Hledat

Kalendář akcí

Aktuálně

24.9.2018

!!!!!   U P O Z O R N Ě N Í   !!!!!

Ve středu 26.9. a ve čtvrtek 27.9. se uskuteční další RODIČÁK - kde se děti změní v trenéry a rodiče v začátečníky veslování. Přijďte na loděnici od 16,00 hod  do 18,00 hod a zkuste si to, co vaše děti tak baví!

Srdečně zvou všichni veslaři.


19.9.2018

!!!!!    UPOZORNĚNÍ      !!!!!! PRO VŠECHNY CO NEJEDOU NA MČR     !!!!!!

VZHLEDEM K MISTROVSTVÍ ČR VE SPRINTECH ODPADÁ V PÁTEK TRÉNINK !

INFO  K  MČR VE SPRINTECH  A MČR DRUŽSTEV V RAČICÍCH

MČR sprinty je to závod pro kategorii dorost a starší

- pátek 21.9. pojedeme ráno  cca 7,10 hodin- domluvíme se na tréninku  / auta /. Oběd je zamluven. Pokud někdo jede sám dejte mi vědět.

Startují: junioři LAMPRECHTOVÁ, ŠTOREK, BOUŠKA ŠABATA

dorost: HYTTNEROVÁ, ŠVESTKOVÁ


MČR družstev 

22.9.-23.9. odjezd již v pátek  21.9. odpoledne - viz dále v informacích

starší žáci : Jordán, Hejda, Hamouz, Pazdera, Moravčík, Radechovský, HAMOUZ F

starší žákyně : Matějková, ForejtováL, Laubová N, Bartáková, náhradnice : Mruškovičová a Goldmannová jsou v pohotovosti  

mladší žáci : Smejkal, Čech, Krejčí Heroudek, náhradník Procházka je v pohotovosti

mladší žačky: Forejtová M, Laubová A, Pavlásková, Vabroušková, náhradnice Moravčíková, Radechovská jsou v pohotovosti

kormidla : Dvořák, Dvořáková

odjezd společně v pátek 21.9. v 16,00 hodin od gymnázia

Ubytování je od pátku do neděle, jídlo začínáme v pátek večeří a končí v neděli obědem. Příspěvek na dopravu a stravu  500,- Kč bude vybírán v autobuse. Závody se jedou na rozjížďky a v neděli finále  A a B. Takže v neděli jedou zase všichni.

Vezměte si s sebou dlouhé černé legíny na závod má se výrazně ochladit a pršet. Dostatek teplého oblečení a ponožek, boty na výměnu a k platu, dres, klubová trika,  kšiltovky, pití, pláštěnky a klidně na ráno a večer i teplé bundy a šátky nebo "roury" na krk. Pyžamo, hygienické potřeby. Hlavně přibal bojovnou náladu a radost z veslování smile.

Návrat společně autobusem v neděli okolo 19 hodiny.


SMÍCHOVSKÁ REGATA - VELKÁ POCHVALA VŠEM

V sobotu 15.9. jsme se zúčastnili tradiční Smíchovské regaty v Praze na Vltavě. Dráha byla pro všechny 500m a tak je celý závod všech / i starších kategorií / vidět a diváci fandí po celou dobu závodů. A zároveň je to test před MČR ve sprintech pro dorost a starší kategorie. A berounští veslaři byli  u vítězného plata vidět. Zúčastnilo se 12 klubů a náš klub se zúčastnil 14ti disciplin a v nich jsme jeli 20 startů. Zlaté medaile vyhrály a potvrdily prvenství z MČR žactva, obě žákovské mix osmy. Mladší žactvo jelo ve složení FOREJTOVÁ Markéta, LAUBOVÁ Alexandra, PAVLÁSKOVÁ Anna, SMEJKAL Matěj, ČECH Jaroslav, KREJČÍ Bartoloměj, HEROUDEK Matouš a MORAVČÍKOVÁ Amáliena kormidle Michaela DVOŘÁKOVÁ. Starší žactvo vyhrálo v sestavě MORAVČÍK Štěpán, JORDÁN Martin, HEJDA Simon, PAZDERA David, MATĚJKOVÁ Zuzana, FOREJTOVÁ Lubomíra, BARTÁKOVÁ Adéla a LAUBOVÁ Nina na kormidle Barbora NOVÁKOVÁ. Skvěle si vedli i párové čtyřveslice s kormidelníkem mladší žačky vyhrály v setavě FOREJTOVÁ M, LAUBOVÁ A, PAVLÁSKOVÁ a MORAVČÍKOVÁ s kormidelnicí Míšou DVOŘÁKOVOU, ta seděla na kormidle i vítězným starším žačkám - BARTÁKOVÁ, FOREJTOVÁ L, LAUBOVÁ N, MATĚJKOVÁ. Zvítězili i starší žáci -  veslovod  PAZDERA, JORDÁN, HEJDA, MORAVČÍK na kormidle Barča NOVÁKOVÁ. Cílem na prvním místě projeli Martin JORDÁN se Simonem HEJDOU na dvojskifu starších žáků a Saša LAUBOVÁ s Aničkou PAVLÁSKOVOU na dvojskifu mladších žaček. Stříbrné místo obsadil dvojskif starších žáků MORAVČÍK Štěpán S Vojtou RADECHOVSKÝM. Skify byly vypsány jen pro kategorie dorostu a starších. Stříbro vybojovaly juniorka Tereza LAMPRECHTOVÁ a dorostenka Marie HYTTNEROVÁ a Honza BOUŠKA - tomu zlato uniklo po skvělém finiši o 5 desetin. Na třetím místě dojeli junioři na dvojskifu Jan BOUŠKA s Michalem ŠTORKEM - ten dojel bronzový i na skifu a na dvojskifech mladších žáků Jára ČECH s Bartolomějem KREJČÍM a starší žákyně Zuzka MATĚJKOVÁ s Ninou LAUBOVOU. I ostatní bojovali a podali výborný výkon - Radka MRUŠKOVIČOVÁ, Vijta ŠABATA, Jakub ROUBAL, Vláďa PATERA, Albert Dušek a Honza BÖHM. Celý tým spolupracoval a bojoval  a tak celková bilance je 7 zlatých, 4 stříbrné a 4 bronzové medaile a 3 čtvrtá, 1 páté a 1 šesté místo. Skvělé výsledky!  

Díky všem a to i rodičům, kteří fandili, fotili a nakonec nám i pomáhali při nakládání a vykládání vleku.

R


14.9.2018

INFORMACE KE SMÍCHOVSKÉ REGATĚ

Doprava je samostatná, je zapotřebí dorazit na loděnici VK Smíchov - kde máme zázemí - nejdéle 90minut před startem. Raději 2 hodiny před. Začátek závodů je 10,00 hodin. Starty jednotlivých jízd jsou po 4 minutách. Jídlo a pití s sebou. Vezmi si všechny věci na závody  a počítej s tím, že bude pršet. Cíl je před loděnicí Smíchova. 

PŘEDBĚŽNÝ ČASOVÝ PROGRAM  zde - upřesněn bude po schůzce zástupců :

1. dis 8x+ mix žacm 10,00
5. dis 8x+   mix žacs 10,20
6. dis 2x jři 10,26
8. dis 4x+   žcim 10,32
10. dis 1x   jky+ž 10,46
11. dis 4x+   žkym 10,54
12. dis 2x   žcis 11,04
  11,12
17. dis 2x   žkys  12,02
  12,02
18. dis 4x+ žcis 12,10
21. dis 2x žcim 12,32
22. dis 1x   jři 12,40
  12,44
  12,44
23. dis 4x+ žkys 12,52
24. dis 1x   dky  13,06
25. dis 2x   dci 13,10
  13,10
  13,14
27. dis 2x   žkym 13,26

R


11.9.2018

NOMINACE  NA  SMÍCHOVSKOU REGATU

Závody jsou jen v sobotu, doprava vlastní ostatní info po vydání časáku.

ml.žactvo: Smejkal, Čech, Krejčí, Heroudek,  ForejtováM, Vabroušková, LaubováA, Pavlásková

starší žactvo : Moravčík, Jordán, Hejda, Hamouz, Pazdera, Matějková, ForejtováL, LaubováN, Bartáková, Mruškovičová, Goldmannová

dorost: Hyttnerová, Machartová, Kotrč, Roubal, Dušek, Böhm, Trtúšek, Patera

junioři : Lamprechtová, Šabata, Štorek, Bouška

SLOVÁCKÁ MEZINÁRODNÍ REGATA

Poslední prázdninový víkend se rozjelo 16 závodníků a naše vynikající kormidelnice do daleké Břeclavi na Slováckou mezinárodní regatu, na závod plný zatáček.  V pátek jsme vyjeli za krásného počasí, ale tyto závody, které  měly být za odměnu a pro radost, byly asi „zakleté“.  Vše začalo již 17km před Brnem, když nám „bouchlo“ kolo u vleku s loďma.  Můžu vám říct, že zastavit na krajnici dálnice není žádná sranda. Za asistence dálniční policie měl Jarda hned plné ruce práce. Ale podařilo se to opravit a večer jsme dorazili do Břeclavi. Naše asistentky, Bára Nováková a Majda Kindlová, vzorně pomáhaly a tak ráno za velikého deště začaly závody. A hned na dvojskifu starších žáků – Pazdera a Hamouz- jsme měli vítězství, ale bohužel rozhodčí kluky diskvalifikovala za špatné projetí dráhy v zatáčce …… potom to už všem promíjeli.  Po jedenácté dopoledne přestalo pršet a všichni přítomní se mohli trochu usušit, ale jen chvíli. Po třetí hodině odpoledne začala bouřka, která skončila před půlnocí – takže závody byly přerušeny a v neděli ráno byl fofr to vše dojet a stihnout celý závodní program. I přes nástrahy „osudu“ jsme dosáhli výborných výsledků. Jeli jsme  v 15ti disciplínách a 22 jízd. Z toho naši vybojovali 7 zlatých medailí. V sobotu i v neděli mladší žačky Markéta Forejtová se Zuzkou Vabrouškovou vyhrály dvojskif a obě si dojely pro zlato i ve svých jízdách na skifech. Dvojskif starších žáků vyhráli Štěpán Moravčík s Vojtou Radechovským, skif 14tiletých žaček vyhrála suveréně Zuzana Matějková. Ta strokovala i vítěznou párovou čtyřveslici starších žaček spolu s Lubou Forejtovou, Adélou Bartákovou a Ninou Laubovou pod kormidelnickým uměním Míši Dvořákové. Ve své rozjížďce vyhrál skif juniorů Vojta ŠABATA a probojoval se do finále  spolu s Honzou Bouškou kde obsadili druhé a třetí místo. Druhé místo jsme obsadili celkem 12x a jednou jsme byli třetí. O tato umístění se zasloužili David Pazdera, Simon Hejda, Martin Jordán, Tadeáš Hamouz a juniorka Tereza Lamprechtová.  Na břeclavsku jsme zanechali úspěšnou stopu a snad se tam někdy zase vrátíme zazávodit si v úzkých zatáčkách.

 POLABSKÝ POHÁR

O víkendu 8.9.  – 9.9. se uskutečnil v Brandýse nad Labem již tradiční Polabský Pohár, tentokrát bez předsedy brandýského veslařského klubu Onřeje Synka, který startuje na Mistrovství světa v Bulharském Plovdivu – kde bojuje i náš odchovanec Jan Cincibuch – takže všichni držme palce! Do Brandýsa odjelo mladší a starší žactvo spolu s 2 juniory a jednou juniorkou. Takže do celkového souboje klubů jsme byli oproti ostatním klubům – celkem jich bylo 20 – velmi silně oslabeni, protože nám chyběla dorostenecká a seniorská kategorie. I tak jsme v celkovém hodnocení skončili na 9 místě a v soutěži „Pohár čtyřek“ jsme skončili na šestém místě. Nejvíce úspěšné byly mladší žačky – vyhrály suveréně párovou čtyřku ve složení Markéta Forejtová, Alexandra Laubová, Anička Pavlásková a Zuzka Vabroušková, pod vedením na kormidle Míši Dvořákové. Dvojskif  M.Forejtová a Z.Vabroušková si dojel pro zlato a stříbro vybojoval dvojskif A.Laubová s A.Pavláskovou. Markéta Forejtová a Alexandra Laubová si dojeli pro zlatou medaili na skifech 12 tiletých žaček a Zuzka Vabroušková a Anička Pavlásková skončily na druhých místech. Na skifu 11tiletých žaček skončila druhá Amálka Moravčíková a třetí dojela Žofie Radechovská. Mladší žáci také přidali velký počet bodů do celkového počtu – zlato na skifu žáků 12 let vybojoval Matěj Smejkal a Jára Čech dojel na druhém místě. Spolu na dvojskifu dojeli také druzí, ve skifu 11tiletých žáků dojel na bronzové příčce Ondřej Procházka. A párová čtyřka s naší kormidelnicí Míšou ve složení Matěj Smejkal, Jaroslav Čech, Bartoloměj Krejčí a Matouš Heroudek projela cílem na skvělém druhém místě. Starší žačky přidaly zlato na čtyřce s kormidelníkem – Míša Dvořáková – ve složení Zuzka Matějková, Luba Forejtová, Adéla Bartáková a Nina Laubová. Zuzka Matějková přidala zlato ve skifu 14tiletých žaček a Luba Forejtová stříbro. Pro stříbro si dojela na skifu 13tiletých žaček Adélka Bartáková, druhé dojely na dvojskifu Z. Matějková spolu s L. Forejtovou a třetí N. Laubová s A. Bartákovou. A tyto čtyři dívky vybojovaly třetí místo na párové čtyřveslici s kormidelnicí M. Dvořákovou.  Naše kormidelnice měla velký fofr. Další vítěznou jízdu pod jejím vedením zvládli starší žáci na párové čtyřce ve složení David Pazdera, Martin Jordán, Simon Hejda a Štěpán Moravčík. V jízdě čtyřky s kormidelníkem – opět s Míšou – ve stejném složení nahradil na „háčku“ místo Štěpána Vojta Radechovský,  a dojeli na skvělém druhém místě.  Na skifech 13tiletých žáků vybojovali stříbro ve svých jízdách Štěpán Moravčík a Filip Hobza a třetí dojeli Max Marflák a Vojta Radechovský. Tereza Lamprechtová v kategorii juniorek vyhrála ve společenství s Litoměřicemi a Louny párovou čtyřku a na dvojskifu s litoměřickou kolegyní dojely na druhém místě, druhá skončila i na skifu juniorek. Na třetím místě ve skifu juniorů dojel Michal Štorek. Do bodování klubů se zapojili ještě Vojta Šabata, Radka Mruškovičová a Anička Goldmannová. Všichni tito se zasloužili o výborný výsledek. Zúčastnili jsme se 22 disciplín a 39 jízd. Z toho jsme vybojovali 9 zlatých, 15 stříbrných a 7 bronzových umístění. Třikrát jsme vybojovali čtvrté místo, 4x páté a 1 šesté. Takže super! A nejen to! Všichni ostatní trenéři nám  závidí jaká jste skvělá parta a jak máme úžasné asistentky Báru Novákovou a Markétu Krompolcovou, kterým pomáhala i naše kormidelnice Míša Dvořáková.

