Po dopoledních krátkých tratích jsme tedy měli už čtyři medaile! Vzhledem k tomu, že z časových důvodů na odpolední dlouhé tratě byly sloučeny kategorii benjamínků do jedné (12 let a mladší), jsme už moc velká očekávání neměli. O to větším překvapením bylo, když se od otáčky do cíle vracela na prvním místě K2 Kurťák - Budka. smileBez respektu se pustili do souboje s o dva roky staršími soupeři a dojeli si pro další zlatou.  Až na břehu z nich vylezlo, že na otáčce, kam dojeli druzí, mazácky využili chybu první lodě, která podjela bójku a musela si kousek couvnout. smileFilipové Jelínek a Trnka dojeli na 8. místě. Posledním závodem byl dvoukilák na MK1. Na startu se ukázalo vzhledem ke sloučení kategorií osmdesát tři lodí! Již o získání dobré startovní pozice nebyl jednoduchý zápas. Povzbuzen předchozím úspěchem na K2 si Šimon dojel tentokrát pro bronz a Filip Jelínek skončil na velmi pěkném desátém místě! Filip Trnka skončil na 24. místě. Dobře si vedla i Aneta Zieglerová dnes už jezdící za pražský KVS, která skončila na krátkých tratích dvakrát pátá.

Všem velká gratulace!

Mirek


 12.5.2015

Veslařům z TJ Lokomotivy Beroun se v Neratovicích zadařilo

O víkendu, 2.- 3. 5., se veslaři z TJ Lokomotiva Beroun zúčastnili Jarní veslařské regaty v Neratovicích. Tento veslařský víkend byl velice úspěšný. Zlatou medaili si zde vybojovalo několik berounských posádek. Jako první si v sobotu zlato získali holky na dvojskifu ve složení: Magdaléna Kindlová a Marie Hyttnerová. smileVýhrou navázal na skifu Martin Švestka smile. I v neděli padaly zlaté medaile. Magdaléna Kindlová předvedla fantastický výkon na skifu a vybojovala si tak za tento víkend již druhé zlato smile. Závod vyhrála i Kateřina Švestková smile, která nelehkou trať zvládla také s přehledem a přidala další medaily. Velice dobře zajeli i naši muži. Petr Kohout si vyjel zlatou medaili na skifu a dále pak navázal druhým zlatem, které si vyjel společně s Vojtěchem Barnátem na dvojskifu smile. Pro některé veslaře to byly jedny z prvních závodů a i přesto se všichni dokázali skvěle poprat s nelehkou dráhou na Labi. Všem závodníkům patří velká pochvala. Nejen že na vodě předváděli parádní výkony, ale také ukázali týmového ducha, všichni si na břehu pomáhali a navzájem se podporovali. Velké díky patří organizátorům závodů z Veslařského klubu TJ Neratovice, kteří závody připravili, vše zajistili a díky kterým se veslaři z TJ Lokomotivy Beroun do Neratovic za rok opět moc rádi vypraví.

Tomáš Brůžek


12.5.2015

Mistrovství ČR na dlouhé tratě Most 2015

Šest našich kajakářů se ukázalo na prvním letošním Českém poháru a zároveň Mistrovství ČR na dlouhých tratích v rychlostní kanoistice. Jediný dospělák, Zbyněk Laube, obsadil ve své kategorii veteránů A druhé místo na K2 smile. Další medaili získal závodník z opačného konce věkových kategorií (benjamínků C) a to Šimon Kurťák, který na MK1 vybojoval na dvou kilometrové trati bronz v konkurenci čtyřicet osmi startujících smile. Mezi staršími benjamínky B dosáhl Filip Jelínek na 14. místo a Filip Trnka na 17. místo mezi čtyřiceti startujícími. Na K2 už jeli jako soupeři ve sloučené kategorii benjamínků B+C kde Šimon Kurťák společně s Ondrou Budkou z Tatranu Sedlčany dojeli jako pátí a Filipové Trnka a Jelínek jako desátí z celkových dvaceti tři posádek. Mezi dorostenci se ještě ukázali na delší pěti kilometrové trati Vojtové Novotný a Přerost, oba si zajeli svůj určitě nejrychlejší pětikilák. Všem děkuji za odvedené výkony!!!

Mirek  


13.4.2015

První jarní "úlovky" kajakářů!

Ahoj,

 tak „ rychlostňáci“ už mají také za sebou první závody. Dvoučlenná výprava se vydala   v sobotu 11.4. do nedaleké Prahy na Memoriál Dr. Popela pořádaný KVS Praha. Na kvasácké míli vybojoval mezi benjamínky C první místo Šimon Kurťák smile,  

a Fíla Jelínek si mezi o rok staršími benjamínky B dojel pro čtvrté místo, které je jednoznačně jeho nejlepším výsledkem na dlouhé trati smile.

Oběma velká gratulace! smile

 Mirek 


 6.4.2015

K Hořínu

JOHA!!!!

