Hledat

Kalendář akcí

Aktuálně

6.12.2017

ČASOVÝ  POŘAD  1.KOLA  POHÁRU V JÍZDĚ NA TRENAŽERU

Pořadatel vydal "časák" je na stránkách ČVS v Rozlosování :

My začínáme dorostenkami v 9,40hod, pak ženy v 10,50hod. Dorostenci začínají v 11,25hod, juniorky ve 12,45hod a junioři v 13,20 hodin.

Jízdy budou nasazeny až v sobotu po prezentaci. Všichni musí být v hale 90minut před startem první jízdy příslušné kategorie. Vezměte si s sebou pití, jídlo, dres a klubové triko. Něco teplého na sebe po rozcvičení.V hale bude zima, bude se větrat, aby se dobře dýchalo.

R


4.12.2017 

1.KOLO  POHÁRU V JÍZDĚ NA TRENAŽERU

V sobotu 9.12. 2017  ve sportovní hale Břve u Hostivic se uskuteční 1.kolo trenažerového Poháru .

Doprava : vlastní

Časový rozpis :  bude vydán pořadatelem po losování ve středu, upřesníme si ve čtvrtek 


2.12.2017

INFORMACE  O  PROSINCOVÉM  PROGRAMU

V prosinci ukončíme tréninky 19.12. a  v sobotu 23.12. se ve 13,00hodin sejdeme na Štulovně na tradiční Vánoční veslování smile, pokud nebude led - hurá na vodu!Pak si dáme vánoční čaj a něco malého z cukroví od maminek a pak už všichni půjdeme domů /cca v 15,00hod/  a budeme se těšit na ježíška. Pak si dáme volno a zase  se sejdeme  1.1.2018 ve 13,30 na Novoroční veslování a čočku s ovárkem  /já si opět popláču u křenu smile/  a popřejeme si do nového roku 2018 a hned jak půjdete do školy tak začneme zase trénovat.

R


21.11.2017

POZOR !!!   POZOR !!!   POZOR !!!

DŮLEŽITÁ  UPOZORNĚNÍ

V pátek 24.11. je start  testů do SCM  - pro výběr  Bouška, Šabata,Švestka, Štorek, Machart, Nováková, Kindlová, Lamprechtová, Švestková  -  v 16,00 hodin na Bohemce. Kdo je nemocný dodá R. Sehnoutkové lékařské potvrzení - nejdéle do čtvrtka. Bude vypsán náhradní termín.

Z tohoto důvodu odpadá všem ostatním v pátek 24.11.  trénink.


 

A  DALŠÍ  -   NOMINACE NA  1.KOLO  POHÁRU V JÍZDĚ NA TRENAŽERU

 

V sobotu 9.12. 2017  ve sportovní hale Břve u Hostivic se uskuteční 1.kolo trenažerového Poháru  

 NOMINACE :

dorostenci :  Dušek, Machart, Metyš, Roubal, Böhm, Kotrč, Možný, Patera, Trtúšek, Tůma M.

junioři :         Bouška, Šabata, Švestka, Štorek

dorostenky : Hyttnerová, Machartová, Švestková, Tůmová

juniorky :      Krompolcová, Nováková, Kindlová, Lamprechtová

Další info po přihláškách.

R


20.11.2017

VHT Louny - 23. ročník - letos s medailemi i pohárem!!!

Letos to bylo opravdu  SUPER!!!   Na přihláškách jsme zvítězili na celé čáře  - 58 přihlášených!!! Absolutní naše maximum, za roky co do Loun jezdíme, ale i letos max. ze všech přihlášených klubů.  No, euforie netrvala dlouho - nastoupily nejen virózky, kotníky, rýmuška, ale i  neodkladné cesty na chatu, lyže apod....  samozřejmě oznámené po přihláškách a někdy i bez omluvy.....  Kdo nebyl marod, jeho škoda - tým byl úžasný a makal naplno.  A tak to bylo letos s medailemi i s pohárem družstev dorostenek. A že nálada byla skvělá, požádali jsme Barču, aby se podělila o atmosféru z pohledu závodnice.  A musím říct, že to vzala, jako vše co dělá, zodpovědně. Starala se o druhé, o sebe a ještě stačila fotit! (viz. fotogalerie)  PARÁDA.smile