Takže moc díky za vaše výkony a za to jací jste báječní. 

R a celý trenérský tým

foto Břeclav : https://mkindlova.rajce.idnes.cz/

Brandýs dodáme


8.9.2018 

!!!!!  POZOR  !!!!!

Zítra 9.9. - neděle - je posunutý odjezd autobusu do Brandýsa na 7,45hodin!  První závod jedeme v 10,00 4x+ žcis.

R


6.9.2018

!!!!!!!!  LÉKAŘSKÉ  PROHLÍDKY  -   URYCHLENĚ  !!!!!!!!

Ti co mají prohlídku již propadlou, nebo těsně před propadnutím mají FOFR !

Jinak nemůžete závodit, musíte si hlídat datumy prohlídek. Každý rok musíte mít ze zákona prohlídku!

KDO   POTŘEBUJE RYCHLE  RAZÍTKO    
konec platnosti je 1rok po prohlídce datum prohlídky
BEČVÁŘ MARTIN 21.3.2017
BOSÁK FRANTIŠEK 16.10.2017
DANĚK KRYŠTOF 26.9.2017
DOLEŽALOVÁ JOSEFÍNA 11.10.2017
DUŠEK ALBERT JERONÝM 13.11.2017
FRDLÍKOVÁ ANNA 19.9.2017
GOLDMANNOVÁ ANNA 21.9.2017
HEJDA SIMON 18.10.2017
HEROUDEK MATOUŠ 6.9.2017
HOBZA ŠIMON 6.10.2017
HOUŠKA  ŠIMON 7.9.2017
CHEREPENNIKOV ALEXANDER 14.9.2017
CHLEBOUN MAREK 30.10.2017
KRBEC TOMÁŠ 6.12.2016
KROMPOLCOVÁ MARKÉTA 23.7.2017
KSANDR JAN 15.9.2017
LUKÁŠOVÁ ANETA 29.9.2017
MACHARTOVÁ ROSÁLIE 18.9.2017
MARFLÁK MAXMILIÁN 6.10.2017
MATĚJKOVÁ ZUZANA 5.9.2017
MORAVČÍK ŠTĚPÁN 11.9.2017
MORAVČÍKOVÁ AMÁLIE 29.8.2017
PROCHÁZKA ONDŘEJ 18.9.2017
RAFFAY MARTIN 19.9.2017
SMEJKAL MATĚJ 13.9.2017
ŠABATA VOJTĚCH 28.11.2017
ŠTAJEROVÁ KATEŘINA 23.6.2017
ŠTOREK MICHAEL 21.9.2017
TRTÚŠEK ARNOŠT 16.10.2017
TRTÚŠEK FILIP 16.10.2017
TŮMA ALBERT 21.9.2017
WIN LEA 15.9.2017
WIN SAMUEL 15.9.2017
VÍCH ONDŘEJ nemá vůbec

R


5.9.2018

POLABSKÝ POHÁR BRANDÝS NAD LABEM 8.-9.9.2018

NOMINACE  SOBOTA:

mladší žactvo: Smejkal, Čech, Procházka, Forejtová M, Vabroušková, Laubová A, Pavlásková, Radechovská, Moravčíková

starší žactvo: Jordán, Hejda, Hamouz, Pazdera, Hobza, Marflák, Radechovský, Moravčík, Matějková,Forejtová L, Laubová N, Bartáková, Mruškovičová, Goldmannová

junioři: Šabata, Štorek, Lamprechtová

kormidlo: Dvořáková

NOMINACE NEDĚLE

mladší žactvo: Smejkal, Čech, Krejčí, Heroudek, Forejtová M, Vabroušková, Laubová A, Pavlásková, Radechovská, Moravčíková

starší žactvo: Jordán, Hejda, Hamouz, Pazdera, Hobza, Tůma, Radechovský, Moravčík, Matějková,Forejtová L, Laubová N, Bartáková, Mruškovičová

dorost : Tůmová

junioři: Šabata, Štorek, Lamprechtová

kormidlo: Dvořáková

V sobotu i v neděli je doprava autobusem. Odjezd oba dva dny v 7,00 hodin od berounského gymnázia. Příspěvek na dopravu : oba dva dny 150,- Kč, jeden den 100,- Kč.

Vezmi si s sebou : věci na závody /dres, trika, ponožky, kšiltovka/, klíč č.10, jídlo a pití na celý den.

Losování je až ve čtvrtek večer takže časy startů budou až v pátek dopoledne.

R


25.8.2018

INFO  K  MEZINÁRODNÍM  ZÁVODŮM V  BŘECLAVI

Odjezd : společně autobusem v pátek 31.8. v 11,00 hodin od berounského gymnázia

Příjezd v neděli večer 2.9. tamtéž a pak přesun na loděnici vyložit lodě.

Vezmi si s sebou :  Hlavně ještě prázdninovou pohodu, řízečky na páteční oběd v autobusu, pití. Jídlo je zajištěno až od páteční večeře. Věci na závody / dres, závodní triko, kšiltovka /, dostatek ponožek, věci osobní hygieny a na spaní, něco na převlečení, abychom byli za slušňáky / má být chladno a asi i pršet/, polštářek pod hlavinku do autobusu - musíte si zchrupnout, aby vám v pondělí ráno "hlava" fungovala - pro ty co neví o co jde - v pondělí ráno jdete do školy! smile

Příspěvek na závody 500,-Kč bude vybírán v autobusu. Je to příspěvek na stravu a dopravu, ostatní náklady / startovné, část dopravy, ubytování a část stravování platí VKK /.

!!!!!!!!!   Z DŮVODU  ODJEZDU NA ZÁVODY DO BŘECLAVI NENÍ V PÁTEK 31.8. TRÉNINK   !!!!!!!!!

Od pondělí 3.8. najíždíme již na normální tréninkový rozvrh pro školní rok 2018/2019 - roluj níže a tam najdeš odkaz.

R


14.8.2018

TRÉNINKOVÝ ROZVRH NA ŠKOLNÍ ROK 2018 - 2019

Ahoj všem,

v kolonce "TRÉNINKY" najdete nový tréninkový rozvrh na školní rok 2018 - 2019.

Všichni věříme, že ten rok příští bude minimálně stejně úspěšný, jako byl ten letošní.smile

R.


14.8.2018

NOMINACE  NA  ZÁVODY  DO  BŘECLAVI  31.8. - 2.9.

Tyto závody jsou "za odměnu" pro ty, co po celý rok podávají vynikající výkony nejen v závodech, ale i v tréninku. Určitě by si start zasloužilo více borců, ale jsme limitováni kapacitou ubytování.  Prosím, pokud někdo v tomto termínu nemůže jet, dejte mi vědět a může jet někdo jiný.

NOMINACE:

ml.žačky VABROUŠKOVÁ FOREJTOVÁ M    
st.žáci JORDÁN HAMOUZ HEJDA PAZDERA
  MORAVČÍK RADECHOVSKÝ    
st.žačky MATĚJKOVÁ FOREJTOVÁ L BARTÁKOVÁ LAUBOVÁ N
dorostenky HYTTNEROVÁ ŠVESTKOVÁ    
junioři  BOUŠKA ŠTOREK ŠABATA  
juniorky KINDLOVÁ LAMPRECHTOVÁ DVOŘÁKOVÁ NOVÁKOVÁ

R

 


 

!!!!!!     P O Z O R      !!!!!!

Loděnici otevřeme v úterý 7.8. Provoz loděnice  omezen - vždy jen v úterý, středu a čtvrtek od 15,00 do 18,00 hodin. 

Takto to bude až do čtvrtka 23.8.

Od pondělí 27.8. budou tréninky již od pondělí do pátku od 15,00 do 18,00 hodin. 

A začneme trénovat, hurá!smileR

A teď zase jedna ÚŽASNÁ ZPRÁVA  !!!!!

NA MISTROVSTVÍ  EVROPY v GLASGOW vybojoval  náš odchovanec CINCI - Jan CINCIBUCH na párové čtyřce lehkých vah druhé místo!

Gratulujeme Honzovi i jeho trenérovi Michalu Vabrouškovi - je to skvělé.smilesmilesmile

Hned první finálový závod na Mistrovství Evropy 2018 v Glasgow přinesl české výpravě medaili. Milanu Viktorovi, Janu Vetešníkovi a Jiřímu Kopáčovi se podařilo vylepšit loňské třetí místo z Račic. Letos ve Skotsku však změnili disciplínu z nepárové čtyřky na párovou a do party přibrali teprve dvacetiletého Jana Cincibucha. Bývalý juniorský mistr světa i Evropy jim finálový závod skvěle odstrokoval. Veslaři pražské Dukly po včerejším čtvrtém místě v exhibiční jízdě dnes opět odstartovali závod v popředí startovního pole. Za polovinou trati se posunuli ze třetí na druhou pozici a mířili za medailí. Ve třetí pětistovce získali rozhodující náskok, když se jim podařilo trochu ujet Rusům a Nizozemcům. Italská posádka na prvním místě jela svůj vlastní závod. O stříbrnou a bronzovou medaili však stále zuřil tvrdý boj, ze kterého nakonec vyšli nejlépe čeští reprezentanti. Posledních 500m zvládli mnohem lépe než včera a cílem projeli na skvělém druhém místě před Holanďany. Stříbrná medaile jim bude pěknou odměnou za parádní závod!  

