2017

Ahoj - Vánoce jsou zase blíž - připomínám:

V sobotu 23.12. se ve 13,00 sejdeme na Štulovně, na tradiční Vánoční veslování smile, a pokud nebude led - hurá na vodu!

Pak si dáme vánoční čaj a něco malého z cukroví od maminek a pak už všichni půjdeme domů /cca v 15,00hod/  a budeme se těšit na Ježíška.

Pak si dáme volno - no volno od vody - ale určitě běhat, bruslit, lyžovat!!!! A zase  se sejdeme  1.1.2018 ve 13,30 na Novoroční veslování a čočku s ovárkem  /já si opět popláču u křenu smile/  a popřejeme si do nového roku 2018.... a hned jak půjdete do školy (hurááá), tak taky začneme zase trénovat. smile

R


20.11.2017

VHT Louny - 23. ročník - letos s medailemi i pohárem!!!

Letos to bylo opravdu  SUPER!!!   Na přihláškách jsme zvítězili na celé čáře  - 58 přihlášených!!! Absolutní naše maximum, za roky co do Loun jezdíme, ale i letos max. ze všech přihlášených klubů.  No, euforie netrvala dlouho - nastoupily nejen virózky, kotníky, rýmuška, ale i  neodkladné cesty na chatu, lyže apod....  samozřejmě oznámené po přihláškách a někdy i bez omluvy.....  Kdo nebyl marod, jeho škoda - tým byl úžasný a makal naplno.  A tak to bylo letos s medailemi i s pohárem družstev dorostenek. A že nálada byla skvělá, požádali jsme Barču, aby se podělila o atmosféru z pohledu závodnice.  A musím říct, že to vzala, jako vše co dělá, zodpovědně. Starala se o druhé, o sebe a ještě stačila fotit! (viz. fotogalerie)  PARÁDA.smile

Jak tedy viděla letošní závody Bára:

Dne 18. listopadu  jsme vyrazili do Loun na triatlon. Někteří naši borci měli sice méně natrénováno, ale jedno jsme měli všichni stejné. Touto věcí byl týmový duch.
Po příjezdu do Loun si starší svěřenci měli vybrat někoho mladšího. Jejich úkolem bylo, aby se nikdo neztratil a každý dokončil svůj závod. Samozřejmě Matouš Heroudek a pár dalších se ztratilo, ale nakonec všichni byli nalezeni a stihli start. 
Skoro každý byl se svým výsledkem spokojen a u nikoho se nestalo, že by do závodu nedal srdce nebo snad všechnu energii. Jeli jsme na krev. A to bez jediné výjimky.
     Vypisovat všechny závodníky a psát, jak každý byl úspěšný nemá moc smysl, jelikož každý byl obohacen o pochvalu a následnou promluvu s trenéry. Zmíním tedy jen ty nejlepší, kteří byli v TOP5 každé kategorie.
     Nejmladší veslaři se mohli přihlásit do kategorie ELÉVOVÉ, kde jsme měli také své zástupce. Přesněji zástupkyně. A velice úspěšně skončila Anička Čechová, která byla druhá ve svém ročníku 2008.V mladších žácích 2007 se na výborném 5.místě ve svém prvním závodě umístil Ondřej Procházka. 
      Ve starších žákyních ročníku 2004 se na skvělém zlatém místě umístila Zuzka Matějková! Je vidět, že dřina má smysl! 
      Martin Jordán nás reprezentoval ve starších žácích stejného ročníku jako Zůza, tedy 2004. Ten skončil přesně na pomezí TOP 5. Byl tedy pátý, ale i tak podal super výkon. Vždyť v jeho startovním poli bylo 62 závodníků!

     V dorostenkách jsme měli dokonce dva úspěchy! A to nejen v pořadí jedinců, kde Kačka Švestková dojela čtvrtá na méně populárním bramborovém místě, ale také v pořadí klubů! Holky totiž vyhrály pohár! 
       V závodech juniorek jsem se umístila JÁ(Barča Nováková) také na nepopulárním bramborovém místě. Ale alespoň se osvědčilo Barbora=brambora. smile
       Junioři nenechali zahálet nikoho a Vojta Šabata jako náš skvělý výletník, který nemá problém ani s úpravami svého vzhledu během šestikiláku smile, dojel na druhém místě! Míša Štorek jako nováček mezi juniory dojel na pátém místě.

       Celý den jsme koukali na různé výsledky. A je moc fajn vidět, jak se všichni snaží a chtějí po závodě makat ještě více. Já při starání se o menší vzpomínala a měla jsem radost, že můžu být součástí pocitu štěstí, kterou s nimi můžu prožívat a pomáhat jim k lepším výkonům. Hlavně, když Vám později někdo řekne, že moc děkuje a bez Vás by to nedal. Je to nepopsatelné. Toto jsou celé Louny mým pohledem.

    
A ještě vlastní pocity Barči z jejího závodu:

Jarda si ještě přál závod mým pohledem, tak tedy..
     Byla jsem celkem nervózní už před odjezdem. Nevěděla jsem, co mě čeká a nemine. Měly jsme z klubu reprezentovat jako 4 juniorky, jenže Majda Kindlová neumí chodit :D, Maky Krompolcová se neoblíká, takže nastydla a Terka Lamprechtová má též antibiotika. Takže jsem vlastně zůstala jako juniorka samotinka sama.
     Začala jsem se rozcvičovat moc brzy, ale teď zpětně vím, že je to dobrý tah, člověk tak nemyslí na závod a nějak se zabaví. Hodinu před startem už jsem byla naprosto připravena. 
     Potkala jsem holky z cizího klubu, které byly myšlenkami na dně a bály se, že závodím proti nim. To mě velice rozesmálo. Vzpomněla jsem si tak na sebe, když jsem se také bála každého kolem.
     Dorostenky mě doprovodily až k rozdávání startovních čísel. Už bylo vidět, že není každý připraven na závod. Bylo to zajímavé. Podobné Primátorkám-všechny jsme byly od ročníku 2001 spojeny i s Masters a ženami.
     Triatlon v Lounech jsem jela již po několikáté a tento rok byl asi nejpříjemnější pro mě. U kola jsem věděla, že spokojená nebudu. Nemožné se ale stalo pravdou. I když několik závodnic běželo a já teprve dojížděla, tak mě nohy nepálily a vystartovala jsem chvilku po nich.
     U běhu jsem doufala v ťapání. Jarda mi během mého snažení dával rady, kdy zrychlit a kdy naopak jen klusat. Předběhla jsem některé závodnice a začínala být spokojená.
     Trenažer byl dalším strašákem. Kilometr už není úplně krátký a ani se nedá jet nijak pomaleji. V hlavě jsem měla průměr 2:08 od trenérů. Když jsem reálně začala tahat 2:04, tak se mi tomu nechtělo věřit. Poprvé během mé "veslařské kariéry" jsem pochopila, proč se nemám rozhlížet, ale mám makat. Jen na vteřinku jsem odvrátila zrak a ucítila jsem, jak jsem začínala mít rozhozené dýchání a mozek nechtěl už tolik makat. Naštěstí jsem se vrátila očima zpět a vše dopadlo dobře.
     Se svým výsledkem jsem velice spokojena a snad příští rok zase v Lounech.

