Kalendář akcí

Aktuálně

19.2.2018

XXV. MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČR V JÍZDĚ NA TRENAŽERU

V neděli 18.2. ráno odcestovala do Olomouce skupina našich borců pod vedením Jardy Sehnoutky  a Karla Kouklíka, do bojů s časem na trenažerové Mistrovství ČR. Bohužel neodjela Majda Kindlová, která bojuje  doma s chřipkou a průduškamia, ale ostatní statečně bojovali sami se sebou a vytvořili si osobní rekordy.  První do bojů zasáhl  dorostenec Ted MACHART - po výborném výkonu a osobáku o 10vteřin 6:44,7 se umístil na celkovém 10.místě z 85 startujících. Pak nastoupily do bojů juniorky. Bára NOVÁKOVÁ si vytvořila osobní rekord o 4vteřiny 8:12,6 a skončila na 36.místě a Terka LAMPRECHTOVÁ v osobním rekordu o 9vteřin  7:47,0 obsadila 22.místo.V juniorech nastoupilo celkem 77 startujících. Míša ŠTOREK dojel na 69.místě a vytvořil si časem 7:00,5 osobní rekord o 7,4vteřiny, škoda jen, že to nepadlo pod sedmi minutovou hranici - příště. Honza Bouška v týdnu lehce trenoval jen v pátek - ležel doma s chřipkou a tak do toho šel "hop nebo trop". Začal tak jak si s Jardou řekli,  jel v časovém průměru na osobní rekord, ale po 1200 metrech se projevilo oslabení organizmu a byl rád, že dojel. I tak skončil v čase 6:53,1 / jen o 6 vteřin za svým osobákem/ na 60.místě. Výborný čas zajel Vojta ŠABATA. Skončil na 14.místě a časem 6:29,6 si vytvořil osobák o 5vteřin. Všechny po celé závody podporovala Máňa HYTTNEROVÁ, která ač nezávodila, odjela s výpravou a udržovala morálku družstva. Jsou to vynikající výsledky.  A moc všem gratulujeme k dosaženým časům! Máme velkou radost. Možná si někdo řekne - jen 10.místo - ale jaká je to dřina! A jak bolí si vytvořit  osobní rekord, byť jen o jednu jedinou desetinu. Nyní se veslaři začnou připravovat na hlavní část sezony na vodě - už všechny svrbí dlaně, chtějí sednout do lodě a vyjet na tu naší krásnou řeku Berounku.

R

5.2.

VYHLÁŠENÍ  NEJLEPŠÍCH  SPORTOVCŮ  BEROUNSKA

16.1. na Plzeňce se vyhlašovali ti nejlepší sportovci berounska.

V anketě nejlepší sportovní mládežnický kolektiv na 4.místě se umístili Martin Švestka a Jan Bouška s kormidelníkem Tomáše Dvořákem za 2+, na které získali mistrovský titul a zlatou medaili na MČR juniorů.  Posádka 8x+ žactvamix vedená kormidelnicí Míšou Dvořákovou, strok Vojta Radechovský, Štěpán Moravčík, Filip Hobza, Matěj Smejkal, Adéla Bartáková, Markéta Forejtová, Anička Goldmannová a Zuzka Vabroušková  , kteří vyhráli zlatou medaili na MČR žactva a byli druzí na Primátorkách byli vyhodnoceni  jako nejlepší mladežnický kolektiv. To je vynikající uznání a čest pro celý náš klub.

V kategorii mládeže jednotlivců se na třetím místě umístila Majda Kindlová, vybojoval stříbro na skifu na M ČR ve sprintu, s Terkou Lamprechtovou na dvojskifu byly 2x na čtvrtém místě na MČR a i na M ČR ve sprintu a na reprezentační párové čtyřveslici vyhrála mezinárodní regatu Olympic Hopes.

Náš odchovanec Jan Cincibuch vyhrál v anketě o nejlepšího krajánka - jako devatenáctiletý se stal na skifu lehkých vah v kategorii U23 Mistrem Evropy, čtvrtý byl na MS U23 a seniorském MS obsadil šestnácté místo.

Všem gratulujeme a přejeme do další sezony hodně tréninkové morálky a hlavně štěstí v závodech. Hlavně nesmíme všichni zapomenout, že štěstí přeje připraveným.

Omlouvám se, že tuto pro nás tak úspěšnou anketu dávám na naše stránky až teď, ale nemám stále foftky ze slavnostního vyhlášení . Tímto prosím rodiče, kteří fotili, aby nám fotky poslali. Díky.

R

30.1.2018

!!!!!   POZOR   !!!!!