R


27.7.2018

MISTROVSTVÍ ČR V KANOISTICE

Tak po /přesně/ 13 tréninkových dnech se naši borci, kanoisté, vydali v sobotu 21.7. na MČR v kanoistice na krátkých tratích do horkem rozpálených Račic. A byla to skvělá sestava v čele s našimi juniorkami Majdou KINDLOVOU a Terkou LAMPRECHTOVOU, starší žáky zastupovali Martin JORDÁN a Vojta RADECHOVSKÝ. Nejvíce byla zastoupena kategorie mladšího žactva - Matěj SMEJKAL, Jára ČECH, Bárt KREJČÍ, Zuzka VABROUŠKOVÁ, Žofie RADECHOVSKÁ a nejmladší Anička ČECHOVÁ. V kategorii mužů startoval Zbyněk LAUBE. Jeli jsme bojovat se specialisty kanoisty, kteří celou sezonu jezdí na vodě a koukají na svých kajakách dopředu a my veslaři - couvalové, co jezdíme na veslicích pozadu? No, konečně všichni viděli, jak dlouhý je 1km, nebo 500m, no a je to dálka!smile Ale nejúžasnější je, že naši borci potvrzují, že oba sporty je možné skloubit a kombinovat a že je to výborný doplněk pro unavené tělo po náročném celoročním veslařském tréninku. A  všichni ukázali, že jsme schopni s kajakářema svádět souboje a nejsme vůbec bez šancí.  Juniorky, Majda s Terezou, se na K1-1km  probojovaly do mezijízdy a poprvé si zkusily i K2 - 500m a jely přímo finálovou jízdu. Nejvíce se dařilo Martinu JORDÁNOVI, který na K1-500m, ve své rozjížďce dojel na vynikajícím třetím místě a postoupil do mezijízd. Tam už jsou ti nejlepší a další postup by byl spíše z kategorie fantazie. Bojoval a skončil těsně na 9.místě. Velká gratulace. V této kategorii K1 -500m, startovalo 82 starších žáků a Martin se probojoval mezi 27 nejlepších smile, to je prostě PARÁDA!  Vojta RADECHOVSKÝ byl v této kategorii také a ve své rozjížďce dojel na výborném 8 místě. Kluci si spolu střihli ještě K2 - 1km, ale to musí ještě potrénovat.  V kategorii benjamínků A na MK1- 500m startovalo celkem 68 kajakářů. Bartoloměj KREJČÍ a Matěj SMEJKAL dojeli ve svých rozjížďkách shodně  na šestém místě a Jára ČECH dojel na místě osmém.  V kategorii MK1-500m benjamínky A nastoupila Zuzka VABROUŠKOVÁ  a dojela na výborném 7místě. Žofinka RADECHOVSKÁ,  ve své kategorii MK1 benjamínky B, jela v sobotu večer 500m a dojela na výborném šestém místě a v neděli si střihla 1km s hromadným startem a mezi 38 kajakářkama dojela na 26 místě. Paráda!  Naše nejmladší závodnice Anička ČECHOVÁ si v sobotu zajela v kategorii MK1 benjamínky C - 500m a v přímé jízdě skončila na vynikajícím 4.místě! Tak blízko byla medaile!!  V neděli dopoledne ještě jela 1km s hromadným startem a mezi 50 startujícími skončila na úžasném 26.místě. Musím velmi ocenit Aničku a Žofinku - hromadný start je celkem pěkný zmatek, vlny  a foukal  i velký protivítr, ale holky jely suverénně! Zbyněk LAUBE, jediný náš kanoista - specialista, je sice již věkově v kategorii veteránů, ale se svým parťákem - Pavlem Šárou se rozhodli jet v prestižní kategorii mužů K2 a jeli výborně!  Porazili mladíky a skončili na vynikajícím 4.místě, když jejich soupeři byli  i úspěšní olympionici Havel, Špicar a Štěrba. Skvělý výkon! Nikdo z našich borciů se mezi kajakáři neztratil a všichni s velkým nadšení sváděli s nimi skvělé boje. Nikdo se "necvakl" (!!!!) , a tak dojem ze závodů je možné zhodnotit jedním slovem -SUPER ZÁVODY , SUPER VÝSLEDKY, SUPER ZÁVODNÍ ATMOSFÉRA TÝMU. Moc vám gratulujeme a děkujeme za krásný zážitek. Teď mluvím za nás všechny  co jsme tam byli - Jardu, Karla, p.Urbana a i za pomáhající rodiče Šárku a Honzu Čechovic, moc nám pomohli - díky.

Teď si všichni odpočineme a pak zase HURÁ s chutí do tréninkového a závodního  procesu....smilesmile, mějte se všichni krásně, užijte prázdniny a "odpočívejte" aktivně!!! smile

R


25.7.2018

Letní kanoistické soustředění na Štulovně

Tentokrát můžete zhlédnout video ze soustředění  Nádherně ho nasnímala a sestříhala naše Majda smile, děkujeme. Soustředko bylo fajn a všichni jsme si to užili.

R.


18.7.2018

KANOISTICKÉ  MČR - RAČICE

Odjezd v sobotu 21.7. ráno od Štulovny v 7,00 hod.

sobota první start : 9,30 Jordán,Radechovský ,10:20  Lamprechtová, Kindlová, 12:15 Čechová,

19:00 Radechovská

neděle start : 8:00 Čech, Smejkal, Krejčí, 10:00 Vabroušková, 10:35 Čechová, 14:12 Radechovská

Noclehy pro startující v neděli jsou zajištěny. Strava je zajištěna - oběd a večeře v sobotu, snídaně a oběd v neděli. Příspěvek pro ty co jedou jen v sobotu je 100,-Kč, a ostatní 200,-Kč.

Prosím, nahlaste mi kdo má do Račic vlastní dopravu / hlavně ti co jedou až v neděli - je možné přijet před závodem/.

Přesný časový program s rozjížďkami zatím není.

R


13.7.2018

!!!!!!     U P O Z O R N Ě N Í     !!!!!!

Od soboty 21.7.  do pondělí 6.8. bude loděnice UZAVŘENA. 

Loděnici otevřeme v úterý 7.8. Provoz loděnice od 6.8. do 19.8. bude  omezen - vždy jen v úterý, středu a čtvrtek od 15,00 do 18,00 hodin.

Od 20.8. budou tréninky již od pondělí do pátku od 15,00 do 18,00 hodin.  A začneme trénovat, hurá!smileR


10.7.2018

JAK BUDOU TRÉNINKY V TÝDNU OD 16.7. do 22.7.2018

Tréninky nyní jsou hlavně v kanoistickém duchu přes den od 9,30 do cca 16,00 hodin.

Od pondělka 16.7.  do pátku 20.7. bude loděnice otevřená od 14,30 do - 17,30 hodin. V sobotu a v neděli se zúčastníme kanoistického MČR na krátkých tratích v Račicích.

Sledujte stránky - co nejdříve dáme vědět jak bude loděnice otevřená dál o prázdninách. Užívejte si prázdnin, ale nezlenivěte!!!!!!!!!!!!!smilesmile

R


3.7.2018

MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ  ČR  VE  VESLOVÁNÍ  DOROSTU, JUNIORŮ A SENIORŮ

MICHAEL ŠTOREK S JANEM BOUŠKOU A MICHAELOU DVOŘÁKOVOU NA KORMIDLE MAJÍ STŘÍBRNOU MEDAILI !!!

Týden po úspěšném žákovském Mistrovství ČR ve veslování se sešli v Račicích na veslařském kanálu dorostenci, junioři, senioři B a senioři na společném Mistrovství ČR, které se začalo v pátek 29.6. rozjížďkami a skončilo finálovými jízdami v neděli 1.7. Naši berounští veslaři se zúčastnili kategorií dorostu – 8 dorostenců a 4 dorostenky, juniorů – 4 junioři a 4 juniorky a měli jsme zástupkyni v kategorii žen. Tu zastupovala na skifu Anička Frdlíková a v neděli jela finále B, kde skončila na 5. místě. Naši dorostenci jeli párovou čtyřku bez kormidelníka, v té se bohužel klukům nepodařilo postoupit do dalších bojů. Dále jeli „čistou“ osmiveslici ve složení Kotrč Matyáš, Roubal Jakub, Albert Dušek, Jan Böhm, Adam Možný, Matyáš Tůma, Arnošt Trtúšek a Vladimír Patera, na kormidle s Tomášem Dvořákem vybojovali finále B a obsadili druhé místo.  Dvě čisté posádky na čtyřce s kormidelníky Tomášem Dvořákem  a Rosálií Machartovou také postoupili do finále B a skončili na pátém a šestém místě. Dorostenky Marie Hyttnerová a Kateřina Švestková vybojovaly na dvojskifu ve finále  B 5.místo ve velice pěkném těsné souboji a do finále B se probojovaly i na párové čtyřce, ve složení Kateřina Švestková, Rosálie Machartová a Magdaléna Tůmová ve společenství se smíchovskou Luckou Novákovou, kde po dojezdu na „balonky“ byly opět  páté.  Rózka s Majdou pak jely ještě v osmě s dorostenkami z Brandýsa, Ústí a Neratovic, ale jedna dívčina z Neratovic si v neděli zranila kotník a tak tato posádka musela odstoupit z finále B.   Ve společenství juniorek s Litoměřicemi jely naše Magdaléna Kindlová, Tereza Lamprechtová, Markéta Krompolcová a Barbora Nováková na osmiveslici s kormidelníkem Tomášem Dvořákem a probojovali se do finále A, kde skončily na  6.místě. Ve finále A se na šesté příčce umístily  Majda Kindlová s Terezou Lamprechtovou na dvojskifu.  Byly trochu zklamané, ale obě jsou v této kategorii ročníkově mladší a tak je to velký úspěch s ohledem na kvalitu obsazení této disciplíny. Terka jela ještě i skifa a probojovala se do finále B, kde dojela čtvrtá. Naši junioři Martin Švestka, Vojtěch Šabata, Michael Štorek a Jan Bouška jeli ve finále A osmu ve společenství se Smíchovem a skončili pátí. Ve skifu si zajel výborný výkon stále ještě „nováček“ Vojta Šabata, který se z pátečních rozjížděk probojoval do sobotních semifinálových bojů. Na dvojskifu juniorů měli v rozjížďce smůlu na los MICHAEL ŠTOREK s JANEM BOUŠKOU, skončili pátí a o 23 setin nepostoupili do dalších bojů, když v další rozjížďce by suverénně vyhráli. Smůla, ale los je los….., ale kluci si vše vynahradili na dvojce s kormidelníkem –   s Míšou DVOŘÁKOVOU a skvělým výkonem si dojeli v této nejtěžší disciplíně pro stříbrnou medaili. Patří jim velká gratulace! smile

Celkově jsme jeli v 17 jízdách a probojovali jsme se 4x do finále A a 7x do finále B. Paráda. Mistrovství skončilo a my můžeme konstatovat úspěch jak mezi žáky, tak i ve starších kategoriích. Celý náš kolektiv veslařů vynikajícím způsobem reprezentoval  naší mateřskou TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. a také naše Město Beroun.

 R.


  26.6.2018

VELIKÁ  RADOST  Z  MISTROVSTVÍ  ČR  ŽACTVA

MISTROVSTVÍ  ČESKÉ REPUBLIKY  ŽACTVA VYNESLO VESLAŘŮM TŘI  ZLATÉ  A DVĚ BRONZOVÉ MEDAILE

Ve čtvrtek 21.6.dopoledne se za velkého horka vypravilo do Račic na veslařský kanál 36 berounských veslařů na Mistrovství ČR ve veslování mladšího a staršího žactva. Už večer se počasí rapidně zhoršilo a  při  pátečních rozjížďkách jsme se oblékali do bund a čepic. Zima a silný studený vítr, i s deštěm, spolu vytvořily celkem slušné vlny. Ale i to k veslování patří. A naše borce to nezastavilo. Bylo vypsáno 18 postupových  disciplín a naši veslaři a veslařky jeli v 17 disciplinách. Celkem 25 rozjížďkových jízd vyneslo našim borcům na sobotní semifinálové jízdy postupy pro všechny naše posádky.smile Do nedělních finálových bojů postoupili naši 6x do finále A, 10x do finále B a 6x do finále C. Páteční rozjížďky se všem našim posádkám vydařily, ale v sobotu při semifinálových jízdách se štěstíčko malinko otočilo zády a tak několikrát při vyrovnaných dojezdech do cíle – tzv. „na balonky“ jsme měli několikrát o několik desetin smůlu a tak místo finále A, bylo finále B. Ale úsilí bylo veliké.  Dokonce při jízdě starších žáků na párové čtyřveslici se při mohutných záběrech Kryštofa Daňka zlomilo veslo a bylo po nadějích na dobré umístění. Ale v neděli se k nám štěstí znovu přiklonilo.  A byla to bomba! smileVše začalo párovou osmou mix  s kormidelníkem mladšího žactva, ta ve složení od stroka -  Markéta FOREJTOVÁ, Zuzana VABROUŠKOVÁ, Alexandra LAUBOVÁ, Anna PAVLÁSKOVÁ, Matěj SMEJKAL, Jaroslav ČECH, Bartoloměj KREJČÍ a Matouš HEROUDEK s kormidelnicí Michaelou DVOŘÁKOVOU o 35 tisícin porazili úžasným finišem osmu ČVK PRAHA, vyhráli zlaté medaile a obhájili loňské vítězství. smileO 30minut později „o parník“, suverénním způsobem – start – cíl, vyhrála naše druhá párová osma mix starších žáků ve složení Štěpán MORAVČÍK, Martin JORDÁN, Simon HEJDA, Tadeáš HAMOUZ, Zuzana MATĚJKOVÁ, Luba FOREJTOVÁ, Adéla BARTÁKOVÁ a Nina LAUBOVÁ opět s kormidelnicí Míšou DVOŘÁKOVOU a to tedy bylo slávy. Obě kategorie v nejprestižnější disciplíně – osmiveslic - jsme vyhráli! smile