Jak tedy viděla letošní závody Bára:

Dne 18. listopadu  jsme vyrazili do Loun na triatlon. Někteří naši borci měli sice méně natrénováno, ale jedno jsme měli všichni stejné. Touto věcí byl týmový duch.
Po příjezdu do Loun si starší svěřenci měli vybrat někoho mladšího. Jejich úkolem bylo, aby se nikdo neztratil a každý dokončil svůj závod. Samozřejmě Matouš Heroudek a pár dalších se ztratilo, ale nakonec všichni byli nalezeni a stihli start. 
Skoro každý byl se svým výsledkem spokojen a u nikoho se nestalo, že by do závodu nedal srdce nebo snad všechnu energii. Jeli jsme na krev. A to bez jediné výjimky.
     Vypisovat všechny závodníky a psát, jak každý byl úspěšný nemá moc smysl, jelikož každý byl obohacen o pochvalu a následnou promluvu s trenéry. Zmíním tedy jen ty nejlepší, kteří byli v TOP5 každé kategorie.
     Nejmladší veslaři se mohli přihlásit do kategorie ELÉVOVÉ, kde jsme měli také své zástupce. Přesněji zástupkyně. A velice úspěšně skončila Anička Čechová, která byla druhá ve svém ročníku 2008.V mladších žácích 2007 se na výborném 5.místě ve svém prvním závodě umístil Ondřej Procházka. 
      Ve starších žákyních ročníku 2004 se na skvělém zlatém místě umístila Zuzka Matějková! Je vidět, že dřina má smysl! 
      Martin Jordán nás reprezentoval ve starších žácích stejného ročníku jako Zůza, tedy 2004. Ten skončil přesně na pomezí TOP 5. Byl tedy pátý, ale i tak podal super výkon. Vždyť v jeho startovním poli bylo 62 závodníků!

     V dorostenkách jsme měli dokonce dva úspěchy! A to nejen v pořadí jedinců, kde Kačka Švestková dojela čtvrtá na méně populárním bramborovém místě, ale také v pořadí klubů! Holky totiž vyhrály pohár! 
       V závodech juniorek jsem se umístila JÁ(Barča Nováková) také na nepopulárním bramborovém místě. Ale alespoň se osvědčilo Barbora=brambora. smile
       Junioři nenechali zahálet nikoho a Vojta Šabata jako náš skvělý výletník, který nemá problém ani s úpravami svého vzhledu během šestikiláku smile, dojel na druhém místě! Míša Štorek jako nováček mezi juniory dojel na pátém místě.

       Celý den jsme koukali na různé výsledky. A je moc fajn vidět, jak se všichni snaží a chtějí po závodě makat ještě více. Já při starání se o menší vzpomínala a měla jsem radost, že můžu být součástí pocitu štěstí, kterou s nimi můžu prožívat a pomáhat jim k lepším výkonům. Hlavně, když Vám později někdo řekne, že moc děkuje a bez Vás by to nedal. Je to nepopsatelné. Toto jsou celé Louny mým pohledem.

    
A ještě vlastní pocity Barči z jejího závodu:

Jarda si ještě přál závod mým pohledem, tak tedy..
     Byla jsem celkem nervózní už před odjezdem. Nevěděla jsem, co mě čeká a nemine. Měly jsme z klubu reprezentovat jako 4 juniorky, jenže Majda Kindlová neumí chodit :D, Maky Krompolcová se neoblíká, takže nastydla a Terka Lamprechtová má též antibiotika. Takže jsem vlastně zůstala jako juniorka samotinka sama.
     Začala jsem se rozcvičovat moc brzy, ale teď zpětně vím, že je to dobrý tah, člověk tak nemyslí na závod a nějak se zabaví. Hodinu před startem už jsem byla naprosto připravena. 
     Potkala jsem holky z cizího klubu, které byly myšlenkami na dně a bály se, že závodím proti nim. To mě velice rozesmálo. Vzpomněla jsem si tak na sebe, když jsem se také bála každého kolem.
     Dorostenky mě doprovodily až k rozdávání startovních čísel. Už bylo vidět, že není každý připraven na závod. Bylo to zajímavé. Podobné Primátorkám-všechny jsme byly od ročníku 2001 spojeny i s Masters a ženami.
     Triatlon v Lounech jsem jela již po několikáté a tento rok byl asi nejpříjemnější pro mě. U kola jsem věděla, že spokojená nebudu. Nemožné se ale stalo pravdou. I když několik závodnic běželo a já teprve dojížděla, tak mě nohy nepálily a vystartovala jsem chvilku po nich.
     U běhu jsem doufala v ťapání. Jarda mi během mého snažení dával rady, kdy zrychlit a kdy naopak jen klusat. Předběhla jsem některé závodnice a začínala být spokojená.
     Trenažer byl dalším strašákem. Kilometr už není úplně krátký a ani se nedá jet nijak pomaleji. V hlavě jsem měla průměr 2:08 od trenérů. Když jsem reálně začala tahat 2:04, tak se mi tomu nechtělo věřit. Poprvé během mé "veslařské kariéry" jsem pochopila, proč se nemám rozhlížet, ale mám makat. Jen na vteřinku jsem odvrátila zrak a ucítila jsem, jak jsem začínala mít rozhozené dýchání a mozek nechtěl už tolik makat. Naštěstí jsem se vrátila očima zpět a vše dopadlo dobře.
     Se svým výsledkem jsem velice spokojena a snad příští rok zase v Lounech.

Barbora Nováková

A foto pořadatelů:

http://vko1883.rajce.idnes.cz/Verejny_halovy_triatlon_2017/

Foto od našeho Péti:

http://ppechar.rajce.idnes.cz/23_haolvy_triatlon_Louny/

Radost ze závodů měli všichni trenéři - Růženka, Honza U., Karel, Jarda a asistenti Míša, Šnek a Péťa  smile  Díky. 

J


15.11.2017

NOVÉ  INFO  K  VHT  V  LOUNECH  A  STARTOVKA

Po vydání startovky potvzuji čas odjezdu autobusu do Loun v sobotu 18.11.2017 z Wagnerova náměstí v 7,10 hodin. Příspěvek an autobus 100,-Kč bude vybírán v autobusu. Jinak platí vše co již je níže /rolujte /  uvedeno.

STARTOVKA  časy startů závodníků :

žákyně 2007 :  9,00hod  Radechovská, Moravčíková

žky 2006 :        9,12hod  Vabroušková,  9,24hod  Lukášová,  9,36hod Laubová A

žáci 2007 :       9,48hod  Procházka

žci 2006 :         10,24hod Krejčí,Smejkal,  10,36hod Heroudek,  11,00hod Čech

žky 2005 :        11,12hod Doležalová,  11,22hod Goldmannová

žky 2004 :        11,52hod Laubová N,  12,02hod  Forejtová L, Matějková

žci 2005 :         12,12hod Radechovský, Marflák,  12,22hod Tůma A,  12,32hod Chleboun,

                         12,42hod  Raffay, Moravčík,  12,52hod Hobza F

žci 2004 :         12,52hod Duda,  13,02hod Neumann,  13,12hod  Jordán,  13,22hod Daněk, Dobřemysl

                         13,32hod Hamouz, Pazdera

ELÉVOVÉ 2008:  14,10hod Schickerová, Čechová,   14,20hod Hobza Š, Trtúšek F

dorostenky :    14,45hod Machartová, Tůmová,   15,00hod Švestková, Hyttnerová

dorostenci  :    15,15hod Patera, Böhm, Roubal, Trtúšek A,   15,30hod Kotrč, Metyš, Možný,

                        15,45hod Tůma M,  16,00hod Dušek, Machart

juniorky :         16,15hod Nováková

junioři :            16,30hod  Bouška, Šabata, Štorek, Švestka

Připomínám -  ti co mají vlastní dopravu musí být v Městské hale - Rybalkova ulice v Lounech, hodinu před startem.