Barbora Nováková

A foto pořadatelů:

http://vko1883.rajce.idnes.cz/Verejny_halovy_triatlon_2017/

Foto od našeho Péti:

http://ppechar.rajce.idnes.cz/23_haolvy_triatlon_Louny/

Radost ze závodů měli všichni trenéři - Růženka, Honza U., Karel, Jarda a asistenti Míša, Šnek a Péťa  smile  Díky. 

J


29.9.2017

FOTKY Z OSLAV NAŠÍ PLNOLETOSTI

A ještě se podívejte do FOTOGALERIE  na krásné fotky z oslav plnoletosti našeho klubu opět od naší bývalé závodnice Lucky Holečkové.


29.9.2017

DRACI 2017 - fotky

Koukněte na fotoreportáž z Dračích lodí 2017 od Lucky Holečkové, naší nedávné úspěšné závodnice .

Veslaře, bývalé úspěšné závodníky našeho klubu, kteří vzešli sportovně právě ze Štulovny, jsme letos mohli vidět na mnoha lodích, např. Kamarádů Berounky, Králova Dvora, Nemocnice i jinde......těší nás, že je voda stále "baví"!!!

Naši současní závodníci předvedli technicky precizní jízdy a obě posádky dětí se mezi dospěláky rozhodně neztratily!!!.....

J.


MAJDA  A  TED  MAJÍ MEDAILE  ZE  SPRINTŮ  !!! 

Ve skoro slunečném  počasí se vydalo v pátek 22.9. -  17 našich borců na MČR ve sprintu. A dovezli z 13 jízd 6x finále a dvě medaile. Majda KINDLOVÁ na skifu dorostenek dojela na stříbrné pozici a Ted MACHART na skifu dorostenců vybojoval o 0,05 vteřiny bronz. smilePARÁDA, velká gratulace a radost!!!  Další radost i když bramborová, byla ze tří čtvrtých míst -  párová čtyřveslice juniorek Nováková, Krompolcová, Frdlíková s táborskou Chudou , pak dvojskif dorostenek Majda Kindlová s Terkou Lamprechtovou a osma dorostenek  Tereza Lamprechtová, Máňa Hyttnerová, Kačka Švestková s kormidelnicí Míšou Dvořákovou spolu s VK Smíchov prohrály po velikém boji bronz jen o 0,05 vteřiny s osmou z ČVK Praha . Čtvrté ve finále dojely na dvojskifu juniorek Barča Nováková s táborskou Žanetou Chudou.

Ale i ostatní bojovali - junioři Jan Bouška, Martin Brůžek, Vojta Šabata, Martin Švestka, Anička Frdlíková, Markéta Krompolcová, Kuba Roubal a Adam Metyš a Michal Štorek. Všem děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu. Byly to prima závody. Díky !

 

http://vesloberoun.rajce.idnes.cz/MCR_sprint_Racice_2017/

 

SMÍCHOVSKÁ REGATA  16.9.2017

V sobotu 16.9. se uskutečnila tradiční Smíchovská regata ve veslování. Závodilo se na trati 500m a cíl byl přímo u Smíchovské loděnice. A berounští veslaři byli pořádně vidět! Vše začalo vítězstvím párové osmy mladších žáků a žaček - pod vedením kormidelnice Míši Dvořákové stroka Vojty Radechovského a posádky - Štěpána Moravčíka, Filipa Hobzy, Matěje Smejkala, Adély Bartákové, Markéty Forejtové, Saši Laubové a Zuzky Vabrouškové ukázali, že tato osma je letos nejlepší. Prvenství vybojovali na dvojskifu starších žáků Adam Možný s Matyášem Kotrčem, na dvojskifu dorosteneckém mix Majda Kindlová s Michalem Štorkem a Tereza Lamprechtová s Tedem Machartem.Pro zlatou medaili si dojela na skifu dorostenek Majda Kindlová.

Naši borci vybojovali tedy z 33 jízd celkem 5 zlatých, 8 stříbrných, 9 bronzových umístění. Přidali ještě 6 čtvrtých a 5 pátých míst. O tento výsledek se krom již jmenovaných zasloužili i J.Bouška, M.Švestka, V. Šabata - ten jel svůj první závod, J.Roubal, A.Metyš, M.Jordán, T.Hamouz, J.Böhm, V.Patera, B.Nováková, A.Frdlíková, M.Hyttnerová, K.Švestková, R.Machartová, L.Forejtová, Z.Matějková, N.Laubová, R.Mruškovičová.Byla to výborná regata a i výborná oslava 90 let Smíchovského veslařského klubu. K tomuto výročí všem smíchovákům gratulujeme a přejeme jim do dalších let mnoho úspěchů.

 

 http://vesloberoun.rajce.idnes.cz/Regata_Smichova_2017/


14.9.2017

UKONČENÍ  NÁBORU  DO  VKK

Vzhledem k naplnění kapacity a technických možností našeho veslařsko - kanoistického klubu, ukončujeme nábor nových členů. Další zájemci o tento krásný sport, prosím přijďte znovu v září 2018. Budou vypsány termíny náboru, o kterých vás budeme včas na našich stránkách informovat.

výbor VKK


8.9.2017

Honza CINCIBUCH je MISTREM  EVROPY U23

Je to sice už téměř týden - tímto se omlouváme za opožděné info, ale stejně je to paráda!

Cinci si v něděli 3.9.2017 v polské Kruszwici vybojoval na skifu lehkých vah titul Mistra Evropy.smilesmilesmile

Po 4.místu z Mistrovství světa U23 je to další vynikající výsledek. Moc gratulujeme !!!