Zlatou medaili a titul Mistryně ČR získaly na dvojskifu mladších žaček Markéta FOREJTOVÁ se Zuzkou VABROUŠKOVOU, které zvítězily suverénním způsobem, když od startu do cíle vedly a „nadělily“ stříbrnému dvojskifu přes 4 vteřiny. Markéta ke zlatu vybojovala ještě bronzovou medaili na skifu žaček 12let. Skvěle zajela na skifu starších žaček Zuzana MATĚJKOVÁ a vybojovala bronzovou medaili. smileVe finále A se na výborném čtvrtém místě umístili Simon HEJDA a Tadeáš HAMOUZ na dvojskifu starších žáků, v „A“ se v kategorii starších žáků čtyřky s kormidelníkem se na pátém místě umístili David PAZDERA, Simon HEJDA, Martin  JORDÁN a Tadeáš HAMOUZ s kormidelnicí Míšou DVOŘÁKOVOU a poslední „Ačko“  jela jedenáctiletá Žofie RADECHOVSKÁ na skifu a po vyrovnaném boji obsadila šesté místo. Ve finále B vyhráli  na skifu žaček 11let Amálie Moravčíková, B skif 12tiletých žaček vyhrála Anička Pavlásková, skif žáků 11let Matěj Smejkal, a dvojskify ml.žačky Alexandra Laubová s Aničkou Pavláskovou a skif ml.žáků Matěj Smejkal s Jaroslavem Čechem. Druhé místo ve finále B obsadila na skifu žaček 13let Adéla Bartáková a čtyřka s kormidelnicí Míšou Dvořákovou starších žaček – Laubová Nina, Luba Forejtová, Radka Mruškovičová a Anička Goldmannová. Mladší žačky na párové čtyřce s kormidelnicí Míšou ve složení Zuzana Vabroušková, Alexandra Laubová, Amálie Moravčíková a Žofie Radechovskádojeli na 3.místě, čtvrté místo v „Béčku“ obsadily na dvojskifu st.žaček Zuzana Matějková s Lubou Forejtovou,  a párová čtyřveslice Jaroslav Čech, Ondřej Procházka, Bartoloměj Krejčí a Matouš Heroudek  dojeli šestí. Finále C vyhráli na skifu Štěpán Moravčík a na dvojskifu st.žaček Adéla Bartáková s Ninou Laubovou. Druhé místo obsadili kluci na čtyřce s kormidelníkem Tomášem Dvořákem ve složení Vojta Radechovský, Filip Hobza, Kryštof Daněk, Ondřej Štajer. Na skifu žáků 11let Ondřej Procházka, třetí v „Céčku“ dojeli na dvojskifu Štěpán Moravčík s Martinem Jordánem a šesté dojely holčiny na čtyřce s kormidelnicí Rosálií Machartovou ve složení Radka Mruškovičová, Anna Goldmannová, Josefína Doležalová ve společenství se VK Smíchov.   V párových čtyřveslicích s kormidelníkem, starších  žáků, kterých bylo přihlášeno 40 posádek, se naše tři párovky probojovali do finále F – párovka pod vedením kormidelnice Rózky Machartové – Filip Neumann, Jakub Haas, Ondřej Štajer a Albert Tůma dojeli pátí. Ve finále E posádka pod kormidlem Míši Dvořákové – Filip Hobza, Marek Chleboun, Max Marflák a Vincent Rašilov dojeli také pátí a na šestém místě dojela čestně do cíle se zlomeným veslem posádka pod kormidelnickým vedením Tomáše Dvořáka – David Pazdera, Kryštof Daněk, Martin Raffay a Vojta Radechovský. Úroveň žákovského mistrovství se za posledních pár let neustále zvyšuje a základna veslařského „potěru“ ČR se rozrůstá. To je potěšující a naši berounští veslaři dokázali na tento vzestup úrovně výborně zareagovat. Výsledek jednotlivců a celého týmu je vynikající a veslování je týmový sport a náhradníci, kteří s námi jeli a přímo nezasáhli do bojů - Anetka Lukášová a Šimon Houška patří také do týmu a celou dobu pomáhali - vypravovat lodě, nosili vesla a byli s týmem. Díky patří taky dorostence Marii Hyttnerové a juniorce Majdě Kindlové, které nám také pomáhaly a podporovaly svoje mladší následovníky. Díky patří i našim trenérům.smile

R


22.6.2018

Ahoj z Račic - zpráva pro dorost a juniory -

přeháňku s charakterem vichřice jsme ustáli a je tu fajn smile.

Ještě potrénujte a hlavně si ověřte, že tu máte vše, co budete potřebovat na soustřeďko a pak na závod. A nebo si to nezapomeňte vzít v neděli!!  

V neděli je odjezd autobusu od gymplu  v 15.00 !!!!

R.


20.6.2018

!!!!!     P O Z O R    !!!!!!     P O Z O R     !!!!!     P O Z O R     !!!!!

Zítra ve čtvrtek 21.6. je z technických důvodů /ne z naší strany/  posunutý odjezd do Račic na 10,00 hodinu.

Loděnice bude otevřena na 9,00 aby děti /pokud nemohou přijet na 10,00 hod. / měli kde počkat na autobus.

Děkuji všem za pochopení.

R

Předběžný časový pořad MČR žactva je na stránkách Českého svazu veslování - Závody - rozlosování - MČR žactva


18.6.2018

!!!!!!!!!!!!    U P O Z O R N Ě N Í    !!!!!!!!!!!!!

Tento týden končí tréninky ve středu 20.6.

Ve čtvrtek 21.6. odjíždí výběr žactva na MČR do Račic. Ti žáci, kteří nejsou nominováni a žactvo roč.2008 mají od středy prázdniny.

Dorostenci a starší, kteří nejedou na MČR- dor,jun a seniorů mají také od středy 20.6. prázdniny.

V týdnu od 25.6. do 29.6. je loděnice zavřená.

R


Info-dopis_sostredeni-racice-mcr Info-dopis_sostredeni-racice-mcr Info-dopis_sostredeni-racice-mcr 13.6.2018

NOMINACE  NA   SOUSTŘEDĚNÍ   před   MČR  dorostu a starších

Nominováni jsou:

juniorky a ženy    Nováková, Krompolcová, Kindlová, Lamprechtová, Dvořáková, Frdlíková,

junioři                   Švestka, Bouška, Šabata, Štorek

dorostenci           Dušek, Roubal, Kotrč, Možný, Tůma M., Böhm, Trtúšek

dorostenky          Hyttnerová, Švestková,  Machartová, Tůmová

Termín :   24.6.  -  28.6.2018

MČR   :  29.6. - 1.7.2018

Informace k soustředění

R


 12.6.2018

INFO  A  NOMINACE NA MČR ŽACTVA

Nominace

starší žáci: Daněk, Haas, Hamouz, Hejda, Jordán, Neumann, Pazdera, Rašilov, Štajer, Hobza, Chleboun, Marflák, Moravčík, Radechovský, Raffay, Tůma A. náhradníci:  Jakub, Dobřemysl

mladší žáci: Čech, Heroudek, Krejčí, Smejkal, Procházka

starší žákyně: Forejtová L., Laubová N., Matějková, Mruškovičová, Bartáková, Goldmannová, Doležalová

mladší žákyně: Forejtová M., Laubová A., Pavlásková, Vabroušková, Moravčíková, Radechovská, náhradnice: Lukášová

ODJEZD :  ve čtvrtek 21.6. 2018  v  9,00 hodin  od gymnázia společně autobusem

 /je možné si již ve středu dát věci na Štulovnu/ 

PŘÍJEZD:  po skončení závodů autobusem - neděle 24.6. 2018 večer - ke gymnáziu. Odtud přejdeme na Štulovnu složit vlek a pak hurá domů                         

Stravování začínáme obědem 21.6. 2018  a končí obědem 24.6. Klub platí - startovné, ubytování, dopravu a část stravování. Celková cena je 1550,- Kč (jen stravování činí 890,- Kč na osobu) – budeme vybírat  jen příspěvek dětína jídlo 500,-Kč,  bude vybírán ve středu nebo u autobusu před odjezdem.

Vezmi si s sebou :

Polštářek na odpočinek, věci na závody - obě klubová trika, dres, čepice (kdo ještě nemá fofrem dokoupí :o)) a 4x ponožky do lodě, boty na plato. Věci na převlečení, i do deště,  dostatek ponožek.  Hygienické potřeby. Ručník -  2x, plavky. Pití, nějakou dobrotu / sušenky, raději ne čokolády ty se roztečou/ - dejte si dobrůtky do plastové krabičky, aby jste nenalákali do přístřešků a na pokoje myšičky, mravence atd. Léky, které pravidelně berete - s popisem užívání. Krém na opalování, Panthenol a nějaké léky na průjem.  / Z horka bývá fofr a tolik toho v lékárničce nemám. /

A hlavně hodně síly a bojovnosti a radosti z veslování !!!   Dejte do bojů své .smile

Těšíme se na týmovou spolupráci a vzájemnou podporu.

R


12.6.2018

105. PRIMÁTORKY

 Od pátku 8.6. probíhal, v velkém horku a dusnu, na Vltavě 105. ročník nejstaršího závodu - slavné a jedinečné PRIMÁTORKY. Účast na těchto závodech je hlavně o prestiži klubů, o tom zúčastnit se tohoto jedinečného závodu osmiveslic. Kdo dokáže postavit „čisté“ posádky tak to je velmi ceněno. Berounský klub dokázal postavit 3 čisté posádky. V pátek se jel závod mladšího žactva mix – pod vedením na kormidle Báry NOVÁKOVÉ se naše čistá posádka ve složení FOREJTOVÁ Markéta, VABROUŠKOVÁ Zuzana, LAUBOVÁ Alexandra, PAVLÁSKOVÁ Anna, SMEJKAL Matěj, ČECH Jaroslav, KREJČÍ Bartoloměj a HEROUDEK Matouš umístila po boji na druhém místě za vítěznou posádkou z Lysé n.Labem. V sobotu nám jako první jely starší žačky – našich pět dívek MATĚJKOVÁ Zuzana, FOREJTOVÁ Luba, LAUBOVÁ Nina, BARTÁKOVÁ Adéla a MRUŠKOVIČOVÁ Radka spolu ve společenství se třemi žačkami z Brandýsa n. Labem, pod kormidelnickým vedením Barči NOVÁKOVÉ jeli takzvaně „ z vejkopu“ – to znamená, že spolu před tím netrénovaly, ale jely úžasně a postoupily z prvního místa v rozjížďkách přímo do nedělního finále A. Kde skončily na krásném 4.místě. Celý závod byl velmi vyrovnaný a celé finálové startovní pole dojelo pohromadě. Čistá posádka našich starších žáků z rozjížděk postoupila z druhého místa do semifinále, ale tam bohužel klukům postup do finále unikl, nicméně posádka - strok David PAZDERA, Simon HEJDA, Martin JORDÁN, Tadeáš HAMOUZ, Štěpán MORAVČÍK, Filip HOBZA, Kryštof DANĚK a Vojta RADECHOVSKÝ pod vedením kormidelníka Tomáše DVOŘÁKA ukázala bojovnost a sílu a závod si užili. Další čistou posádku jsme složili z dorostenců Ted MACHART, Jakub ROUBAL, Matyáš KOTRČ, Albert DUŠEK, Adam MOŽNÝ, Jan BÖHM, Matyáš TŮMA a Vladimír PATERA na kormidle s Evou VARVAŘOVSKOU, statečně bojovali a z rozjížděk postoupili do opravných jízd a tam jim postup do finále B unikl. Dorostenky Rosálie MACHARTOVÁ s Magdalénou TŮMOVOU startovaly ve společenství s Litoměřicemi, Brandýsem a Neratovicemi. Děvčata se probojovala do finále B, ale to bylo zrušeno z důvodu velké průtrže  mračen, neuvěřitelného deště a bouřky v sobotu navečer. Naše 4 juniorky Magdaléna KINDLOVÁ, Tereza LAMPRECHTOVÁ, Barča NOVÁKOVÁ a Markéta KROMPOLCOVÁ spolu s juniorkami z Litoměřic a jednou z Boletic, na kormidle s Tomášem DVOŘÁKEM, se pustily do bojů s posádkami, které měly na palubě i ženy. V této kategorii jsou juniorky a ženy spojeny. Proti silným posádkám měly jen málo šancí a tak si rozjížďku a opravnou jízdu hlavně užily. Prostě jet na Primátorkách závod je hlavně čest. To se každému nepovede. Všem našim posádkám gratulujeme a děkujeme za předvedené výkony.smile

R


6.6.2018

INFO  K  PRIMÁTORKÁM

V pátek  8.6. 2018 - ti co nejedou Primátorky NEMAJÍ  TRÉNINK. Všichni budeme v Praze a loděnice bude uzavřena.

Trénink starších žaček na Primátorky po dohodě s trenérkou z Brandýsa vynecháme a pojedeme až v sobotu z "vejkopu" rovnou závod.  Starší žáci přijedou do Prahy také až rovnou v sobotu na závod.

Dorostenci se dohodnou na čtvrtek a pátek s kormidelnicí Evkou Varvařovskou - domlouvá to Jakub Roubal - všichni si vezměta na Kubu tel.číslo, včetně náhradníka.

Počítejte s tím, že v pátek tréninky zatáčky mohou být až po odjetí pátečních závodů 18,30 hod.

Dorostenky se domlouvají sami.

Juniorky se domlouvají na pátek.

MLADŠÍ   ŽACTVO  MIX

závod naši ml.žáci jedou v pátek 8.6. - odjezd do Prahy je ve 12,30 hodin mikrobusem od loděnice. Všechny věci s sebou. Kdo se jede podívat a vezi si závodníka sám je nutno to nahlásit. Kdo si odveze své dítě zpět tak to také nahlašte. Závod se startuje v 16,20 hodin.

Zázemí máme na loděnici VK Smíchov.

ČASOVÝ ROZPIS NA SOBOTNÍ ROZJÍŽĎKY :

8+ žkyst   9,30

8+ žcist    9,50

8+ dky      10,30

8+ dci       10,50

8+ ž+jky    12,10

Toto jsou časy prvních rozjížděk. Celý časový rozvrh je na stránkách ČVS - závody - rozlosování - Primátorky. Závodníci musí být nejdéle 90minut před startem na loděnici Smíchova. Všichni si vemte klubové dresy, trika, kšiltovky. Má být velké vedro - hodně pití, jídlo a také mají být bouřky -takže věci na převlečení, ponožky i botky na plato, které mohou zmoknout.