V pátek 2.2. 2018 jsou pololetní prázdniny a tak si dejte všichni volno a ti co jsou nakřáplí - vymaroďte se!

R

16.1.2018

VODÁCKÁ 30

V sobotu 13.1.2018 se uskutečnil další ročník Vodácké 30, neoficiálního MČR vodáků.  Jedná se o závod po hřebenech Orlickych hor na hlavní trati 30 km a doprovodných závodů. I letos se zúčastnili závodníci Loko Beroun a nejúspěšnější byla Alexandra Laubová na 2. místě na trati 3,5 km, Nina Laubová na 4.mistě na trati 7 km v konkurenci 15ti kajakářek.   Hlavní závod na 30km jel Zbyněk Laube a ve velké konkurenci se prosadil.

Více informací ZDE.

R.

12.1.2018

!!! POZOR !!! POZOR !!! NEPŘEHLÉDNĚTE !!!

Následující dva týdny budou mít malé úpravy v tréninkovém rozvrhu!

Příští týden v úterý 16.1. se  uskuteční slavnostní vyhlášení Nejlepšího sportovce berounska. Z našeho klubu budou vyhlášeni medailisté z MČR - Bouška, Švestka, Dvořák, Kindlová a osma mix mladšího žactva - Radechovský, Moravčík, Hobza, Smejkal, Bartáková, Forejtová Markéta, Goldmannová a Vabroušková s kormidelnicí Míšou Dvořákovou. Z tohoto důvodu bude trénink v úterý 16.1. jen do 17,15 hodin.

Ve čtvrtek 18.1. máme naše VESLOPÁDLOKOULENÍ - výroční členskou shůzi, pro všechny trénink odpadá, abyste měli sílu na bowling.  V ostatní dny jsou tréninky normálně.

V týdnu od 22.1. do 26.1. odjíždíme na lyžařské soustředění a proto budou tréninkové hodiny upraveny:

pondělí 22.1. : trénink v kasárnách od 15,00 - 17,30  plavání je normálně

úterý 23.1. je trénink zrušen

středa 24.1. : trénink v kasárnách od 15,00 - 17,30

čtvrtek 25.1. : pro všechny /2008 a starší/  je trénink v hale TJ 15,30 - 17,00

pátek 26.1. :  je trénink zrušen

Od 29.1. je zase vše v normálním režimu.

R

9.1.2018

Výroční členská schůze

Pozvánka na tradiční Výroční členskou schůzi neboli BEROUNSKÉ VESLOPÁDLOKOULENÍ.
Takže se těšíme  na všechny naše členy, příznivce a rodiče ve  čtvrtek 18.1. od 17 hodin smile.

R.

4.1.2018

UPOZORNĚNÍ

V pátek 5.1.2018 odpadá ročníkům 2004 a mladším trénink z důvodu vyhlášení NEJ veslaře, které je v Praze.

Ostatní od ročníku 2003 a starší budou mít jen od 15,30 - 17,00 tělocvičnu.

R

1.1.2018

Ahoj,

tak už je to tady - "Jak na Nový rok, tak po celý rok"!!!!

A jak je již tradicí, s chutí jasme si zaveslovali a potěšili se přívětivým počasím a účastí, která dala na 2 posádky osmiveslic a k tomu jedna kajakářka a dvojka bez kormidelníka.

Dík Maky a Tedovi za kormidlování, smile,   Růžence za přípravu klubové oslavy s tradiční čočkou, ovarem s křenem a teplem v klubovně. smile

A máme co natrénovat, sezona 2018 je tu - tak od zítra, 2.1.2018 začínáme, podle vypsání! smile

J.

A pár dalších foto ve fotogalerii.

22.12.2017

Výbor Klubu veslování a rychlostní kanoistiky přeje všem členům klubu, rodičům a přátelům krásné a pohodové vánoční svátky, řádnou oslavu Nového roku a v tom příštím roce 2018 hodně zdraví a radosti na vodě i mimo ní.

Ahoj - Vánoce jsou zase blíž - připomínám:

V sobotu 23.12. se ve 13,00 sejdeme na Štulovně, na tradiční Vánoční veslování smile, a pokud nebude led - hurá na vodu!

Pak si dáme vánoční čaj a něco malého z cukroví od maminek a pak už všichni půjdeme domů /cca v 15,00hod/  a budeme se těšit na Ježíška.

Pak si dáme volno - no volno od vody - ale určitě běhat, bruslit, lyžovat!!!! A zase  se sejdeme  1.1.2018 ve 13,30 na Novoroční veslování a čočku s ovárkem  /já si opět popláču u křenu smile/  a popřejeme si do nového roku 2018.... a hned jak půjdete do školy (hurááá), tak taky začneme zase trénovat. smile