V sobotu 9.9. za námi přijede na Štulovnu, tak se těšíme.

VKK


7.9.2017

OSLAVA KLUBOVÝCH NAROZENIN 

Věříme, že nikdo nezapomněl, ale pro jistotu přípomínáme oslavu sobotních 18. narozenin našeho klubu.

 

 

 

 

 

To to letÍ!! - KLIK NA POZVÁNKUsmile


 5.9.2017

NAŠE  POSÁDKY  NA  DRAČÁKÁCH 


nepropadly, suveréně nejmladší posádky mezi 38 bojujícími týmy byly vidět a to

nejen, že nám to slušelo. smileVeslaříci věkový průměr 12 let - ukázali, že umí držet tempo a úžasné je , že porazili celkově 9 týmů.  "Velcí" - věkový průměr 17,5 roku jen o setinky nepostoupili do finále A, ale celkově 6.místo je skvělé.

Vždyť vítězné posádky to uměly a byly složeny z dospělých chlapů a dospělých žen - ti by měli mít více síly a vy jste jim byli víc než důstojními soupeři.

Všichni naši dali do bojů smilea to je to hlavní. Užili jsme si to a ukázali, že náš tým se neztratí. Díky. Poděkování patří také naší security sestavě pod velením Petra Pechara.

Takhle vynikajícně zabezpečená plata jsme nikdy neměli - MOC  DĚKUJEME!!!!!!!!!!!!!!

Parádní fotky jsou v naší Fotogalerii od Petry. A také od Krompolců. Moc děkujemesmile

FOTKY ZDE

Pro důležité informace, prosím, rolujte dolu ke staršímu INFU.

R


3.8.2017

BEROUNŠTÍ  VESLAŘI  NA  MISTROVSTVÍ  ČR  V KANOISTICE

Po ukončení veslařské sezony na konci června, přesedla část berounských veslařů do kajaků, aby se  připravili na Mistrovství ČR v rychlostní kanoistice.

Celkem 10 závodníků z toho sedm žáků a žaček Žofie RADECHOVSKÁ, Saša LAUBOVÁ, Štěpán MORAVČÍK, Vojta RADECHOVSKÝ, Martin JORDÁN, Nina LAUBOVÁ  a Zuzka MATĚJKOVÁ,  jedna dorostenka Tereza LAMPRECHTOVÁ a dorostenec Ted MACHART a Zbyněk LAUBE se rozjelo 21.7. do Račic a postavili se na start do soubojů se specialisty kajakáři. A vůbec se mezi nimi neztratili. Téměř vždy ve svých kategoriích a rozjížďkách nechali za sebou nějaké soupeře.  Kvalitní výkon dosáhla Tereza LAMPRECHTOVÁ, která mezi dorostenkami na 1000m postoupila až do finále 2. Nejlepší výsledek a vynikající závod zajel trati 200m mezi žáky / ročníky 2004 a 2003/ třináctiletý Martin JORDÁN, který ze 68 startujících specilalistů kajakářů jich za sebou nechal 32 a postoupil do semifinálových jízd!  Tam se již projevilo, že celý rok  vesloval a na kajaku intenzivně strávil jen 3 týdny tréninku. Nicméně dojel v těsném závěsu, ale již to na konečný postup nestačilo. Výborný výkon předvedl i v kategorii veteránů B na 1000m Zbyněk LAUBE, který skončil na 7 místě.

O týden později se Martin Jordán, Saša a Zbyňek Laubovi zúčastnili závodu na 10km Vrané- Praha a všem nám udělali obrovskou radost. Na deblkajaku Laubovi zvítězili a Martin  dojel hned za nimi na druhém místě. Super.

Všem moc gratulujeme a patří jim i velký obdiv za to, že se nebojí a z veslice dokáží přesednout do kajaků.  Škoda jen, že i další, kteří by to zvládli měli jiné prázdninové aktivity a tým by tak byl ještě silnější!  Tak příští rok se připravíme určitě lépe!!

R.

A pár foto :

http://vesloberoun.rajce.idnes.cz/MCR_v_kanoistice_2017_vesloberoun/


5.7.2017

MČR dorostu a juniorů

ZLATO  PRO  MARTINA ŠVESTKU, JANA BOUŠKU A TOMÁŠE DVOŘÁKA

Nejlepší čeští veslaři, od dorostenecké kategorie až po seniorskou kategorii, se sešli o minulém víkendu 30.6. – 2.7. v Račicích, kde se uskutečnilo mezinárodní MISTROVSTVÍ ČR.   Lépe by počasí asi vyhovovalo jachtařům, vítr dul tak, že se na vlnách místy přelévaly i bílé čepice.  Deset dorostenců a dorostenek a tři junioři a tři juniorky s dvěma kormidelníky, svedli své boje v 13 disciplínách a 15 jízdách. A vedli si dobře. Z pátečních rozjížděk se všechny naše lodě probojovaly do sobotních semifinálových jízd. A v neděli jsme měli ve finále B šest lodí a do finále A se také probojovalo šest lodí. A i letos se dařilo svádět boje o medaile.  Nejvýše dosáhli junioři Martin ŠVESTKA, Jan BOUŠKA a kormidelník Tomáš Dvořák na dvojce s kormidelníkem si dojeli si pro zlato!!!  V této disciplíně pak bronzovou medaili získal Martin Brůžek ve společenství s břeclavským závodníkem Dominikem Kučerou a na kormidle s naší Míšou Dvořákovou. Společně pak obě posádky  zasedli do čtyřky s kormidelníkem opět s Tomášem Dvořákem a vybojovali bronz.           K další medaili byly nejblíž dorostenky.  Majda Kindlová s Terezou Lamprechtovou skvěle zabojovaly na  dvojskifu a skončily na čtvrtém místě.  Obě pak zasedly do osmiveslice, kterou doplnily naše děvčata Kačka Švestková a Marie Hyttnerová a ve společenství s VK Smíchov dojely opět kousek od medaile na čtvrtém m místě.  Osmiveslici vzorně kormidlovala naše Míša Dvořáková.  Juniorky Bára Nováková a Markéta Krompolcová udávaly tempo osmiveslice ve společenství s děvčaty z Bohemians a ČVK Praha a skončily páté. Skvělé výsledky byly i ve Finále B, kde se v silné konkurenci prosadili dorostenci Ted Machart a Michal Štorek na dvojskifu.  Dojeli na pěkném druhém místě a třetí místo opět ve FB přidal Michal na skifu. Dorostenky Kačka Švestková a Marie Hyttnerová na dvojskifu vybojovaly čtvrté místo a na párové čtyřce společně s Terezou Lamprechtovou a Rosálií Machartovou  skončily na pátém místě. Společenství dorostenců s Bohemians na čtyřce s kormidelníkem – Dvořákem, ve složení Jakub Roubal, Václav Doan a Adam Metyš dojeli také na druhém místě. Neztratila se ani Anička Frdlíková na skifu juniorek, která vesluje necelý rok a postoupila z rozjížděk do sobotních semifinálových bojů. Mistrovství se vydařilo a nyní se všichni těší na prázdniny. A v září opět budeme svými výsledky ukazovat, že v Berouně máme prima mládež.