R


4.6.2018

VYNIKAJÍCÍ  ÚSPĚCH  NA MISTROVSTVÍ  VLTAVY

V sobotu 2.6. a neděli 3.6. se v Praze na Vltavě uskutečnilo Mistrovství oblasti povodí Vltava, na kterém se představilo 8 klubů a oddílů z celé Prahy, dále z Jindřichova Hradce, Třeboně, Tábora a Berouna.  Tento závod je i kvalifikací ve skifech a dvojskifech na Mistrovství ČR do Račic v žákovských a dorosteneckých kategoriích.  Náš klub přivezl do Prahy na Vltavu  24 veslařských lodí a 63 závodníků. Což je nejvíce co berounský veslařský klub za celou dobu své existence měl na závodech -15 žaček, 25 žáků, 4 dorostenky, 10 dorostenců, 3 juniorky, 4 junioři, jedna žena a jeden muž startovali v 28 veslařských disciplinách. Celkem v 57 jízdách a z toho se do nedělních finálových bojů probojoval hned 37x. Naši vybojovali 22postupů do finále A  a 15 do finále B. Zlaté medaile si mohly na krk pověsit naše mladší žačky na dvojskifu Markéta Forejtová a Zuzana Vabroušková.MarkétaForejtová potom vybojovala po dramatickém boji na „na balónky“ zlatou medaili  na skifu žaček 12 let. Pro stříbrné medaile si dojeli na dvojskifech starší žačky Zuzana Matějková s Lubou Forejtovou  a dorostenky Marie Hyttnerová s Kateřinou Švestkovou.  Bronzové umístění obsadili na skifu žáků 12 let Matěj Smejkal a žaček 14let Zuzana Matějková, na dvojskifu ml. žáci Matěj Smejkal s Jaroslavem Čechem,  vynikající úspěch je bronz pro dvojskif juniorů Michael Štorek s Janen Bouškou a párová čtyřveslice mladších žaček ve složení Žofie Radechovská, Amálie Moravčíková, Aneta Lukášová a Lea Win s kormidelnicí Bárou Novákovou. Ve finále A si vybojovali účast ještě mladší žačky Anna Pavlásková, Alexandra Laubová, ml. žáci Bartoloměj Krejčí, Matouš Heroudek, Ondřej Procházka, Alexander Cherepennikov , starší žačky Nina Laubová, Adéla Bartáková, Radka Mruškovičová, Anna Goldmannová, Josefína Doležalová, st.žáci Martin Jordán, Štěpán Moravčík, David Pazdera, Kryštof Daněk, Ondřej Jakub, Ondra Štajer, juniorka Magdaléna Kindlová a na osmě juniorů ve společenství s Bohemkou Martin Švestka a Vojtěch Šabata. Vítězstvím ve finále B se můžou pochlubit na skifech Adéla Bartáková, Simon Hejda a Amálie Moravčíková. Ale i všichni ostatní bojovali a finále jim mnohdy uteklo o pověstné balonky, které jsou na špičce lodi a protínají cíl. Na skvělých výkonech se podíleli i naši kormidelníci. Tomáš Dvořák, Barbora Nováková a Markéta Krompolcová, kteří dokázali i z posádek nováčků vyhecovat úžasné výkony. Prostě tým berounských veslařů bojoval, povzbuzoval se, pomáhal si. Tým je ve veslování důležitá součást výkonu i jednotlivců. Bez vzájemné pomoci a podpory to prostě nejde. Počínaje přípravou lodí na závody, „shozením lodí „  při nakládání vleku na závody, „nahozením“ lodí před závodem, pomoci při nasedání na loď před závodem, vynesením lodi po závodě, povzbuzováním se a zase – „shození“,  naložení a  složením lodí z vleku po závodech do loděnice. Pak teprve končí jedny závody a bez sehranosti a soudržnosti celého týmu by to nešlo. Moc gratulujeme k vynikajícím  výsledkům, děkujeme závodníků i trenérům za vzornou reprezentaci klubu našeho města Berouna a TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. příští víkend nás čekají slavné Primátorky a pak již Mistrovství ČR, nejdříve žactva a pak dorostu, juniorů a seniorů. Všem držíme palce!

R


2.6.2018

MISTROVSTVÍ  OBLASTI  VLTAVA

INFORMACE  A  ČASOVÝ  ROZPIS  NA  NEDĚLI  3.6.2018

Dnes, v sobotu se týmu dařilo a tak máme 20 postupů do finále A a 15 do finále B - i tam budou ještě moc zajímavé souboje u disciplín, které mají další postup na MČR!!! Velká pochvala za celkové fungování týmu v přípravě lodí a na vlastní závod.

Startovní časy v  neděli (na  Smíchově max. 90min před startem!!) :

1.   discilína 2x žkym VABROUŠKOVÁ Zuzana, FOREJTOVÁ   Markéta

9:00 FA

    PAVLÁSKOVÁ Anna, LAUBOVÁ Alexandra

9:00 FA

9. disciplína 2x žcim ČECH Jaroslav, SMEJKAL Matěj

10:03 FA

10. discplína 4+ žcis ŠTAJER O., JAKUB  O., DANĚK K., PAZDERA D., DVOŘÁK T.

10:10 FA

14. disiplína 2x jři BOUŠKA Jan, ŠTOREK Michael

10:38 FA

17. disiplína 1x žkym 11 RADECHOVSKÁ Žofie

11:06 FA

    MORAVĆÍKOVÁ Amálie

 10:59 FB

18. discplína 1x žkym 12 FOREJTOVÁ Markéta

11:20 FA

    VABROUŠKOVÁ Zuzana

 11:13 FB

    PAVLÁSKOVÁ Anna

11:20 FA

    LAUBOVÁ Alexandra

 11:13 FB

19. discplína 4x+ žkys DOLEŽALOVÁ J., GOLDMANNOVÁ A., MRUŠKOVIČOVÁ R., LAUBOVÁ N.,   KROMPOLCOVÁ M.

11:27 FA

21. disiplína 1x jky KINDLOVÁ Magdalena

11:41 FA

25. disiplína 1x žcim 11 PROCHÁZKA Ondřej

12:16 FA

26. discipína 1x žcim 12 SMEJKAL Matěj

12:30 FA

29. discilína 1x jři BOUŠKA Jan

12:51 FA

33. discilína 1x žkys 13 BARTÁKOVÁ Adéla

13:19 FB

34. discilína 1x žkys 14 MATĚJKOVÁ Zuzana

13:40 FA

    FOREJTOVÁ Lubomíra

 13:33 FB

36. discilína 2x dky ŠVESTKOVÁ Kateřina, HYTTNEROVÁ Marie

14:01 FA

40. discilína 1x žcis 13 MORAVČÍK Štěpán

14:36 FA

    HOBZA Filip

 14:29 FB

    RADECHOVSKÝ Vojtěch

 14:29 FB

41. disiplína 1x žcis 14 JORDÁN Martin

14:50 FA

    HAMOUZ Tadeáš

 14:43 FB

    HEJDA Simon

 14:43 FB

44. discplína 8+ jři LOKB+BOHM (Ø 17,5 let)

FA

    ŠTOREK M., ŠABATA V., BOUŠKA J., ŠVESTKA M., +BOH

15:18

47. discplína 4x+ žkym WIN L., LUKÁŠOVÁ A., MORAVĆÍKOVÁ A., RADECHOVSKÁ Ž., NOVÁKOVÁ   B.

15:39 FA

48. discplína 2x žkys FOREJTOVÁ Lubomíra, MATĚJKOVÁ Zuzana

15:53 FA

    LAUBOVÁ Alexandra, BARTÁKOVÁ Adéla

15:53 FA

49. discplína 1x dky HYTTNEROVÁ Marie

16:00 FB

53. discplína 4x+ žcim CHEREPENNIKOV A., PROCHÁZKA O.,   HEROUDEK M., KREJČÍ B., DVOŘÁK T.

16:35 FA

54. discplína 2x žcis JORDÁN Martin, MORAVČÍK Štěpán

16:42 FB

    HAMOUZ Tadeáš, HEJDA Simon

 16:42 FB

    HOBZA Filip, RADECHOVSKÝ Vojtěch

 16:42 FB

55. discplína 1x dci KOTRČ Matyáš

16:56 FB

    MOŽNÝ Adam

16:56 FB

Všem držíme palce a těšíme se!!

J.


31.5.2018

MISTROVSTVÍ  OBLASTI  VLTAVA

INFORMACE  A  ČASOVÝ  ROZPIS  NA  SOBOTU  2.6.2018

1.   discilína 2x žkym VABROUŠKOVÁ Zuzana, FOREJTOVÁ   Markéta 10:00
    PAVLÁSKOVÁ Anna, LAUBOVÁ Alexandra  
6. disciplína 2x jky NOVÁKOVÁ Barbora, KINDLOVÁ Magdalena 10:20
7. disciplína 1x ž FRDLÍKOVÁ Anna 10:30
9. disciplína 2x žcim ČECH Jaroslav, SMEJKAL Matěj 10:45
    HEROUDEK Matouš, KREJČÍ Bartoloměj  
10. discplína 4+ žcis ŠTAJER O., JAKUB  O., DANĚK K., PAZDERA D., DVOŘÁK T. 11:05
12. disiplína 4x- dci DUŠEK Albert Jaroným, MACHART Teodor, KOTRČ Matyáš, ROUBAL   Jakub 11:15
14. disiplína 2x jři BOUŠKA Jan, ŠTOREK Michael 11:40
    ŠABATA Vojtěch, ŠVESTKA Martin  
17. disiplína 1x žkym 11 RADECHOVSKÁ Žofie 12:05
    MORAVĆÍKOVÁ Amálie  
18. discplína 1x žkym 12 FOREJTOVÁ Markéta 12:20
    VABROUŠKOVÁ Zuzana  
    PAVLÁSKOVÁ Anna  
    LAUBOVÁ Alexandra  
19. discplína 4x+ žkys DOLEŽALOVÁ J., GOLDMANNOVÁ A., MRUŠKOVIČOVÁ R., LAUBOVÁ N.,   KROMPOLCOVÁ M. 12:35
21. disiplína 1x jky KINDLOVÁ Magdalena 12:45
25. disiplína 1x žcim 11 PROCHÁZKA Ondřej 13:10
26. discipína 1x žcim 12 SMEJKAL Matěj 13:20
    ČECH Jaroslav  
27. discplína 4x+ žcis HAAS J., RAŠILOV V., DANĚK K., NEUMANN F., NOVÁKOVÁ B. 13:40
    PARTL T., DOBŘEMYSL V.,   HOUŠKA Š., ŠTAJER O., KROMPOLCOVÁ M.  
    TŮMA A., CHLEBOUN M., RAFFAY M., MARFLÁK M., DVOŘÁK T.  
29. discilína 1x jři BOUŠKA Jan 14:00
    ŠABATA Vojtěch  
    ŠTOREK Michael  
33. discilína 1x žkys 13 BARTÁKOVÁ Adéla 14:25
34. discilína 1x žkys 14 MATĚJKOVÁ Zuzana 14:40
    FOREJTOVÁ Lubomíra  
36. discilína 2x dky ŠVESTKOVÁ Kateřina, HYTTNEROVÁ Marie 14:55
    TŮMOVÁ Magdalena, MACHARTOVÁ Rosálie  
40. discilína 1x žcis 13 MORAVČÍK Štěpán 15:20
    HOBZA Filip  
    RADECHOVSKÝ Vojtěch  
41. disiplína 1x žcis 14 JORDÁN Martin 15:35
    HAMOUZ Tadeáš  
    HEJDA Simon  
43. discilína 2x dci KOTRČ Matyáš, ROUBAL Jakub 16:00
    DUŠEK Albert Jaroným, MACHART Teodor  
    TŮMA Matyáš, MOŽNÝ Adam  
    BOSÁK František, BÖHM Jan  
    WIN Samuel, TRTÚŠEK Arnošt  
44. discplína 8+ jři LOKB+BOHM (Ø 17,5 let) NEDĚLE
 neděle Finále A ŠTOREK M., ŠABATA V., BOUŠKA J., ŠVESTKA M., +BOH 15:18
47. discplína 4x+ žkym WIN L., LUKÁŠOVÁ A., MORAVĆÍKOVÁ A., RADECHOVSKÁ Ž., NOVÁKOVÁ   B. NEDĚLE
 neděle Finále A    15:39
48. discplína 2x žkys FOREJTOVÁ Lubomíra, MATĚJKOVÁ Zuzana 16:30
    LAUBOVÁ Alexandra, BARTÁKOVÁ Adéla  
    GOLDMANNOVÁ Anna, MRUŠKOVIČOVÁ Radka  
49. discplína 1x dky HYTTNEROVÁ Marie 16:50
    TŮMOVÁ Magdalena  
    MACHARTOVÁ Rosálie  
53. discplína 4x+ žcim CHEREPENNIKOV A., PROCHÁZKA O.,   HEROUDEK M., KREJČÍ B., DVOŘÁK T. 17:10
54. discplína 2x žcis JORDÁN Martin, MORAVČÍK Štěpán 17:20
    HAMOUZ Tadeáš, HEJDA Simon  
    HOBZA Filip, RADECHOVSKÝ Vojtěch  
    RAFFAY Martin, PAZDERA David  
    HAAS Jakub, MARFLÁK Maxmilián  
55. discplína 1x dci KOTRČ Matyáš 17:50
    MOŽNÝ Adam  
    TŮMA Matyáš  
    PATERA Vladimír  

Zázemí budeme mít jako vždy na loděnici VK Smíchov  - Strakonická 1135/2a, 150 05 Praha-Smíchov, každý závodník bude 2 hodiny před startem na loděnici na Smíchově ,pokud se na cestě zdržíte ihned volejte - NE zprávu - R.Sehnoutkové 602 683113.