R


13.11.2017

INFO  K  TRIATLONU  V  LOUNECH

Kdo jede autobusem - odjezd je z Wagnerova náměstí v 7,10 hodin ráno /pokud nebude posunutý začátek závodů po vydání přesného časového programu po přijetí přihlášek/ .  Příspěvek na autobus 100,-Kč bude vybírán v autobuse. Prosím, sledujte naše stránky ! Ti závodníci, kteří jedou vlastní dopravou musí být 1 hodinu před startem v hale : Městská sportovní hala Louny, Rybalkova ulice.

Vezmi si s sebou  : sálové tenisky do haly, klubový dres /tílko + černé krátké elasťáky/, žluté svítivé triko,/ kdo nemá - vše je dostupné u p.Sehnoutkové/, něco teplého do haly /tam bude chladno/ , jídlo a pití - je možné si tam zakoupit občerstvení a čaj.

Další informace po vydání startovky.

 

V  PÁTEK  17.11.  BUDE  TRÉNINK smile

Od  14,00 do  cca 16,00 hodin, zejména pro dorostence a juniory.

R


6.11.2017

NOMINACE  NA  VESLAŘSKÝ  HALOVÝ  TRIATLON

LOUNY  18.11.2017

2008 2007 2006 2005 2004 DOROST JUNIOŘI
SCHICKEROVÁ RADECHOVSKÁ ČECH HOBZA DANĚK BÖHM BOUŠKA
ČECHOVÁ MORAVČÍKOVÁ HEROUDEK MORAVČÍK DOBŘEMYSL KOTRČ ŠABATA
HOBZA Š PROCHÁZKA KREJČÍ RADECHOVSKÝ DUDA MOŽNÝ ŠVESTKA
TRTÚŠEK F   SMEJKAL MARFLÁK HAMOUZ PATERA ŠTOREK
    LAUBOVÁ A RAFFAY HEJDA TRTÚŠEK KROMPOLCOVÁ
    LUKÁŠOVÁ TŮMA A JAKUB TŮMA M NOVÁKOVÁ
    VABROUŠKOVÁ CHLEBOUN JORDÁN DUŠEK KINDLOVÁ
      BARTÁKOVÁ A NEUMANN MACHART LAMPRECHTOVÁ
      GOLDMANNOVÁ PAZDERA METYŠ  
      DOLEŽALOVÁ FOREJTOVÁ ROUBAL  
        LAUBOVÁ N HYTTNEROVÁ  
        MATĚJKOVÁ MACHARTOVÁ  
          ŠVESTKOVÁ  
          TŮMOVÁ  


Další info bude následovat po přihláškách, které jsou 13.11.2017

R


25.10.2017

!!!!!!!!!!!!!!!!  ŽÁBA  2017  !!!!!!!!!!!!!!!!!

Vyhlašujeme na ukončení sezóny v sobotu 4.11.2017 tradiční  ŽÁBU !

Sejdeme se jako každý rok v 9,30 na brigádu - uklidíme si loděnici a vymeteme nejen listí, ale i zapomenuté věci /rodiče mohou přijít identifikovat to co nám tam děťátka zanechala/. Až vyšůrujeme loděnici i šatny tak si dáme polévku smile a pak to nastane - očekávaný závod družstev.  smileNo, a potom si posedíme, pojíme dobrot od maminek a bude veselo.

Prosím, přineste si na brigádu košťata, hrábě, nůžky na větve a rukavice na práci.

RS


18.10.2017

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! U P O Z O R N Ě N Í !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak  a je to tady -  začne chlad a zima.  A tak se přesuneme do posilovny v kasárnách.

Od pondělí 23.10.2017 jsme v kasárnách a makáme na trenažerech.

Samozřejmě již platí zimní rozvrh . Borci ročníku 2003 a starší mají  každý pátek v čase od 15,30 do 17,00  tělocvičnu ve škole na Wagnerově náměstí.

O podzimních prázdninách  / čtvrtek 26.10. a pátek 27.10. / odpadají tréninky - užijte si volna.smile

Trénink budou mít jen ti dorostenci a junioři, kteří jsou nominovaní do Prahy na osmy.  Časy tréninků na loděnici a nakládání lodí si dohodneme společně. 