Jarda                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

http://vesloberoun.rajce.idnes.cz/MCR_dci_jri_2017/


28.6.2017

BEROUNSKÁ  STONOŽKA  A  MISTROVSTVÍ  ČR  ŽACTVA  VE VESLOVÁNÍ

„Tak dneska Stonožka na vodu“ – tento povel  můžete zaslechnout, pokud půjdete ve všední den na procházku k Berounce a budete poblíž Štulovny.  Co to vlastně bude? A hle, 18m dlouhá, štíhlá veslice, 16 vesel, 8 veslujících a kormidelník. Ona je to vlastně stará známá osmiveslice s názvem Berounka, kterou děti na Stonožku "přejmenovaly".  Je, ale pro ně upravená na párovou a má tedy dvojnásob vesel.  Je to prima tréninková záležitost, která přešla do závodní podoby teprve nedávno, jako jedna z kategorií do pořadu Pražských Primátorek, aby mohly závodit nejmladší kategorie. Určená je především  pro mladší žactvo, tedy 11 – 12let.  Na letošních Primátorkách unikla našim žačkám a žáčkům (jezdí se kombinovaná posádka chlapců a dívek)  zlatá medaile o 0,9s!

Český veslařský svaz vypsal na Mistrovství ČR žactva tuto disciplínu jako promo -  vložený závod a zájem byl velký. V kategorii mladšího žactva startovalo celkem ve dvou jízdách 8 posádek a naše berounská Stonožka vyhrála!!!  Vítězství našich nejmladších veslařů a veslařek bylo zasloužené a vydřené – vždyť i přes technický problém při jízdě se dokázali se soupeři vypořádat v celkově nejrychlejším čase!  Loď skvěle vedla a kormidlovala Míša Dvořáková.

Radost z jejich úspěchu dovršila další naše posádka žáků – žaček starších (13-14letých), kteří získali ve své jízdě na Stonožce bronz a kterou tentokrát vedl a kormidloval Vláďa Patera!!

Tak naše berounská Stonožka, ač je to loď s datem výroby cca okolo r. 1980 a je asi z celého startovního pole i nejtěžší, dokázala, že umí jet i dostatečně rychle.  Berounští veslaři si ji hýčkají a udržují, vždyť v krátké historii klubu již přivezla i seniorské zlato žen na MČR a finálový úspěch juniorů na Primátorkách. Cena nové lodě je v úrovni nedosažitelné, tak musí sloužit i nadále.

A že to Stonožce i posádkám sluší – posuďte sami…..:
 

Žáci/žačky mladší..: Radechovský Vojtěch, Moravčík Štěpán, Hobza Filip, Smejkal Matěj, Bartáková Adéla, Forejtová Markéta, Anna Goldmannová, Zuzan Vabroušková a kormidelnice Michaela Dvořáková

Žáci/žačky starší…: Možný Adam, Matyáš Kotrč, Jordán Martin, Matyáš Tůma, Hamouz Tadeáš, Matějková Zuzana, Forejtová Lubomíra, Laubová Nina a kormidelník Patera Vladimír.

Mistrovství ČR ve veslování žactva v Račicích, kterého se zúčastnilo přes 600 žáků a žaček, začalo v pátek 23.6. rozjížďkami.  Po velmi silné bouřce, která trvala od čtvrtečního večera do cca 3hodin rána a statečném boji o udržení přístřešků v celém stavu, začalo mistrovství. A měli jsme velkou radost! Z 22 jízd jsme do sobotních semifinálových bojů postoupili 14x a 5x jsme se kvalifikovali do finále C - H. Paráda, je to velký úspěch!  Všichni bojovali nejen se soupeři, ale i s větrem, který chvilkami byl víc než silný. Sobota byla ve znamení semifinálových jízd a bojů o finále A.  A začalo to skvěle skif mladších žaček a postup do „A“ Zuzky Vabrouškové a jen o 0,5 vteřiny uniklo „áčko“ Markétě Forejtové.  Nakonec naši veslaři a veslařky vybojovali 4x účast ve finále A , 6x finále B a 4x finále C. Měli jsme zdravotní komplikace z horka a pro Honzu Böhma musela přijet sanita. Byl to trochu pro všechny ostatní šok – báli se o něj -  ale kluci pro Honzu „dýchali“ a vyhráli pro něho FE na párové čtyřveslici s kormidelníkem ve složení Adam Možný, Matyáš Tůma, Vláďa Patera s kormidelnicí Míšou Dvořákovou, do které naskočil Maty Kotrč, v čase, který by vyhrál o 4 vteřiny i finále D. Mimochodem v této disciplíně byl na startu neskutečný počet 46 posádek – což je celkem 184 veslařů a 46 kormidelníků! Neuvěřitelné a pro české veslování dobrá zpráva. Vítězství ve finále G také zahřálo naší další „párovku s„ ve složení Tadeáš Hamouz, Simon Hejda, David Pazdera, Ondřej Štajer s kormidelnicí Kačkou Švestkovou. V neděli na finálový den začalo ještě více foukat a vítr ukázal, že veslaři budou soupeřit nejen mezi s sebou, ale i s větrem a vlnami. Nicméně začali jsme zlatou medailí na osmě mladších žaček a žáků! Další „mixovaná“ osma starších žaček a žáků si dojela pro bronz.