Vezměte si s sebou klubový dres, trika, kšiltovku, několikery ponožky, dostatek pití a jídla.

Ti kdo jedou v disciplinách č.1 až 12 přijedou v 8,00 na loděnici. Je potřeba sundat lodě z vleku a nahodit lodě.  Prosím hlavně velký kluky, předem díky.

Upozorňuji, že discipliny č.44 a 47 jedou přímo až v neděli finále. skify a dvojskify žactva a dorostu jsou postupové na MČR a proto se v neděli jede finále A i finále B, v ostatních disciplinách se jede jen finále A.

Takže makejte a bojujtesmilesmilea nedejte soupeřům nic zadarmo!

NOMINACE  NA PRIMÁTORKY  8.6. - 10.6.

pátek 8.6. žactvoMIXml : Forejtová M., Vabroušková, Pavlásková, Laubová A., Smejkal, Čech, Krejčí, Heroudek, korm. Nováková, náhradníci Procházka, Cherepennikov, Radechovská, Moravčíková

Jede se jen přímá jízda, takže jen jednou a pak budete mít volný víkend. Ale počítejte s tím, že odjezd do Prahy bude v poledne - závod se jede odpoledne

sobota 9.6. rozjížďky :

žky st:   Matějková, Forejtová L., Bartáková, Laubová N., Mruškovičová + jedeme s holkama z Brandýsa,korm. Nováková, náhradnice Goldmannová

žci st: Jordán, Hamouz, Hejda, Moravčík, Pazdera, Hobza, Daněk, Radechovský, korm. Dvořák,náhradníci: Raffay, Marflák, Chleboun, Neumann

dorostenky: Machartová, Tůmová jedeme s Neratovicema a Brandýsem

dorostenci: Machart, Roubal, Kotrč, Dušek, Böhm, Možný, Tůma M., Patera, korm. Dvořák,   náhradník - Trtúšek

juniorky a ženy: Kindlová, Lamprechtová, Nováková, Krompolcová a jedeme s LITM a BOL, korm. Dvořák

V sobotu se jedou rozjížďky a opravné jízdy, pokud se postoupí tak v neděli finále. Další info příští týden.

R


29.5.2018

ŠESTNÁCT  ZLATÝCH  Z LYSÉ n. LABEM  !!!!!!!!smile

Velmi kvalitně obsazené tradiční veslařské regaty – memoriálu Jiřího Vejlupka  se o víkendu 26.5. – 27.5. zúčastnilo 20 klubů z ČR. Startovalo přes 700 posádek a program byl oba dva dny ve slunečním žáru a velkém vedru, od rána do večera nabitý. Berounští veslaři odcestovali  s plným vlekem – kde bylo naloženo 26 lodí - v bojovné náladě a ukázali, že umí veslovat a všichni s nimi musí počítat. Celkem 51 našich veslařů startovalo v 34 disciplinách a utvořili jsme 77 posádek, které vybojovaly celkem 16 zlatých medailí, 14 stříbrných, 24 bronzových umístění, 14 čtvrtých a  9 pátých míst.

Zlaté medaile vybojovali  na skifech Matěj SMEJKAL, Ondřej PROCHÁZKA - ten jel svůj první závod a přišel- viděl-vyhrál, Martin JORDÁN, Žofie RADECHOVSKÁ, Adéla BARTÁKOVÁ, Markéta FOREJTOVÁ, Magdaléna KINDLOVÁ, Lubka FOREJTOVÁ, Zuzka MATĚJKOVÁ. Dvojskify vyhráli Matěj SMEJKAL a Jaroslav ČECH, Martin JORDÁN a Štěpán MORAVČÍK,  Markéta FOREJTOVÁ s Alexandrou LAUBOVOU,    Zuzana VABROUŠKOVÁ S Markétou FOREJTOVOU. Párovou čtyřveslici s kormidelníkem vyhrály starší žačky ve složení MATĚJKOVÁ Z., FOREJTOVÁ L., LAUBOVÁ N., BARTÁKOVÁ A. kormidelnice Míša DVOŘÁKOVÁ. I starší žáci vyhráli ve složení MORAVČÍK, JORDÁN, HEJDA, HAMOUZ na kormidle znovu na Míša DVOŘÁKOVÁ, ta dovedla i párovku mladších žaček ve složení VABROUŠKOVÁ, FOREJTOVÁ M.,LAUBOVÁ A. a PAVLÁSKOVÁ. Výborný úspěch celého týmu!  A proto patří velká gratulace všem k předvedeným výkonům. Nyní čeká na veslaře vrchol sezony – Mistrovství oblasti Vltava, PRIMÁTORKY a Mistrovství ČR  žactva a MČR dorostu, juniorů a seniorů. Držíme všem palce.

Fotečky posílejte a pak dodáme.

R


26.5..018

POZOR ZMĚNA !!!!

Nedělní odjezd je posunut o 30 minut na 6:45 hod. od berounského gymnázia.

Závody v neděli začínají v 9:00 hod.

R.


 

25.5.2018

INFO  K  ZÁVODŮM   V LYSÉ n. LABEM

V sobotu 26.5.  odjezd autobusu v 6,45 hod. od berounského gymnázia, závody začínají v 10,00 hodin a hned jedou dorostenky dvojskify. Předpokládaný příjezd okolo  20,00 hodiny.

V neděli 27.5. bude odjezd  už v 6,15 hodin od berounského gymnázia.  

První závod je již 8,30 a to jedou naši mladší žáci párovku, předpoklad příjezdu je mezi 19,00 - 20,00 hodin. Upozorňuji, že závody končí složením vleku, pak můžete odcházet domů!

Pro velký počet přihlášených se závody protáhnou, tak s tím počítejte a vemte si hodně jídla a pití, pokud má někdo vlastní dopravu tak to dnes nahlásí.

Přesný časový program jízd bude až po schůzce zástupců. První jedou dorostenky - zřejmě 3 jízdy, takže junioři jedou hned 10min za nimi. Startovka je na stránkách ČVS v rubrice Závody / Rozlosování.

R


23.5.2018

ODJEZD  NA  REGATU  V LYSÉ n. LABEM

V sobotu bude odjezd v 6,45 ráno od  berounského gymnázia - jedeme oba dva dny společným autobusem tam i zpět. Příspěvek na autobus 1 den 100,- Kč a oba dny 150,- Kč.

Neděli upřesníme podle vydaného časového rozvrhu, který bude až v pátek ráno.

Vezmi si s sebou :  VKK trika, dres, kšiltovku, věci do deště i horka i chladu. Jídlo, pití -  /není tam Lidl jako v Neratovicích/, dobrou náladu a pohodu a řízečky.......smile.

Koukejte neustále na stránky - kdyby byla nějaká změna ......!!!!!!!

R


22.5.2018

Kanoistické soustředění na Štulovně

Pro podrobnosti k soustředění klikni ZDE.

R.


22.5.2018

PŘIHLÁŠKY  do Lysé jsou až do středy 23.5. takže časák bude až v pátek dopoledne!!!!!!!!

Ale počítejte s tím, že se pojede v sobotu ráno brzy od berounského gymplu.

PŘÍŠTÍ  VÍKEND  2.6. - 3.6.  je  MISTROVSTVÍ  OBLASTI  VLTAVA  - POVINNÉ ZÁVODY pro všechny od ročníku 2007 a starší. Zázemí budeme mít v loděnici VK SMÍCHOV .  Doprava bude vlastní - individuální.

R


V sobotu 19.5. bude od 9,00 hod trénink, tento týden jsme toho, díky počasí, moc nenatrénovali. Tak zkuste přijít . Na oběd budeme doma.

NOMINACE  NA  63. roč. Memoriálu J.Vejlupka v LYSÉ n. LABEM

Závody se uskuteční příští sobotu a neděli  26.5. - 27.5. 2018, doprava je zajištěna na oba dva dnytam i zpět společným autobusem. Časy odjezdů a příjezdů budou na našich stránkách až po vydání časového programu / snad už ve středu 23.5./ . Pokud je někdo v nominaci a nemůže jet - neprodleně mi to nahlásí.

Nominace :

Sobota: 

ml. žactvo Krejčí Čech Smejkal Procházka
  Vabroušková Pavlásková Radechovská Moravčíková
  Lukášová Laubová A Win L Forejtová M
           
st. žactvo Jordán Hamouz Hejda Pazdera Daněk
  Hobza Radechovský Marflák Tůma A  Moravčík
  Matějková Forejtová L Bartáková Goldmannová Doležalová
   Laubová N        
dorost Roubal Kotrč Dušek Machart Možný
  Tůma M  náhradík Böhm     
  Hyttnerová Machartová Švestková Tůmová  
           
junioři Bouška Šabata Štorek Švestka  
  Kindlová Krompolcová Lamprechtová Nováková
           
kormidlo Dvořák Dvořáková    

 

Neděle:

ml. žactvo Smejkal Heroudek Čech Cherepennikov
  Forejtová M Vabroušková Pavlásková Laubová A
  Radechovská Moravčíková    
           
st. žactvo Pazdera Houška Raffay Štajer  
  Marflák Rašilov Chleboun Tůma A  
  Jordán Moravčík Radechovský  
  Matějková Forejtová L Laubová N Bartáková
  náhradnice Goldmannová    
dorost Roubal Kotrč Dušek Machart  
  Tůma M Možný Böhm Patera  
  Hyttnerová Tůmová Machartová  
   náhradník Trtúšek       
junioři Bouška Šabata Štorek Švestka  
  Kindlová Krompolcová Lamprechtová Nováková
           
kormidlo Dvořáková      

PŘIPOMÍNÁM - hned další víkend 2.6- 3.6. jsou povinné závody - Mistrovství oblasti Vltava v Praze.

Na tyto závody budou nominováni všichni ti kdo jsou registrovaní v ČVS od ročníku 2007 a starší.

R


9.5.2018

V sobotu  12.5. bude od 9,00 trénink pro  ročníky 2005 a starší . Na oběd už budete doma.

 Z NERATOVIC  MÁME  19 ZLATÝCH MEDAILÍ       

Krásné počasí a vlídný vítr nás v sobotu ráno přivítalo na břehu Labe v loděnici VK Neratovice, která uspořádala tradiční  Jarní regatu.  A berounští nejen že dosáhli výborných výsledků, ale také se podíleli - také jako tradičně na atmosféře závodů a to hlavně při předávání medailí vítězné posádce. A pořadatelé to ocenili. A hlavně celkem 19 zlatých medailí vybojovali naši veslaři a veslařky.  Krásné zlaté medaile vybojovali Matěj  SMEJKAL, Jaroslav ČECH, Žofie RADECHOVSKÁ, Markéta FOREJTOVÁ, Anička PAVLÁSKOVÁ, Zuzana VABROUŠKOVÁ, Alexandra LAUBOVÁ, Adéla BARTÁKOVÁ, Štěpán MORAVČÍK, Martin JORDÁN, Simon HEJDA, Zuzana MATĚJKOVÁ, Luba FOREJTOVÁ, Nina LAUBOVÁ, Marie HYTTNEROVÁ, Kateřina ŠVESTKOVÁ, Magdaléna KINDLOVÁ, Tereza LAMPRECHTOVÁ. Tyto medaile vybojovali v různých disciplinách a kategoriích. Celkově jsme startovali ve 40 veslařských disciplinách a měli jsme 76 startovních posádek. Výsledky jsou super - 19 prvních míst, 14 druhých, 20 třetích míst, 15 krát jsme byli čtvrtí, na pátém místě jsme dojeli 6x a jen 2x jsme byli šestí. Na tomto úspěchu se podílelo celkem 38 našich veslařů. Nejemotivnější závod nám předvedly naše nejmladší žačky na skifu 11tiletých. Svedly nádherný souboj o první a druhé místo - souboj na špičky lodí. Nakonec šťastnější byla Žofie Radechovská, ale stejnou radost měla i druhá Amálie Moravčíková. V cíli se radovaly obě dvě stejně. A tak to má být. Veslování je týmový sport a nejdůležitější je se podporovat, pomáhat si a "dýchat"  pro tým a klub. A tím se berounští veslaři mohou chlubit. Gratuluji všem za  předvedené výkony a vzornou reprezentaci nejen našeho klubu, ale i TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. a hlavně celého města Beroun.

smilesmilesmile

Díky za super závody vám všem

R

Fotečky :  TADY  a TADY


3.5.2018

V pondělí 7.5. a úterý 8.5. si dáme zasloužený oddych.

Tréniky začnou ve středu 9.5.

INFO   JARNÍ REGATA NERATOVICE

ODJEZDY AUTOBUSU

Sobota7,15 hodin od berounského gymnázia, sraz v 7,10 hod

návrat mezi 18 - 19 hodinou

V sobotu máme autobus jen tam, zpět se snažíme dopravu zajistit,pokud v sobotu jede zpět s rodiči, dejte mi vědět - pomůže nám to. Předem Díky

Neděle v 8,00 hodin od berounského gymnázia, sraz v 7,50 hod

návrat okolo 18 hodiny 

V neděli máme autobus na cestu tam i zpět.