V sobotu 28.10. je závod.

R


15.10.2017

UPOZORNĚNÍ

Vzhledem k úžasnému, slunečnému počasí, budeme místo v kasárnách trénovat na vodě. - podle zimního rozvrhu. Hala ve čtvrtek pro 2004 a mladší a tělocvična v pátek pro 2003 a starší bude.

R


10.10.2017

!!!!!!!!!!!! POZOR  ZMĚNA !!!!!!!!!!

Ne z našeho pochybení, musíme odvolat páteční tréninky v hale TJ, a  odpátku 13.10. mají borci ročníku 2003 a starší v čase od 15,30 do 17,00  tělocvičnu ve škole na Wagnerově náměstí.

Pro ostatní věkové kategorie se nic nemění.R


6.10.2017

TRÉNINKY  TÝDNU  OD 9.10. - 15.10.2017

PONDĚLÍ :  ročníky 2006 a mladší plavání -Laguna

                   ročníky 2005 a starší: plavání podle skupin,

                    ostatní trénink na loděnici  / 2004 a 2005 plavání nebo loděnice /

 UTERÝ :    jsme už v kasárnách dle trén. rozvrhu

                  2003 a starší - podle počasí - přechod na loděnici

STŘEDA :  kasárna dle tr. rozvrhu 

                   2003 podle počasí přechod na loděnici

ČTVRTEK : 14,30 sraz na atletickém stadionu TJ  - testy do Přijď veslovat

povinné pro všechny a nejdůležitějčí pro ročníky 2002 až 2006 !!!

PÁTEK :   kasárna, 2003 a st.možnost loděnice

R

 


UHERSKÉ  HRADIŠTĚ   INFO :

Odjezd :  ze Štulovny v pátek 6.10. v 8,30 sraz na loděnici

Návrat : sobota 7.10.  - počítejte s tím, že pozdě večer a je potřeba zase složit lodě.

Vezmi si s sebou: peníze na páteční a sobotní oběd, Klub platí dopravu, startovné, ubytování a páteční večeři a sobotní snídani. Dál vezmi pití, 2x boty a teplou bundu / na start a do cíle /, dres - čistý, voňavýsmile, trika, čepice, čelenky, rukavice, hodně ponožek věci na déšť. A radost!!!!

J


4.10.2017

TRÉNINKY V PLAVÁNÍ - ROZDĚLENÍ DO SKUPIN

Pozor! Tréninky v plavání začínají v pondělí 9.10.  Rozdělení do skupin najdete TADY.

R.


29.9.2017

ZIMNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2018

Ač teprve začátek podzimu, přesto se již o slovo hlásí tradiční zimní soustředění v "tradičním" Bedřichově.
Věnujte pozornost informacím ZDE ... a neváhejte s přihláškami, zase očekáváme velký zájem smile.

R+J.


29.9.2017

FOTKY Z OSLAV NAŠÍ PLNOLETOSTI

A ještě se podívejte do FOTOGALERIE  na krásné fotky z oslav plnoletosti našeho klubu opět od naší bývalé závodnice Lucky Holečkové.


29.9.2017

DRACI 2017 - fotky

Koukněte na fotoreportáž z Dračích lodí 2017 od Lucky Holečkové, naší nedávné úspěšné závodnice .

Veslaře, bývalé úspěšné závodníky našeho klubu, kteří vzešli sportovně právě ze Štulovny, jsme letos mohli vidět na mnoha lodích, např. Kamarádů Berounky, Králova Dvora, Nemocnice i jinde......těší nás, že je voda stále "baví"!!!

Naši současní závodníci předvedli technicky precizní jízdy a obě posádky dětí se mezi dospěláky rozhodně neztratily!!!.....

J.


27.9.2017

!!!!!!!  D Ů L E Ž I T É   INFO  !!!!!!!