Čtvrté místo ve finále A vybojovala párovka mladších žaček ve složení Adéla Bartáková, Markéta Forejtová, Anička Goldmannová a Zuzka Vabroušková s kormidelnicí, skvělou Míšou Dvořákovou. Ve finále A  na skifech žaček 11let si pro 5.místo dojela Zuzka Vabroušková a v žačkách 13let také na 5.místě skončila Zuzana Matějková. Mezi 11ti letými žáky skončil také na 5.místě Matěj Smejkal. Ve finále B si pro vítězství dojela na skifu 11ti letých žaček Markéta Forejtová. Druhé místo  vybojovali na skifu 12ti letých žáků Štěpán Moravčík a na dvojskifu starších žaček Zuzana Matějková s Lubou Forejtovou. Čtvrté místo v „B“ vybojoval na skifu žáků 14let Matyáš Kotrč a šestí v B finále dojeli na skifech 12ti letá Adéla Bartáková a 13ti letý Martin Jordán. Ve finále C si pro druhé místo dojeli na skifu  žáků 14let Matyáš Tůma, Luba Forejtová  na skifu žaček 13let, dvojskif mladších žáků Vojta Radechovský se Štěpánem Moravčíkem, Tadeáš Hamouz si dojel pro 5.místo na skifu žáků 13let a šestí dojeli naši mladší žáci Hobza Filip, Smejkal Matěj, Maxmilián Marflák a Jaroslav Čech  na párové čtyřveslici s kormidelnicí Míšou Dvořákovou. V neděli všichni zakončili závody složením lodí na Štulovně a zaslouženým vykoupáním se a spláchnutím únavy ze závodů Teď se všichni žáci těší na zasloužené prázdniny a pak zase hurá do tréninku. Chtěla bych ještě moc poděkovat mamince – paní Marflákové,  za velkou pomoc při ošetřování Honzy Böhma než přijela sanita. Moc mi pomohla a následně i záchranářce. Děkuji!  A díky patří také všem našim borcům! Jste skvělá parta, kterou nám ostatní trenéři závidí a to je radost a čest pro náš klub a výborná reprezentace celého Berouna.

RS a Dík všem trenérům Karlovi, Jardovi,  Honzovi Urbanovi, Jítě a Honzovi Piskáčkovi.

Více fotek v naší fotogalerii.


23.6.2017

MISTROVSTVÍ  ČR  ŽACTVA  ZAČALO  ROZJÍŽĎKAMI

Dnes po velmi silné bouřce, která trvala od včerejšího večera do cca 3hodin rána a včerejším statečném boji o udržení přístřešků v celém stavu, začalo mistrovství. A máme velkou radost! Z 22 jízd jsme do sobotních semifinálových bojů postoupili 14x a 5x jedeme fináleC - H. Paráda, je to velký úspěch!  Všichni bojovali nejen se soupeři, ale i s větrem, který chvilkami byl dosti silný. Držte nám palce do zítřejších bojů o FA a FB.smile

R


 MISTROVSTVÍ  OBLASTI  VLTAVA

 V sobotu 10.6. a v neděli 11.6. se v Praze na Vltavě uskutečnilo Mistrovství oblasti Vltava, na kterém se

představilo 7 klubů a oddílů z celé Prahy, dále z Jindřichova Hradce, Třeboně a Berouna.  Tento závod je i kvalifikací ve skifech a dvojskifech na Mistrovství ČR do Račic v žákovských a dorosteneckých kategoriích.  Náš klub přivezl do Prahy na Císařskou louku 23 veslařských lodí,  49 závodníků, kteří startovali v 54 jízdách a

z toho se do nedělních finálových bojů probojovali hned 31x. Naši bojovali 17x ve finále A , a 14x ve finále B.
Bohužel ani jedno finále A„ necinklo“ zlatem smile. Nejúspěšnějším závodníkem se stal Martin Jordán, který vybojoval stříbro na skifu žáků-13let smile, a Tadeáš Hamouz ve stejném finále dojel na 5.místě. Ve stejné disciplíně, ale mezi jedenáctiletými si pro bronz dojeli Markéta Forejtová a Matěj Smejkal, ve finále A 13ti letých žaček se na 4.místě umístila Zuzka Matějková a šestá dojela Lubka Forejtová. Dorostenec Ted

Machart  vybojoval čtvrté místo a v dorosteneckém dvouročníku ho porazili jen o rok starší soupeři. Na šestém místě  mezi dvanáctiletými skifaři dojel Vojta Radechovský a Matyáš Tůma mezi 14.tiletými žáky. Velikou radost měli dorostenci na dvojskifu – Ted Machart s Michalem Štorkem vybojovali bronzové umístění, dvojskif mladších žáků Radechovský- Moravčík dojeli po boji nejen se soupeři, ale i s člunem Městské policie Praha, na čtvrtém místě, a mladší žačky Adélka BartákováMarkétou Forejtovou dojely také na čtvrtém místě, junioři vybojovali 5.místo Mladší žáci na párové čtyřveslici s kormidelnicí Míšou Dvořákovou byli složeni ze samých nováčků a už postup do finále byl úspěchem. A tak nám Jarda Čech, Max Marflák, Matouš Heroudek a Šimon Houška udělali velikou radost. Junior Martin Brůžek sedl do posádky čtyřky bez kormidelníka ve společenství s Bohemians Praha a dojeli na 6.místě a v posádce společenství BOH a VK Smíchov na osmě dojeli na třetím místě. Dorostenky Tereza Lamprechtová, Marie Hyttnerová, Kačka Švestková,

Roska Machartová a kormidelnice Míša Dvořáková vytvořily posádku s VK Smíchov a dojely na druhém místě.
Finále B na skifech vyhráli s přehledem 11ti letá Zuzka Vabroušková, mezi 12ti letými Adélka Bartáková a Štěpán Moravčík a 14ti letý Matyáš Kotrč. Druhý dojel mezi dorostenci Michal Štorek, třetí dojel mezi 12ti letými Filip Hobza, a Vladimír Patera dojel ve čtrnáctiletém žactvu na 6.místě. Dvojskif dorostenek suveréně vyhrály Tereza Lamprechtová s Majdou Kindlovou a na 3.místě dojely Marie Hyttnerová s Kačkou Švestkovou. Na 2.místě v kategorii starších žaček dojely Zuzka Matějková s Lubou Forejtovou a mladší žačky Zuzka Vabroušková s Aničkou Goldmannovou dojely na 4.místě. Čtvrté místo obsadili starší žáci Simon Hejda s Matyášem Tůmou a na 6.místě dojeli Vláďa Patera s Davidem Pazderou, šestí skončili i dorostenci Václav Doan s Jakubem Roubalem. Výborné výkony předvedli i ti ostatní:  Barča Nováková, Maky Krompolcová, Anička Frdlíková, Adam Metyš, Albert Dušek, nováčci Kryštof Daněk, Vojta Dobřemysl, Filip Neumann, Ondra Štajer a Bártík Krejčí.