Vezmi si s sebou : Jídlo na celý den, dostatek pití, klubový dres, trika, kšiltovky a dostatek ponožek - VŠE PODEPSANÉ !!! Je dobré si vzít i něco na pod hlavu na odpočinek a podložku.

Příspěvek na dopravu : 2dny 150,- Kč, jden den 100,-Kč

NIKDO V NEDĚLI NEODCHÁZÍ DOMŮ DŘÍV NEŽ BUDOU SLOŽENÉ LODĚ V LODĚNICI smile

tak s tím počítejte.

časový program :

  sobota       neděle  
závod kategorie 1.jízda   závod kategorie 1.jízda
4 1xžM 10:55   32 4-mM 9:55
1 4x+žcim 11:00   33 2xžkym 10:00
2 4-dci 11:10   34 2-dky 10:05
3 2xžkys 11:15   35 4+žcis 10:10
5 4x-m 11:40   36 4-jky 10:15
6 4x+žcis 11:45   37 1xžkys14 10:20
7 2xžM 12:05   38 1xm 10:35
8 4x-dky 12:10   39 4x-dci 10:40
9 1xmM 12:15   40 2xžcim 10:50
10 1xjky 12:25   41 1xžkys13 11:10
11 1xžkym11 12:40   42 4x-mixM 11:25
12 2-jři 12:45   44 2xjři 11:30
13 2xmixM 12:50   45 1xžcis14 11:40
14 2-dci 13:00   46 2xžsen 12:10
15 4x+žkys 13:10   47 2xjky 12:15
16 1xžkym12 13:20   48 1xžcis13 12:25
17 2xmM 13:30   49 4+žkys 12:50
18 2xžcim 13:35   50 2-mM 12:55
19 2-jky 14:05   51 2xdci 13:00
20 1xjři 14:10   52 1xdky 13:20
21 2xžcis 14:25   53 1xžcim12 13:40
22 1xdci 15:05   54 4x-jři 14:05
23 4x-jky+ž 15:35   55 4x+žkym 14:10
24 4x-žM 15:40   56 1xžcim11 14:15
25 2xdky 15:45   57 8+dci 14:20
26 2xžkym 15:55   58 8+mixM 14:25
27 2xm 16:00   59 2xmix jři+jky 14:30
28 4x-mM 16:10   60 2xmix žcis+žkys 14:35
29 4-jři 16:15   61 4x-mix dorost a   starší 14:40
30 2xmixdky+dci 16:30   62 2x mix žcim/žkym 14:45
31 2xmixžkym+žcim 16:45        
             

R


2.5.2018

Závody v NERATOVICÍCH

Přihláška LOKB :

  SOBOTA              
ml.žáci                
ml.žačky VABROUŠKOVÁ LAUBOVÁ A FOREJTOVÁ M PAVLÁSKOVÁ MORAVČÍKOVÁ RADECHOVSKÁ    
st.žáci JORDÁN HAMOUZ HEJDA PAZDERA MORAVČÍK RADECHOVSKÝ HOBZA MARFLÁK
st.žačky MATĚJKOVÁ FOREJTOVÁ L BARTÁKOVÁ LAUBOVÁ N MRUŠKOVIČOVÁ GOLDMANNOVÁ    
dorostenci DUŠEK MOŽNÝ TŮMA M BÖHM PATERA  DUŠEK    
dorostenky HYTTNEROVÁ ŠVESTKOVÁ MACHARTOVÁ          
junioři  ŠVESTKA ŠTOREK ŠABATA          
juniorky KINDLOVÁ LAMPRECHTOVÁ NOVÁKOVÁ DVOŘÁKOVÁ        

  NEDĚLE                
ml.žáci SMEJKAL ČECH              
ml.žačky FOREJTOVÁ M  VABROUŠKOVÁ PAVLÁSKOVÁ LAUBOVÁ A RADECHOVSKÁ MORAVČÍKOVÁ      
st.žáci JORDÁN HAMOUZ HEJDA MORAVČÍK RADECHOVSKÝ HOBZA MARFLÁK PAZDERA  
st.žačky MATĚJKOVÁ FOREJTOVÁ L MRUŠKOVIČOVÁ LAUBOVÁ N BARTÁKOVÁ        
dorostenci DUŠEK TŮMA M BÖHM MOŽNÝ PATERA TRTÚŠEK      
dorostenky HYTTNEROVÁ ŠVESTKOVÁ MACHARTOVÁ            
junioři  ŠABATA ŠTOREK ŠVESTKA            
juniorky KINDLOVÁ LAMPRECHTOVÁ NOVÁKOVÁ DVOŘÁKOVÁ       40  

ÚŽASNÝ ZAČÁTEK ZÁVODNÍ SEZONY !!!!!!!

V Praze na tradiční regatě Bohemians byli veslaři Berouna výrazně vidět. Bylo krásné počasí, Vltava nás přivítala mnohými nástrahami - výletní parníky, lodičky, šlapadla...., ale díky organizátorům vše dopadlo dobře a závody proběhly regulérně. Celkem 987 přihlášených posádek z18 klubů z celé ČR tvořilo skoro malé mistrovství ČR. Účast rekordní a poklona Bohemce, že to zvládli. Berounští veslaři se přihlásili do 35 disciplin. V 67 jízdách, se celkem 52 závodníků a 5 kormidelníků popralo o co nejlepší výsledky.   A vybojovali jsme 9 zlatých prvních míst, 14 stříbrných, 10 bronzových umístění. Bramborová - čtvrtá místa jsme měli 19x, 12 pátých míst a 3 šestá místa.  Paráda!  Nejvíce medailí měl Štěpán Moravčík - starší žák, který vybojoval na skifu 13tiletých dvě zlaté medaile a třetí přidal v posádce párové čtyřky s kormidelníkem starších žáků společně s Martinem Jordánem, Tadeášem Hamouzem a Vojtou Radechovským pod velením kormidelnice Barči  Novákové. Zlato vybojovali na dvojskifu ml. žáků Matěj Smejkal s Jaroslavem Čechem, dvojskif st. žáků vyhráli Martin Jordán s Tadeášem Hamouzem, a ve starších žačkách Zuzka Matějková s Lubou Forejtovou, dvojskif dorostenek Marie Hyttnerová s Kačkou Švestkovou. Ve skifu12tiletých žaček vyhrála Markéta Forejtová a skif 13tiletých vybojovala zlato Adélka Bartáková.  Ve veslování dostávají medaile jen vítězové jízd, což je trochu smutné, ale je to tak a úplně nejdůležitější je, když ze závodní jízdy má posádka dobrý pocit - že to hezky jelo. A ukázelo se, že jsou vidět po tréninkové fázy pokroky i mezi nováčky. Jen tak dál - sezóna je před námi a my nesmíme "usnout na vavřínech" a trénovat a trénovat a trénovat a...........! Všem gratulijeme k výborným výsledkům a děkujeme rodičům, kteří nám pomáhali s nakládáním a vykládáním vleku a podporu po celé dva dny na břehu Vltavy. Byly to krásné závody a naše děti se navzájem podporovaly a povzbuzovaly a tvořili jeden sourodý tým - co víc si přát..., jedním slovem PARÁDA. Díky vám všem a našim trenérům Jardovi, Karlovi,  oboum Honzům a Jitce - Díky! smile

smileR

Fotečky na  :  http://bnovakova.rajce.idnes.cz/Bohemians_Praha_2018/


27.4.2018

Mistrovství České republiky na dlouhých tratích 2018

O víkendu  21. a 22.4. se v Praze na Vltavě uskutečnilo mistrovství ČR v rychlostní kanoistice na dlouhých tratích. Organizátorem závodů byl jeden z nejslavnějších českých oddílů Klub vodních sportů (KVS) a vlastní závody byly současně memoriálem Dr. Karla Popela.

Nádherné skoro letní počasí přilákalo stovky závodníků z celé republiky v kategoriích od nejmladších benjamínků po zkušené veterány.

Z oddílu Lokomotiva Beroun se  závodů zúčastnil místní veteránský závodník Zbyněk Laube, který absolvoval závod na trati 5km v kategorii K2 se svým partnerem Pavlem Šárou z oddílu Lokomotiva Braník.  Za ideálních podmínek po úspěšném startu borci takticky zvládli úskalí jízdy v čelní skupině a záludnosti několika obrátek a ve finiši dosáhli ve své kategorii 2. místo za vítězi závodu Petrem Mojžíškem a Luďkem Šamšulou.

Díky Zbyňkovi za dobrou reprezentaci našeho klubu a blahopřejeme k výbornému výsledku.

R +J


26.4.2018

V pondělí je trénink normálně a v úterý 1.5. je VOLNO


26.4.2018

JARNÍ NÁBOROVÉ ZÁVODY BOHEMIANS

Dnes byl vydán časový pořad :

 SOBOTA  SOBOTA  SOBOTA  NEDĚLE  NEDĚLĚ  NEDĚLE
číslo Sobota čas číslo Neděle čas
závodu disciplína první jízdy závodu disciplína první jízdy
1 4+ dci 10:00 39   8x+ mix žs 9:00
2 2x žcim 10:05 40   4x- dky 9:05
3 1 x žcis A 10:25 41   4- dci 9:15
4 1 x žcis B 10:40 42   2x žcim 9:25
5 1 x žcis C 10:55 43   1x žcis 14 9:45
6 1x žcis Z 11:10 44   1x žcis 13 10:05
7 4x+ žkym 11:15 45   4 x+ žkym 10:40
8 2x dky 11:35 46   2x žkys 10:45
9 1 x žkys A 12:00 47   4- jři finále 11:10
10 1 x žkys B 12:10 59  1x m rozj. 11:15
11 1 x žkys C 12:20 48   2- dky 11:30
12 1 x žkys Z 12:35 60   2x jky+ž rozj 11:40
13 4- mM 12:40 49   4 x+ žcim 11:55
14 1 x dci A 12:45 50   2x žcis 12:15
15 1 x dci B 12:55 51   1x žkym 12 12:55
16 1 x dci C 13:15 52   1x žkym 11 13:10
34 2x jři rozj. 13:25 53   4x+ žkys 13:15
17 2-m finále 13:35 54   4- m finále 13:30
18   4x+ žcim 13:40 55   2x dci 13:45
19   4+ žcis 13:55 56   1 dky A 14:25
20   1 x žkym A 14:05 57   1 x dky B 14:40
21   1 x žkym B 14:10 58   1 x dky C 14:55
22   1 x žkym C 14:15 59  1x m finále 15:05
23   1 x žkym Z 14:25 60  2x jky+ž fin. 15:10
24   2x žkys 14:40 61   1x žcim 12 15:25
25   4- jky + ž 15:10 62   1x žcim 11 15:45
26   2- dci 15:20 63   4x+ žcis 15:50
27   2x m rozj. 15:30 64   2x žkym 16:20
28   1 x žcim A 15:40 65   2x mix M 16:35
29   1 x žcim B 15:45 66   1x žkys 14 16:55
30   1 x žcim C 15:55 67   1x žkys 13 17:15
31   1 x žcim Z 16:15 68   8+ dci 17:25
32   2x žcis 16:25 69   4x- jři 17:30
33   4- dky 17:15      
34   2x jři finále 17:20      
35   1x žM 17:25      
36   2x žkym 17:30      
37   4+ žkys 17:55      
[25]   4- jky + ž 18:00      
27   2x m finále 18:05      
38   4x- dci 18:10      

Takže v sobotu je potřeba nahodit lodě, sraz těch co jedou na začátku /disc. 1 až 6 / v 8,00 hod. Ostatní příjezd na loděnici VK Smíchov  - adresa je Strakonická 1135/ 2a, Praha - Hlubočepy, nejdéle 90minut před startem. V sobotu se musí nahodit lodě - makají všichni. V neděli zase je potřeba naložit vlek a pak ho zase složit - také všichni........ !

Vezmi si s sebou jídlo, hodně pití, věci na chladné počasí i horko a déšť. Nezapomeň bojovnou náladu a radost z prvních závodů. Samozřejmě oddílovou kombinézu, trika, kšiltovku a několikery ponožky- VŠE PODEPSANÉ - ČITELNĚ.

Nakládání vleku na závody je dnes a zítra odpoledne - vlek se sám nenaloží takže nikdo neodchází dokud není vše hotové

R


!!!!! U P O Z O R N Ě N Í !!!!!

Tak máme před sebou první závody na Vltavě. Tradiční Jarní náborové závody Prahy 10, které pořádá klub Bohemians Praha.

Nominace:

mladší žáci: Čech, Smejkal, Heroudek, Krejčí, Procházka

mladší žákyně : Forejtová M., Laubová A., Pavlásková, Vabroušková, Lukášová, Radechovská, Moravčíková, Win L

starší žáci : Jordán, Hamouz, Daněk, Pazdera, Jakub, Hobza F., Moravčíik, Radechovský,Marflák, Neumann, Chleboun, Raffay, Duda, Haas, Rašilov, Štajer

starší žákyně : Forejtová L., Laubová N., Matějková, Mruškovičová, Bartáková, Doležalová, Goldmannová

dorostenci: Machart, Roubal, Dušek, Možný, Kotrč, Tůma M., Böhm, Patera, Trtúšek

dorostenky: Hyttnerová, Machartová, Švestková

junioři: Bouška, Šabata

juniorky: Kindlová, Lamprechtová

kormidla - Dvořáková, Dvořák, Nováková, Krompolcová, Caithaml

Doprava do Prahy bude vlastní. Pokud někdo ví, že nemůže jet, ihned mi prosím ,dejte vědět. Přihlášky

končí v pondělí večer. Další informace budou po přihláškách. 