 

Tréninkový rozvrh na začátek října

2.10.2017   -   8.10.2017

pondělí : všichni nováčci budou mít pouze plavání na Laguně od 18,00 - 19,00

               ostatní mají trénink na loděnici

 

úterý :    trénink na loděnici, příprava na testy Přijď veslovat, příprava na UHradiště

 

středa :  trénink na loděnici, příprava na testy Přijď veslovat, příprava na UHradiště

 

čtvrtek :  2003 a starší - loděnice, 2004 a mladší  - již hala na TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. / 15,30-17,00/

 

pátek :   trénink na loděnici a 2003 a starší  / ti co nejedou do UH/  již i  hala na TJ

 


26.9.2017

U P O Z O R N Ě N Í

Každoroční povinné fyzické testy ČVS do programu Přijď veslovat se uskuteční ve čtvrtek 12.10.2017 na stadionu TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s., jsou pro všechny členy našeho VKK.

R


25.9.2017

UPOZORNĚNÍ

ve čtvrtek 28.9. je statní svátek, tak slavte a místo tréninku si jděte zaběhat, alespoň 5km. Jo a potom se nezapomeňte protáhnout.smile

R


MAJDA  A  TED  MAJÍ MEDAILE  ZE  SPRINTŮ  !!! 

Ve skoro slunečném  počasí se vydalo v pátek 22.9. -  17 našich borců na MČR ve sprintu. A dovezli z 13 jízd 6x finále a dvě medaile. Majda KINDLOVÁ na skifu dorostenek dojela na stříbrné pozici a Ted MACHART na skifu dorostenců vybojoval o 0,05 vteřiny bronz. smilePARÁDA, velká gratulace a radost!!!  Další radost i když bramborová, byla ze tří čtvrtých míst -  párová čtyřveslice juniorek Nováková, Krompolcová, Frdlíková s táborskou Chudou , pak dvojskif dorostenek Majda Kindlová s Terkou Lamprechtovou a osma dorostenek  Tereza Lamprechtová, Máňa Hyttnerová, Kačka Švestková s kormidelnicí Míšou Dvořákovou spolu s VK Smíchov prohrály po velikém boji bronz jen o 0,05 vteřiny s osmou z ČVK Praha . Čtvrté ve finále dojely na dvojskifu juniorek Barča Nováková s táborskou Žanetou Chudou.

Ale i ostatní bojovali - junioři Jan Bouška, Martin Brůžek, Vojta Šabata, Martin Švestka, Anička Frdlíková, Markéta Krompolcová, Kuba Roubal a Adam Metyš a Michal Štorek. Všem děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu. Byly to prima závody. Díky !

 

http://vesloberoun.rajce.idnes.cz/MCR_sprint_Racice_2017/

 

SMÍCHOVSKÁ REGATA  16.9.2017

V sobotu 16.9. se uskutečnila tradiční Smíchovská regata ve veslování. Závodilo se na trati 500m a cíl byl přímo u Smíchovské loděnice. A berounští veslaři byli pořádně vidět! Vše začalo vítězstvím párové osmy mladších žáků a žaček - pod vedením kormidelnice Míši Dvořákové stroka Vojty Radechovského a posádky - Štěpána Moravčíka, Filipa Hobzy, Matěje Smejkala, Adély Bartákové, Markéty Forejtové, Saši Laubové a Zuzky Vabrouškové ukázali, že tato osma je letos nejlepší. Prvenství vybojovali na dvojskifu starších žáků Adam Možný s Matyášem Kotrčem, na dvojskifu dorosteneckém mix Majda Kindlová s Michalem Štorkem a Tereza Lamprechtová s Tedem Machartem.Pro zlatou medaili si dojela na skifu dorostenek Majda Kindlová.

Naši borci vybojovali tedy z 33 jízd celkem 5 zlatých, 8 stříbrných, 9 bronzových umístění. Přidali ještě 6 čtvrtých a 5 pátých míst. O tento výsledek se krom již jmenovaných zasloužili i J.Bouška, M.Švestka, V. Šabata - ten jel svůj první závod, J.Roubal, A.Metyš, M.Jordán, T.Hamouz, J.Böhm, V.Patera, B.Nováková, A.Frdlíková, M.Hyttnerová, K.Švestková, R.Machartová, L.Forejtová, Z.Matějková, N.Laubová, R.Mruškovičová.Byla to výborná regata a i výborná oslava 90 let Smíchovského veslařského klubu. K tomuto výročí všem smíchovákům gratulujeme a přejeme jim do dalších let mnoho úspěchů.