Ti všichni tvoří tým a tým je ve veslování důležitá součást výkonu i jednotlivců. Nejde to bez vzájemné pomoci a podpory a to i z řad  rodičů,  při nakládání vleku na závody počínaje, „nahozením“ lodí, pomoci při nasedání na loď před závodem, vynesením lodi po závodě, povzbuzováním se  a zase – „shozením“,  naložením a  složením lodí z vleku po závodech do loděnice. Pak teprve končí jedny závody a bez sehranosti soudržnosti  celého týmu by to nešlo. Moc gratulujeme k vynikajícím  výsledkům, děkujeme závodníků i trenérům za vzornou reprezentaci klubu našeho města Berouna a TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. a hlavně DÍKY za to, jaká jste skvělá parta.smile

R


4.6.2017

PRIMÁTORKY  -  FINÁLOVÝ DEN

V 10,00 hodin vyrazili naši dorostenci do boje ve finále B, po výborném výkonu dojeli v poli na 5.místě. Samotný závod si užili a my jim moc děkujeme za předvedený výkon.smilesmilesmile

O 50minut později vyrazila do boje ve finále B naše Barča Nováková a náš klub měl poprvé ve své historii ve finále B Primátorak skifařku. Toto historické prvenství jí nikdo už nevezme!!!Bára i přes to, že byla nejmladší účastnicí v tomto závodě žen/juniorek, tak bojovala a skončila na 4.místě. A nám, co jsme fandili na železničním mostě, ještě stačila poslad krásný úsměv a pak již finišovala do cíle. Barčo DÍKY smilesmilesmile.

Všechny naše posádky, které se na letošních Primátorkách předvedly, nás potěšily svými výkony a týmovým duchem. A to je to nejdůležitější a pro nás trenéry velká odměna.

A máme jednu zvláštní pochvalu pro naše dorostence. Jejich týmový duch ocenili i rozhodčí při semifinálové jízdě -  klukům nadělal velké a nepříjemné vlny nejen jejich člun /který oprávněně a podle pravidel, jel řešit jiný problém při jízdě/ , ale i přívoz - takže kluci v podstatě závod rozjížděli znovu a od železničního mostu se jako jeden muž povzbuzovali při každém záběru až do finiše. Tuto chválu jsme slyšeli velmi rádi a ukazuje to, že jste do závodu dali i srdce smile.    Kluci DÍKY !!! 

A ještě jedna pochvala - děkujeme za vzorně naložený vlek na cestu domů.

R a všichni trenéři VKK

 


3.6.2017

Primátorky - den druhý.

Sobotní bitva o postup do nedělních finálových závodů nám přinesla nejen bojovné výkony, ale i také 2 postupy do finále B.  Tak se Barča Nováková, jako první naše závodnice v historii klubu dostala do nedělního závodu skifu žen (společně s juniorkami)  a tento těžký závod absolvuje ve finále B v 10.50 - budeme jí držet palce, je z celého startovního pole nejmladší!!.

Druhá finálová účast patří naší posádce dorostenců - Machart, Štorek, Roubal, Doan, Krbec, Burger, Metyš, Dušek a korm. Dvořák alias Šnek a ti se pokusí také ve finále B vydat ze sebe maximum.

SUPER !!!!!

V poli poražených zůstala bohužel, ale s dobrým pocitem maximálního výkonu v těsných soubojích,  výborně jedoucí posádka společenství žaček s VK Smíchov, a v té byla naše děvčata Matějková Zuzka,  Forejtová Luba, Laubová Nina, Mruškovičová Radka a na kormidle skvěle jezdící Míša Dvořáková..   Stejně  bojovně si vedli naši žáci, ale i pro ně zůstalo nedělní finále uzavřené. Možný, Kotrč, Jordán, Tůma, Hejda, Böhm, Hamouz, Patera s kormidelníkem Bečvářem se každou jízdou lepšili, ale na postup to nestačilo.   Škoda, že žačky a žáci jízdy finále B nejezdí, zasloužili  by si to.

Tak zítra držet palce a nebo i osobně zafandit!!!!!

smile 

http://vesloberoun.rajce.idnes.cz/Primatorky_2017_od_Majdy/


 2.6.2017

ŽÁČCI  NA  PRIMÁTORKÁCH  ÚŽASNÉ  DRUHÉ  MÍSTO

Naši nejmladší žáci a žákyně pod kormidelnickým vedením Míši DVOŘÁKOVÉ ve složení Vojta RADECHOVSKÝ, Štěpán MORAVČÍK, Adélka BARTÁKOVÁ, Filda HOBZA, Matěj SMEJKAL, Maky FOREJTOVÁ, Anička GOLDMANNOVÁ a Zuzka VABROUŠKOVÁ, předvedli vynikající výkon a skončili jen o 0,9 s za vítězi z VK Smíchov. Veliká gratulace a pochvala za předvedený výkon!!! smilesmilesmile

Moc děkujeme a držíme ostatním palce.

R

Zatím jen pár foteček u mobilu:

http://vesloberoun.rajce.idnes.cz/Primatorky_2017-patek_Beroun/


MISTROVSTVÍ  EVROPY  V  RAČÍCÍCH  -  ÚŽASNÝ ZÁŽITEK !!!!!

Nedělní finále na ME bylo velkolepé. Sluníčkem prozářený závodní kanál se stříbrně třpytil, ale naší veslařské elitě zářil zlatem.  Atmosféra byla neuvěřitelná, fandilo se všem, ať  Ital, nebo běloruská posádka, ale největší ovace a povzbuzování měli samozřejmě naši. Nejkrásnější bylo, že jsme si hned 3x mohli zazpívat naší národní hymnu. Už po dojezdu do cíle na 4.místě dvojky bez, Jakub Podrazil a Lukáš Helešic, kteří měli úžasný finiš, byli fanoušci a s nimi i my hodně, hodně slyšet. Pak jel lehký noncox mužů - Jiří Kopáč, Milan Viktora, Jan Hájek a Jan Vetešník aplaus, povzbuzování a super bronz. Paráda. A potom to přišlo ! Dvojskif žen - Lenka Antošová s Kristýnou Fleissnerovou - jak postupně ze 4.místa na 500m a z 2.pozice na 1km zyšovaly rychlost nastávala na tribunách neuvěřitelná , euforie, fantazie a v cíli neskutečný aplaus a my si poprvé mohli zazpívat  naší hymnusmile - já osobně jsem si i poplakala.......!  Vrcholem byl skif mužů - Ondra Synek - chtěl hned od začátku a nepřipustil žádné pochyby. Skvělý výkon. To povzbuzování musel Ondra slyšet i na startu, no, ale na 1km určitě !smile Bylo to úžasné!!! A my si znovu zapěli tu nejkrásnější hymnu.smilesmile Fanoušci a atmosféra byle ohodnocena i zástupci mezinárodní veslařské federace FISA při slavnostním zakončení šampionátu a my si plni hrdosti, že jsme Češi,  zazpívali naposledy hymnu. smilesmilesmile