Dlouhá trať byla nejen po letech silná účastí - 15 závodníků na 12 lodích, ale i se nám všichni z týmu moc líbili a vydali ze sebe vše.  Dokonce se podařilo spojit veslování s plaváním smile a to se šťastným koncem a ještě nebýt poslední !!! To tu ještě nebylo a Martin Micka dokázal, že má bojovného ducha, nasedl a dokončil smile.  Pro některé to byl nováčkovský křest a i tak se, doufáme, podařilo "vykřesat" 3 účasti na kontrolkách - ještě dáme vědět, kdo to bude smile.  

http://www.veslo.cz/xvi-mistrovstvi-cr-na-dlouhe-draze-horin/19121471/kompletni_vysledky_horin_2015.pdf

Poděkování celému prima týmu a rodičům za doprovod a všem trenérům!!!!  I počasí se nám umoudřilo a umožnilo vše dokončit v pohodě.

Spousty dalších fotek jako již tradičně v naší FOTOGALERII !!! Díky M.Dvořákovi a P.Kohoutovi.

Tak v úterý na tréninku!! smile

Jarda


2.4.2015

První letošní závody

Joha,

soustředění se nám v Račicích opět skvěle vydařilo, tým byl skvělý a všichni zaslouží pochválit -  vrátíme se k tomu v samostatné zprávě, ale teď to, co nás čeká nejblíže:

Máme tu první letošní ostré klání na vodě a bude to i souboj s přírodou a vaší otužilostí a s odhodláním nevzdát  smile.

Rozlosování mají všichni příznivé, tak se už jen dobře naladit a jdeme na to.

http://www.veslo.cz/xvi-mistrovstvi-cr-na-dlouhe-draze

Nakládáme lodě v pátek od 13.00 na Štůle a upřesníme odjezd na sobotu, ale je jisté, že 3 závodnící musí jet se mnou Hiluxem s loďmi, a to bude v sobotu cca v 6.00 ze Štůly a vzápětí vyrazí Crafter s dalšími - domluvíme na trénincích.

Nezapomeňte, kdo má průkazku ČVS s lékařskou prohlídkou, vzít sebou - nebo lépe odevzdat v pátek na tréninku!

Dobře a teple se obléct, včetně kulichů apod....smile, nebude to asi letní, sledujte předpověď - příznivé je snad jen to, že se má utišit vítr smile.

Tak držíme palce a včas se ozvěte, pokud je něco nejasné. 

Zdravím

Jarda


1.3.2015

První voda 2015

Zdravím,

tak jsme si letos poprvé vychutnali hladinku jak zrcadlo a osmiveslice, čtyřka a dvojskif měly tu čest ji poprvé rozčísnout  smile.

Fotky z první vody ...

Postupně podle počasí začneme s každoročním rituálem, kterého je většina oddílů a klubů ušetřena, a to zprovozněním našeho "letního" sídla, tj. loděnice na Štulovně.  Ale nestěžujeme si, máme v živé paměti dřevěný hangár a kempový přívěs bez vody a WC.....smile.  To, co máme nyní k dispozici je luxus, kterého si umíme vážit smile.

Tak si postupně dávejte opět dohromady oblečení "na vodu"  a jak to jen půjde, budeme chodit na Štůlu, zatím vždy se srazem v Kasínu, sledujte rozpis na nástěnce a dbejte pokynů trenérů.......

Poslední plavání je v pondělí 30.3. a čtvrteční tělocvična 26.3.!!!!  Pak už budeme stále na Štůle, v případě mimořádně špatného počasí v Kasínu.


A ať bude co bude, zahajovací "velká jarní" brigáda bude v sobotu 14.3.2015 od 9.00 na Štůle.  Oblečení pracovní, rukavice, nůžky na keře apod.... však již víte smile .  Musíme vše "vysmejčit", uklidit, prohlédnout a seřídit, zkrátka připravit loděnici, šatny i lodě na sezonu..smile.!!!!!  

Zdraví Jarda + výbor


11.2.2015

LETNÍ AKTIVITA

Ahoj,

do léta je sice ještě daleko, ale s předstihem upozorňujeme na letní aktivitu, v minulosti vyzkoušenou řadou našich dětí.... a k jejich plné spokojenosti smile.
ČVS ve spolupráci se Sportcentrem Račice opět připravuje

DĚTSKÝ SPORTOVNÍ KEMP

Neváhejte, zájem bývá veliký - objednávejte se přímo.

Jarda


3.2.2015

Ahoj,

pochvala všem, co sváděli boj o své „nej“ časy v Děčíně a dařilo se všem.  Nikdo se "nepropadl" a časy jsou slibné - i když to na přímý postup na MČR nestačilo, nám ano a chválíme !!!   smile

Opět si všichni navzájem fandili a vypadalo to veslařsky, což o řadě konkurenčních výkonů - super časů - tedy rozhodně říct nelze.  Jen tak dále a vždy s úsměvem.....    smile

Výsledky a fotky z Děčína


26.1.2015

Tradiční VESLOPÁDLOKOULENÍ již tento čtvrtek

Pro ty zapomnětlivé připomínáme: Výroční setkání Klubu se koná tento čtvrtek (29.1.) od 18:00 hod.

Pozvánka ZDE.

Jarda


 7.1.2015

Berounské veslování v televizi ...