 

 http://vesloberoun.rajce.idnes.cz/Regata_Smichova_2017/


21.9.2017

MČR VE SPRINTU - RAČICE 22.9.2017

Vzhledem k časovému posunu začátku záodů je posunutý i odjezd na závody o 15 minut.

Sraz na Štulovně je v 7,10 a odjezd v 7,15 . Jedeme auty společně.

PRO OSTATNÍ JE V PÁTEK TRÉNINK ZRUŠEN !!!!!!

RS


19.9.2017

NOMINACE  NA  MČR  VE SPRINTECH

junioři:  BOUŠKA, BRŮŽEK, ŠABATA, ŠVESTKA, FRDLÍKOVÁ, KROMPOLCOVÁ, NOVÁKOVÁ,

dorost: MACHART, METYŠ, ROUBAL, ŠTOREK, HYTTNEROVÁ,KINDLOVÁ, LAMPRECHTOVÁ,   MACHARTOVÁ, ŠVESTKOVÁ

kormidelnice :  DVOŘÁKOVÁ

Odjezd bude v pátek v 7,00 hodin, návrat v pátek večer. Oběd a večeře jsou zajištěny.

Připravte se na zimu - vezměte si i rukavice a čepice a teplé bundy a deky

Ostatní info až po vydání časového rozvrhu.

R


18.9.2017

 V  PÁTEK  22.9.2017  ODPADÁ TRÉNINK

z důvodu Mistrovství ČR ve sprintu v Račicích, které probíhá v pátek. Tam jedou jen dorost a starší.

Užijte si volna.

R


15.9.2017

SMÍCHOVSKÁ  REGATA - INFO

I když stále není ještě rozlosování a časový pořad závodů - jsou  zde jasné informace. Sraz na loděnici VK Smíchov v 8,15 hod pro všechny závodníky. Je nutné sundat osmu a smontovat jí.

Vezměte si s sebou hodně teplého oblečení a věci do deště. Několikery ponožky. Čepice, kšiltovky, čelenky, dresy závodní trika, dlouhé legíny, nepromokavé a i teplé bundy. Tréninková / žlutá / trika na převlečení. VŠE ŘÁDNĚ PODEPSANÉ!!! Jídlo a pití na celý den. Předpoklad konce závodů byl okolo 14,00 hodin - doufáme, že to vyjde, ale musíme naložit a složit vlek tak s tím počítejte. Vezměte dobrůtky od maminek, dobrou a bojovnou náladu a jdem zas do toho!!!!!!!!!

R


14.9.2017

UKONČENÍ  NÁBORU  DO  VKK

Vzhledem k naplnění kapacity a technických možností našeho veslařsko - kanoistického klubu, ukončujeme nábor nových členů. Další zájemci o tento krásný sport, prosím přijďte znovu v září 2018. Budou vypsány termíny náboru, o kterých vás budeme včas na našich stránkách informovat.

výbor VKK


12.9.2017

SMÍCHOVSKÁ  REGATA

 

NOMINACE

junioři/ky BOUŠKA
  ŠABATA
  ŠVESKA
  FRDLÍKOVÁ
  NOVÁKOVÁ
dorost CAITHAML
  DUŠEK
  MACHART
  METYŠ
  ROUBAL
  ŠTOREK
  HYTTNEROVÁ
  KUNDLOVÁ
  LAMPRECHTOVÁ
  MACHARTOVÁ
  ŠVESTKOVÁ
st. Žactvo BÖHM
  HAMOUZ
  JORDÁN
  KOTRČ
  MOŽNÝ
  PATERA
  ŠTAJER
  TŮMA
  FOREJTOVÁ L
  LAUBOVÁ N
  MATĚJKOVÁ
  MRUŠKOVIČOVÁ
ml.žactvo HOBZA
  MORAVČÍK
  RADECHOVSKÝ
  SMEJKAL
  BARTÁKOVÁ
  FOREJTOVÁ M
  LAUBOVÁ A
  VABROUŠKOVÁ

Losování startovky je až ve středu večer, ale začátek závodů má být v 10,00 - uvidíme - a první se jedou osmy mix ml.žactva a pak hned st. žactva. Doprava do Prahy na Smíchovskou loděnici je vlastní. Nakládáme lodě už od čtvrtka. Další info po rozlosování.