Děkujeme našim borcům za krásný zážitek a díky i organizátorům  ČVS  a Arény Labe - vše klapalo a bylo výborně zorganizováno a Báře Vabrouškové za velikou pomoc. No, a my teď budeme makat a snažit se dosáhnout také vítězství v našich soutěžích. smile


14.5.2017

Olympic Hopes 2017

V pátek 12.5. se na brněnské přehradě uskutečnilo Čtyřutkání dorosteneckých

reprezentačních družstev Maďarska, Polska, Slovenska a České republiky. V reprezentačním dresu se představila ve vítězné párové čtyřveslici Magdaléna KINDLOVÁ. Díky Majdo!  Máme velikou radost smilesmilesmilea gratulujeme Tobě i celé posádce. Tým ČR dorostenecké reprezentace v Brně suverénně zvítězil v soutěži Olympic Hopes 2017, získal 37

bodů, druhé Maďarsko 27 bodů, třetí Polsko 16 bodů a čtvrté Slovensko 4 body. České posádky z týmu A zvítězily v 7 z 11 závodů a v ostatních závodech obsadily druhá místa. Kvalitní výkony předváděly i posádky z týmu B.

Nyní nás čeká tvrdý trénink před slavnými Primátorkami a Přeborem povodí Vltavy, což je kvalifikace na červnové Mistrovství ČR žactva, dorostu i juniorů. Ale nejdříve pojedeme povzbudit naše reprezentanty do Račic, kde se uskuteční od 25.5. do 28.5. Mistrovství Evropy, kterého se zúčastní i náš odchovanec Jan Cincibuch. Držíme jemu i celé naší reprezentaci palce!

Tuto sobotu bude trénink pro starší žactvo a starší - od 9,00 hodin do 11,30 - abychom stihli sobotní obídek od maminek.smile

R


10.5.2017

JARNÍ REGATA V NERATOVICÍCH  -  11 VÍTĚZSTVÍ

O svátečním víkendu 6.5. a 7.5.  odjelo 35 velařů VKK na Jarní regatu do Neratovic. Labe nás přivítalo sluncem a teplem, ale abychom nebyli všichni moc nadšení, tak v neděli nám začalo foukat…., zase!  Ale naše výprava byla znovu vidět a slyšet. Všichni trenéři nás obdivují,  jak si dokážeme pomáhat a povzbuzovat se a hlavně, že dokážeme zatleskat i vítězům – soupeřům. Z 68 jízd jsme z Labe vylovili jedenáct vítězství. Na skifu vyhráli - mezi jedenáctiletými Matěj Smejkal a Zuzana Vabroušková, dvanáctiletá Adéla Bartáková, třináctiletá Zuzana Matějková a mezi ženami masters, naše nová posila ze Slovenska Barbora Sagová. Nadvojskifu zvítězili mladší žáci Štěpán Moravčík s Vojtou Radechovským, starší žáci Martin Jordán a Matyáš Kotrč, a dorostenky Marie Hyttnerová s Terezou Lamprechtovou, Magdaléna Kindlová ve společenství s Vandou Nejedlovou z HAMRU. Vítězně dojela také párovka mladších žáků Radechovský, Moravčík, Hobza, Smejkal s kormidelnicí Michaelou Dvořákovou a společenství Beroun Kindlová- HAMR- Lysá na párovce dorostenek. Naše posádky si dojely ještě 12x pro druhé místo, 14x pro třetí, 15x pro čtvrté místo,  11x dojely na pátém a 5x na šestém místě. Super výsledky a vynikající bojovné výkony.smile

Nyní nás čeká tvrdý trénink před Primátorkami a Přeborem povodí Vltavy, což je  kvalifikace na Mistrovství ČR žactva, dorostu i juniorů. Ale nejdříve pojedeme povzbudit naše reprezentanty do Račic, kde se uskuteční od 25.5. do 28.5. Mistrovství Evropy, kterého se zúčastní i náš odchovanec Jan Cincibuch. Pojedeme všem fanditv neděli 28.5. na finále. Držíme jemu i celé naší reprezentaci palce!

A ještě pár foto z Nera:

http://vesloberoun.rajce.idnes.cz/Neratky_2017/


2.5.2017

JARNÍ REGATA BOHEMKY DOPADLA VÝBORNĚ !!!

První regata v Praze byla pro nás vynikajícím rozjezdem do sezony.

Z 52 startů jsme vybojovali 7 vítězství : Majda s Terezou, Zuzka M., párovka ml. žáků, párovka dorostenců, Štěpán s Vojtou, Jordánek a Markéta F. Na druhém místě dojeli naši borci 10x, třetí byli 17x, na čtvrtém místě dojeli 12x, na pátém 2x a šestí

jsme byli 4x. Moc gratulujeme všem, bojovali jste a to je to hlavní ! smile

Nováčci to dobře zvládli a vše klapalo.Díky patří i rodičům, kteří nám pomáhali a maminky výborně navařily a napekly.

Měli jsme strach jak to bude s průběhem při závodech - plata na přistání vítězů a do toho my...., ale super spolupráce vás všech byla příkladná, což ocenili i organizátoři závodů na cílové věži.

DÍKY a jen tak dál.

R


Minulý týden proběhlo žákovské soustředění na Štulovně.