R - omluva starším žačkám - zapoměla jsem je tam napsat - inu chybička se vloudila, ale už jsem to napravila


16.4.2018

VESLAŘSKÁ SEZÓNA SE ROZJELA

Tak se nám sezóna rozjela. Nejprve byli ti "starší" na soustředění v Račicích a 7.4. startovali na MČR na dlouhé dráze v Hoříně /6km/ a prokázali, že jim soustředění prospělo. Nejlépe skončil Ted MACHART, mezi dorostenci na skifu dojel na 11.místě z 61 startujících. Tímto výsledkem si vybojoval možnost startu na Kontrolních závodech ČVS, na kterých se budou tvořit reprezentační posádky. Výborně zajeli i junioři Michal Štorek, Jan Bouška, a juniorka Tereza Lamprechtová.  Ale nezklamali ani ostatní junioři Magdaléna Kindlová, Vojta Šabata, Martin Švestka, dorostenci Jakub Roubal, Matyáš Kotrč, Albert Dušek, Kateřina Švestková, Marie Hyttnerová, Rosálie Machartová a nováček Mája Tůmová. Byly velmi tvrdé podmínky. Nebyla zima, ale velmi silný protivítr si s vesly a loďmi "pohrával"..... inu, příroda. Všem gratulujeme. Od pondělí 9.4. začalo na Štulovně soustředění žactva a dorostenců. Od pondělí do soboty jsme měli super počasí, sice studený vítr, ale jezdili jsme na vodě dopoledne i odpoledne. Každé dopoledne ještě borci měli fyzickou přípravu s během a plnili i  fyzické testy. Na závěr jsme v sobotu uspořádali závody na 840 m /od lávky k loděnici/. Musím všechny pochválit - snažili se a rozjezdili se a dokonce i nováčci na závodech ukázali, že se velmi zlepšili. Velkou pochvalu mají Markéta Krompolcová , Míša Dvořáková a Tomáš Caithaml za pomoc při organizaci soustředění. Samozřejmě i naši skvělí treneři pomáhali - takže díky Honzo, Karle, Jitko, Honzo a Jardo. Vše fungovalo parádně - Díky vám všem!

A teď už jen dál pilně trénovat a bojovat na závodech.smilesmilesmile

VÝSLEDKY TESTŮ

R


25.3.2018

!!!!!!!!!  U P O Z O R N Ě N Í   !!!!!!!!

O velikonočních prázdninách mají všichni / mimo těch co jsou na soustředění/  VOLNO.

Dělejte vajíčka a mazance a třeba je i přineste v úterý 3.4. ukázat už na loděnici na ŠTULOVNU - konečně je jaro a budeme na vodě - podle letního tréninkového  rozvrhu.smile

V pondělí 26.3., úterý 27.3. a ve středu  28.3. jsou tréninky normálně ještě na kasínu. V pondělí je poslední plavání!

R


9.3.2018

Jarní soustředění - informace

Věnujte pozornost Informacím ke dvěma jarním soustředěním v Račicích a na Štulovně - ceny, termíny, nominace, požadované vybavení, ...

Jarní soustředění v Račicích 25.3.  – 30. 3. 2018

Jarní soustředění na Štulovně 9.4.  – 14. 4. 2018

 R.


9.3.2018

!!!!!  U P O Z O R N Ě N Í   !!!!!

V pondělí 19.3. bude mít plavání skupina A, to jsou ti "velcí" . Tato změna je  z důvodu soustředění v Račicích.

Skupina B bude mít plavání až 26.3.

R


6.3.2018

JARNÍ PRÁZDNINY

Od 12.3. do 16.3. probíhají v Berouně Jarní prázdniny, kdo nikam nejede určitě rád přivítá, že tréninky budou každý den od 14,30 do 18,00 hodin na kasárnách a podle situace už i na loděnici na Štůle. Takže si připravte věci i na vodu - snad se ledy rozpustí...........

POZOR - v pondělí NENÍ plavání a ve čtvrtek NENÍ hala

R


 19.2.2018

XXV. MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČR V JÍZDĚ NA TRENAŽERU

V neděli 18.2. ráno odcestovala do Olomouce skupina našich borců pod vedením Jardy Sehnoutky  a Karla Kouklíka, do bojů s časem na trenažerové Mistrovství ČR. Bohužel neodjela Majda Kindlová, která bojuje  doma s chřipkou a průduškamia, ale ostatní statečně bojovali sami se sebou a vytvořili si osobní rekordy.  První do bojů zasáhl  dorostenec Ted MACHART - po výborném výkonu a osobáku o 10vteřin 6:44,7 se umístil na celkovém 10.místě z 85 startujících. Pak nastoupily do bojů juniorky. Bára NOVÁKOVÁ si vytvořila osobní rekord o 4vteřiny 8:12,6 a skončila na 36.místě a Terka LAMPRECHTOVÁ v osobním rekordu o 9vteřin  7:47,0 obsadila 22.místo.V juniorech nastoupilo celkem 77 startujících. Míša ŠTOREK dojel na 69.místě a vytvořil si časem 7:00,5 osobní rekord o 7,4vteřiny, škoda jen, že to nepadlo pod sedmi minutovou hranici - příště. Honza Bouška v týdnu lehce trenoval jen v pátek - ležel doma s chřipkou a tak do toho šel "hop nebo trop". Začal tak jak si s Jardou řekli,  jel v časovém průměru na osobní rekord, ale po 1200 metrech se projevilo oslabení organizmu a byl rád, že dojel. I tak skončil v čase 6:53,1 / jen o 6 vteřin za svým osobákem/ na 60.místě. Výborný čas zajel Vojta ŠABATA. Skončil na 14.místě a časem 6:29,6 si vytvořil osobák o 5vteřin. Všechny po celé závody podporovala Máňa HYTTNEROVÁ, která ač nezávodila, odjela s výpravou a udržovala morálku družstva. Jsou to vynikající výsledky.  A moc všem gratulujeme k dosaženým časům! Máme velkou radost. Možná si někdo řekne - jen 10.místo - ale jaká je to dřina! A jak bolí si vytvořit  osobní rekord, byť jen o jednu jedinou desetinu. Nyní se veslaři začnou připravovat na hlavní část sezony na vodě - už všechny svrbí dlaně, chtějí sednout do lodě a vyjet na tu naší krásnou řeku Berounku.

R


5.2.

VYHLÁŠENÍ  NEJLEPŠÍCH  SPORTOVCŮ  BEROUNSKA

16.1. na Plzeňce se vyhlašovali ti nejlepší sportovci berounska.

V anketě nejlepší sportovní mládežnický kolektiv na 4.místě se umístili Martin Švestka a Jan Bouška s kormidelníkem Tomáše Dvořákem za 2+, na které získali mistrovský titul a zlatou medaili na MČR juniorů.  Posádka 8x+ žactvamix vedená kormidelnicí Míšou Dvořákovou, strok Vojta Radechovský, Štěpán Moravčík, Filip Hobza, Matěj Smejkal, Adéla Bartáková, Markéta Forejtová, Anička Goldmannová a Zuzka Vabroušková  , kteří vyhráli zlatou medaili na MČR žactva a byli druzí na Primátorkách byli vyhodnoceni  jako nejlepší mladežnický kolektiv. To je vynikající uznání a čest pro celý náš klub.

V kategorii mládeže jednotlivců se na třetím místě umístila Majda Kindlová, vybojoval stříbro na skifu na M ČR ve sprintu, s Terkou Lamprechtovou na dvojskifu byly 2x na čtvrtém místě na MČR a i na M ČR ve sprintu a na reprezentační párové čtyřveslici vyhrála mezinárodní regatu Olympic Hopes.

Náš odchovanec Jan Cincibuch vyhrál v anketě o nejlepšího krajánka - jako devatenáctiletý se stal na skifu lehkých vah v kategorii U23 Mistrem Evropy, čtvrtý byl na MS U23 a seniorském MS obsadil šestnácté místo.

Všem gratulujeme a přejeme do další sezony hodně tréninkové morálky a hlavně štěstí v závodech. Hlavně nesmíme všichni zapomenout, že štěstí přeje připraveným.

Omlouvám se, že tuto pro nás tak úspěšnou anketu dávám na naše stránky až teď, ale nemám stále foftky ze slavnostního vyhlášení . Tímto prosím rodiče, kteří fotili, aby nám fotky poslali. Díky.

R


30.1.2018

!!!!!   POZOR   !!!!!

V pátek 2.2. 2018 jsou pololetní prázdniny a tak si dejte všichni volno a ti co jsou nakřáplí - vymaroďte se!

R


16.1.2018

VODÁCKÁ 30

V sobotu 13.1.2018 se uskutečnil další ročník Vodácké 30, neoficiálního MČR vodáků.  Jedná se o závod po hřebenech Orlickych hor na hlavní trati 30 km a doprovodných závodů. I letos se zúčastnili závodníci Loko Beroun a nejúspěšnější byla Alexandra Laubová na 2. místě na trati 3,5 km, Nina Laubová na 4.mistě na trati 7 km v konkurenci 15ti kajakářek.   Hlavní závod na 30km jel Zbyněk Laube a ve velké konkurenci se prosadil. Více informací ZDE.

R.


12.1.2018

!!! POZOR !!! POZOR !!! NEPŘEHLÉDNĚTE !!!

Následující dva týdny budou mít malé úpravy v tréninkovém rozvrhu!

Příští týden v úterý 16.1. se  uskuteční slavnostní vyhlášení Nejlepšího sportovce berounska. Z našeho klubu budou vyhlášeni medailisté z MČR - Bouška, Švestka, Dvořák, Kindlová a osma mix mladšího žactva - Radechovský, Moravčík, Hobza, Smejkal, Bartáková, Forejtová Markéta, Goldmannová a Vabroušková s kormidelnicí Míšou Dvořákovou. Z tohoto důvodu bude trénink v úterý 16.1. jen do 17,15 hodin.

Ve čtvrtek 18.1. máme naše VESLOPÁDLOKOULENÍ - výroční členskou shůzi, pro všechny trénink odpadá, abyste měli sílu na bowling.  V ostatní dny jsou tréninky normálně.

V týdnu od 22.1. do 26.1. odjíždíme na lyžařské soustředění a proto budou tréninkové hodiny upraveny:

pondělí 22.1. : trénink v kasárnách od 15,00 - 17,30  plavání je normálně

úterý 23.1. je trénink zrušen

středa 24.1. : trénink v kasárnách od 15,00 - 17,30

čtvrtek 25.1. : pro všechny /2008 a starší/  je trénink v hale TJ 15,30 - 17,00

pátek 26.1. :  je trénink zrušen

Od 29.1. je zase vše v normálním režimu.

R


9.1.2018

Výroční členská schůze

Pozvánka na tradiční Výroční členskou schůzi neboli BEROUNSKÉ VESLOPÁDLOKOULENÍ.
Takže se těšíme  na všechny naše členy, příznivce a rodiče ve  čtvrtek 18.1. od 17 hodin smile.

R.


4.1.2018

UPOZORNĚNÍ

V pátek 5.1.2018 odpadá ročníkům 2004 a mladším trénink z důvodu vyhlášení NEJ veslaře, které je v Praze.

Ostatní od ročníku 2003 a starší budou mít jen od 15,30 - 17,00 tělocvičnu.

R


1.1.2018

Ahoj,

tak už je to tady - "Jak na Nový rok, tak po celý rok"!!!!

A jak je již tradicí, s chutí jasme si zaveslovali a potěšili se přívětivým počasím a účastí, která dala na 2 posádky osmiveslic a k tomu jedna kajakářka a dvojka bez kormidelníka.

Dík Maky a Tedovi za kormidlování, smile,   Růžence za přípravu klubové oslavy s tradiční čočkou, ovarem s křenem a teplem v klubovně. smile

A máme co natrénovat, sezona 2018 je tu - tak od zítra, 2.1.2018 začínáme, podle vypsání! smile

J.

A pár dalších foto ve fotogalerii.


22.12.2017

Výbor Klubu veslování a rychlostní kanoistiky přeje všem členům klubu, rodičům a přátelům krásné a pohodové vánoční svátky, řádnou oslavu Nového roku a v tom příštím roce 2018 hodně zdraví a radosti na vodě i mimo ní. 

 


 

Ahoj - Vánoce jsou zase blíž - připomínám:

V sobotu 23.12. se ve 13,00 sejdeme na Štulovně, na tradiční Vánoční veslování smile, a pokud nebude led - hurá na vodu!

Pak si dáme vánoční čaj a něco malého z cukroví od maminek a pak už všichni půjdeme domů /cca v 15,00hod/  a budeme se těšit na Ježíška.

Pak si dáme volno - no volno od vody - ale určitě běhat, bruslit, lyžovat!!!! A zase  se sejdeme  1.1.2018 ve 13,30 na Novoroční veslování a čočku s ovárkem  /já si opět popláču u křenu smile/  a popřejeme si do nového roku 2018.... a hned jak půjdete do školy (hurááá), tak taky začneme zase trénovat. smile

R


 ARCHIV STARŠÍCH ZPRÁV