Ahoj,

tak jsme se dostali do médií a udělali něco pro propagaci našeho krásného sportu, loděnice, TJ, Berounky a Berouna...smile

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10321897020-olympijsky-magazin/215471290290001/

Je to ke stažení, ale půjde to v TV ještě v neděli v 6.00, v pondělí v 6.15 a v úterý v 19.15.

Klobouk dolů, co umí z mého blábolu udělat tým Jakuba Bažanta!!!!  A ten krásný detail s vlajkou smileDíky všem, co pomáhali, pomáhají a fandí, bylo řečeno mnoho, vešlo se jen co si vybral TV tým smile

Tak dovolte, abych poděkoval svým prarodičům, rodičům, manželce, dětem, dále výboru a trenérům klubu, představitelům TJ, Města Berouna, podnikatelům, kteří nás podporují, rybářům, kteří neházejí kameny, správci povodí za výšku hladiny v Berounce, Kamarádům Staré řeky, kteří nás velebí a my je rádi posloucháme a všem, co nás prostě mají rádi a hlavně všem dětem, co k nám cestu našly...   smile

Díky

Jarda


2.1.2015

Tradiční novoroční veslování na Berounce nezastavil ani led

Nadšení berounských veslařů nezná mezí smile. Jejich chuť zaveslovat si hned první den nového roku 2015 nezastavilo ani zamrzlé koryto Berounky smile . První vyrazily dva ledoborce – staré skuly. Členové jejich posádek, kteří použili i (pro veslování vskutku nezvyklé nástroje) kladivo, palici a hrábě, uvolnili alespoň úzké koryto, ve kterém se dalo projet.

Diváci na břehu byli poté svědky téměř hororové situace smile, když předseda klubu Jarda Sehnoutka, který rovněž neodolal touze svézt se na vodě, sváděl po dlouhou dobu zprvu téměř beznadějný boj o to, aby se dostal z ledového sevření řeky. Nakonec zvítězila jeho nezdolná touha nejen po životě, ale i touha po dalším šéfování klubu a výchově nové generace veslařské reprezentace smile. Z ledového sevření se díky svým letitým zkušenostem a kreativitě, když využil  i pro veslování nezvyklé metody odrážení se rukama od ledu, nakonec šťastně dostal.

Všichni si oddychli a potom si mohli v klubovně v teple připít na další úspěchy v novém roce 2015.

Jestli platí rčení „Jak na Nový rok, tak po celý rok“, tak se jistě můžeme těšit na zcela mimořádné nasazení berounských veslařů během tréninků i závodů v nastávající sezoně. smile

Za trenéry

Jitka


1.1.2015

PF 2015

Ahoj,

všem veslařům, kanoistům, vodákům, plavcům, potápěčům, jachtařům, rybářům,  a všem, co jsou s vodou v dobrém spojeni, mnoho šťastných chvil ať už na vodě, pod vodou a i u vody smile

Přejí veslaři a kanoisté z TJ LOKOMOTIVY Beroun


Jarda + jedno osobní přání smile

ZPĚT DO ARCHIVU STARŠÍCH ZPRÁV

... protože nás voda baví !

O klubu

Pokud vás náš Klub zaujal - jak na to ?

Přijďte se podívat - nábor nových členů vždy po-st-pá od 16.00 hod. - Růžena Sehnoutková,   tel. 602 683 113. Tréninky na Berounce - loděnice Na Štulovně (letní měsíce) a v posilovně naproti městské knihovně - stará kasárna (cca od října do března). Trénink je týmový a je zaměřen pro příchozí jako všeobecná přípravka vodních sportů s postupným budoucím  zaměřením na vhodnou specializaci. Minimální věk je 9 let a povinnost být dobrý plavec !!!!!

Rodiče !!!  S vodními sporty se dá začít i relativně později. Pokud má předchozí dobrý základ z jiného sportu, může i po 16. roku věku stále ještě "chytit vlak" a úspěšně závodit. Mimo sportovní výsledky je pak jistě u vody udrží dobrá parta, která mimo trénink dělá řadu věcí společně (závody, přípravu lodí, zimní a letní soustředění, zvelebování loděnice a pod...)

Co nabízíme?

  • Kvalitní vybavení veslicemi a rychlostními kajaky - skuly, plovák, skify, dvojskify, dvojky, párové i nepárové čtyřky a osmiveslice, K1, K2 a i K4, tréninkové pramice ...

  • Špičkové vybavení pro zimní kondiční přípravu - trenažery, posilovna, plavecký kondiční trénink

  • V tréninku používáme i klubové koloběžky

  • Bezvadnou partu lidí od vody - tréninky řízené bývalými reprezentanty

  • Kvalitní podporu mateřské jednoty

Kontakty

TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s.

Tyršova 85, 266 01  Beroun II

Loděnice na Štulovně, Dukelská ul. - kudy se k nám dostanete? Podívejte se na mapu.

GPS: 49°58'12.326"N, 14°4'19.296"E

Tréninkové středisko Kasino v ulici U Kasáren 2088 - najdete ho rovněž na mapě.

GPS: N 49° 58.0376', E 14° 4.2495'