Podmínky přijetí do Racing teamu (dále jen RT).


Podle těchto pravidel bude na návrh trenéra zařazovat Rada starších (dále jen RS).

Zařazení do RT se provádí každý březen po zhodnocení předchozí sezony (sezon) a zimní přípravy včetně výsledku na trenažeru.

Zařazen může být:

 • člen SCM
 • medailista MČR
 • finalista MČR trenažerů
 • závodník dlouhodobě prokazující vzrůstající výkonnost
 • zakládající závodník - ohlédnutí za dobou trvaní VK a jasnou angažovaností pro VK
 • ten, jehož priorita je veslování a náš VK, hodnotitelné v delším časovém období a účastní se závodů, a hlavně CHCE...... spolupracuje a ctí klubový život

RS zdůvodňuje zařazení, nemusí zdůvodňovat nezařazení ... každý se má možnost v Podmínkách "najít".
Závodník v RT získává materiálovou podporu včetně finančního příspěvku na soustředění, cesty, startovné apod., dle momentální situace VK.
Závodník v RT propaguje náš VK, TJ, Město Beroun a sponzory dle potřeb klubu nejen svými výsledky, ale i chováním a osobním příkladem, včetně obecných zásad slušného chování a vystupování na veřejnosti.
Závodník, který se bezdůvodně neúčastní vypsaných závodů, zejména prioritních pro VK a opakovaně tak naruší kompaktnost týmu nebo nedodržuje Podmínky, může být z RT opět vyřazen na základě rozhodnutí RS.

... protože nás voda baví !

O klubu

Pokud vás náš Klub zaujal - jak na to ?

Přijďte se podívat - nábor nových členů vždy po-st-pá od 16.00 hod. - Růžena Sehnoutková,   tel. 602 683 113. Tréninky na Berounce - loděnice Na Štulovně (letní měsíce) a v posilovně naproti městské knihovně - stará kasárna (cca od října do března). Trénink je týmový a je zaměřen pro příchozí jako všeobecná přípravka vodních sportů s postupným budoucím  zaměřením na vhodnou specializaci. Minimální věk je 9 let a povinnost být dobrý plavec !!!!!

Rodiče !!!  S vodními sporty se dá začít i relativně později. Pokud má předchozí dobrý základ z jiného sportu, může i po 16. roku věku stále ještě "chytit vlak" a úspěšně závodit. Mimo sportovní výsledky je pak jistě u vody udrží dobrá parta, která mimo trénink dělá řadu věcí společně (závody, přípravu lodí, zimní a letní soustředění, zvelebování loděnice a pod...)

Co nabízíme?

 • Kvalitní vybavení veslicemi a rychlostními kajaky - skuly, plovák, skify, dvojskify, dvojky, párové i nepárové čtyřky a osmiveslice, K1, K2 a i K4, tréninkové pramice ...

 • Špičkové vybavení pro zimní kondiční přípravu - trenažery, posilovna, plavecký kondiční trénink

 • V tréninku používáme i klubové koloběžky

 • Bezvadnou partu lidí od vody - tréninky řízené bývalými reprezentanty

 • Kvalitní podporu mateřské jednoty

Kontakty

TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s.

Tyršova 85, 266 01  Beroun II

Loděnice na Štulovně, Dukelská ul. - kudy se k nám dostanete? Podívejte se na mapu.

GPS: 49°58'12.326"N, 14°4'19.296"E

Tréninkové středisko Kasino v ulici U Kasáren 2088 - najdete ho rovněž na mapě.

GPS: N 49° 58.0376', E 14° 4.2495'