Musím všechny zúčastněné pochválit.smile Makali a bylo vidět, že to má smysl - všichni se na vodě zlepšili a vyzkoušeli si různé posádky. Teď jen nepřestat trénovat a stále se zlepšovat jak ve fyzičce tak v technice veslování.smile

R


Minulý čtvrtek a pátek proběhl v kasínu RODIČÁK C2 - bylo to parádní. Rodiče poslouchali rad svých osobních trenérů a na trenažerech předváděli výborné výkony. smile/ Výsledky dodáme. /  Zvláště chválíme trenéry, kteří nezapoměli na rozcvičku,  rozběhání a protažení po výkonu. Atmosféra byla svělá a doufáme, že při  dalším RODIČÁKU NA VODĚ se znovu sejdeme. 

R


27.2.2017

Moc se omlouváme za opožděné zprávy z M ČR na trenažerech z Hodonína, ale nějak nestíháme.smile

Cesta vláčkem do Hodonína byla zábavná hned od počátku. Hotel super, večeře a snídaně super a samotný závod - to byla síla!!!  Vynikající časy všech našich borců. Závody zahájila  Tereza Lamprechtová  pěkným zlepšením osobáku o 3s, Markéta Krompolcová výborné zlepšení času o 8 vteřin a jen škoda nachlazení Barči Novákové, která ale překonala krizi, nevzdala a zajela i tak standartní výkon. Míša Štorek 6 desetin za osobákem, také výborný výkon. Ted Machart v dorostencích / 2001,2002 /  by ve svém ročníku 2002 obsadil 2.místo a poprvé pokořil 7 minutovou hranici - PARÁDA !!!  Honza Bouška - velký osobák, Vojta Šabata, osobák a poprvé zažil jak veslování dokáže brát dech a "bolí" a Martin Švestka nejlepší super čas a osobák. Prostě nám všichni udělali velkou radost a je vidět posun ve výkonech a dobrý základ na to nejdůležitější  - na vodu.!!!! Na tu se již všichni těšíme!

DÍKY VŠEM!smile


8.1.2017

Oslava narozenin Karla Hradila

Všem, co přišli gratulovat, děkujeme - přišlo 60 (!!!!!) gratulantů (a min 8 jich volalo a omlouvali se) a překvapení pro Karla se tím vydařilo!! 

Velmi nás potěšilo, že to byli většinou zakládající členové, kteří v nelehkých začátcích Klubu nejen budovali loděnici do dnešní podoby, ale stačili i veleúspěšně závodit - všem patří za to velký dík!!!

Koukněte do fotogalerie a těšíme se, že podobných setkání bude víc. 


  4.1.2017

TERMÍNOVÁ LISTINA

Upozornění:  v kolonce "ZÁVODY" je nově vložena termínovka našeho klubu na rok 2017 podle ČVS a ČSK.


2.1.2017        

NEPŘEHLÉDNĚTE!!!!!   MIMOŘÁDNÁ UDÁLOST!!!    SLAVÍME!!!!!

P8220109
Scull_kh_9

Co se koná  :   OSLAVA NAROZENIN

Kdo slaví :       KAREL HRADIL

Jůůů a kolik :  80 let  !!!!!!!!

Kdy:                 sejdeme se na Štůle 7.1., v sobotu -    začínáme ve 14.00 !!!!!

Dary:                největší bude radost z Vaší účasti, hlavně se těšíme na  závodníky, kteří i pod jeho velením vyrůstali, budovali loděnici a závodili v letech 2000 - 2010 !!!!

Jarda


1.1.2017

Tradiční novoroční (tentokrát opět „ledové“) veslování na Berounce

Opět se potvrdilo nezdolné nadšení berounských veslařů a jejich chuť zaveslovat si hned první den

nového roku 2017 smile. Sešlo se kolem dvaceti nadšenců a stejně jako před dvěma lety je nezastavilo ani zamrzlé koryto Berounky. Tradičně jako první vyrazily dva ledoborce – staré skuly, jejichž posádky tentokrát téměř bez problémů uvolnily cestu pro kajaky, které je vzápětí následovaly. Ze

břehu je „jistili“ a povzbuzovali RůženkaKarlem.

Pokud našim veslařům a kanoistům vydrží elán smile i v dalších dnech a týdnech, tak se jistě můžeme těšit na zcela mimořádné nasazení berounských veslařů během tréninků i závodů v celé nastávající sezoně.

Stále ještě nemocného smile šéfa Jardu jsme alespoň „telefonicky“ pozdravili mohutným „AHOJ“. Věříme, že do soustředění v Jizerkách už bude v pořádku. smile

Jitka

První část fotek od Evy Dudové …

A ještě z Báry foťáku

ZPĚT DO ARCHIVU STARŠÍCH ZPRÁV

... protože nás voda baví !

O klubu

Pokud vás náš Klub zaujal - jak na to ?

Přijďte se podívat - nábor nových členů vždy po-st-pá od 16.00 hod. - Růžena Sehnoutková,   tel. 602 683 113. Tréninky na Berounce - loděnice Na Štulovně (letní měsíce) a v posilovně naproti městské knihovně - stará kasárna (cca od října do března). Trénink je týmový a je zaměřen pro příchozí jako všeobecná přípravka vodních sportů s postupným budoucím  zaměřením na vhodnou specializaci. Minimální věk je 9 let a povinnost být dobrý plavec !!!!!

Rodiče !!!  S vodními sporty se dá začít i relativně později. Pokud má předchozí dobrý základ z jiného sportu, může i po 16. roku věku stále ještě "chytit vlak" a úspěšně závodit. Mimo sportovní výsledky je pak jistě u vody udrží dobrá parta, která mimo trénink dělá řadu věcí společně (závody, přípravu lodí, zimní a letní soustředění, zvelebování loděnice a pod...)

Co nabízíme?

  • Kvalitní vybavení veslicemi a rychlostními kajaky - skuly, plovák, skify, dvojskify, dvojky, párové i nepárové čtyřky a osmiveslice, K1, K2 a i K4, tréninkové pramice ...

  • Špičkové vybavení pro zimní kondiční přípravu - trenažery, posilovna, plavecký kondiční trénink

  • V tréninku používáme i klubové koloběžky

  • Bezvadnou partu lidí od vody - tréninky řízené bývalými reprezentanty

  • Kvalitní podporu mateřské jednoty

Kontakty

TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s.

Tyršova 85, 266 01  Beroun II

Loděnice na Štulovně, Dukelská ul. - kudy se k nám dostanete? Podívejte se na mapu.

GPS: 49°58'12.326"N, 14°4'19.296"E

Tréninkové středisko Kasino v ulici U Kasáren 2088 - najdete ho rovněž na mapě.

GPS: N 49° 58.0376', E 14° 4.2495'