R


8.9.2017

Honza CINCIBUCH je MISTREM  EVROPY U23

Je to sice už téměř týden - tímto se omlouváme za opožděné info, ale stejně je to paráda!

Cinci si v něděli 3.9.2017 v polské Kruszwici vybojoval na skifu lehkých vah titul Mistra Evropy.smilesmilesmile

Po 4.místu z Mistrovství světa U23 je to další vynikající výsledek. Moc gratulujeme !!!

V sobotu 9.9. za námi přijede na Štulovnu, tak se těšíme.

VKK


7.9.2017

OSLAVA KLUBOVÝCH NAROZENIN 

Věříme, že nikdo nezapomněl, ale pro jistotu přípomínáme oslavu sobotních 18. narozenin našeho klubu.

 

 

 

 

 

 

To to letÍ!! - KLIK NA POZVÁNKUsmile

 

 


 5.9.2017

NAŠE  POSÁDKY  NA  DRAČÁKÁCH 
nepropadly, suveréně nejmladší posádky mezi 38 bojujícími týmy byly vidět a to nejen, že nám to slušelo. smileVeslaříci věkový průměr 12 let - ukázali, že umí držet tempo a úžasné je , že porazili celkově 9 týmů.  "Velcí" - věkový průměr 17,5 roku jen o setinky nepostoupili do finále A, ale celkově 6.místo je skvělé. Vždyť vítězné posádky to uměly a byly složeny z dospělých chlapů a dospělých žen - ti by měli mít více síly a vy jste jim byli víc než důstojními soupeři.

Všichni naši dali do bojů smilea to je to hlavní. Užili jsme si to a ukázali, že náš tým se neztratí. Díky. Poděkování patří také naší security sestavě pod velením Petra Pechara.

Takhle vynikajícně zabezpečená plata jsme nikdy neměli - MOC  DĚKUJEME!!!!!!!!!!!!!!

Parádní fotky jsou v naší Fotogalerii od Petry. A také od Krompolců. Moc děkujemesmile

FOTKY ZDE

Pro důležité informace, prosím, rolujte dolu ke staršímu INFU.

R


 30.8.2017

INFO  K  DRAČÍM  LODÍM

ČTVRTEK

Přetahujeme plata - je potřeba pomoci všech co mají ruce 

PÁTEK:

Od 16:00 do cca 19:00 – tréninky posádek

Ve 21 hodin OHŇOSTROJ – probuzení berounského draka

SOBOTA:

8,30 sraz na Štulovně

  9:00 – porada kapitánů

10:00 – start závodu

14:00 – 14:30 - závod měst + jeho vyhlášení

14:30 – 15:30 - dojezd rozjížděk

15:30 – 16:45  - semifinále a finále

Přetahování plat zpět na ŠTULOVNU

Vemte si s sebou naše dresy a obě trika - PODEPSAT - , čepičky a věci do deště a zimy - má se ochladit.

Jídlo a pití na celý den a no a samozřejmě - řízečky, dortíčky, koláče, šneky atd. No jako vždy.

Jo a bojovně srdce - ale to vy  máte!!!

R


25.8.2017

POZVÁNKA NA OSLAVU PLNOLETOSTI KLUBU

Přátelé, kamarádi, je to k nevíře, ale BUDE NÁM UŽ OSMNÁCT smile . A to se přece musí pořádně oslavit! Kde a kdy? Podívejte se na POZVÁNKU.  
Moc se na všechny těšíme.

Jarda


 25.8.2017

LETNÍ  RODIČÁK NA VODĚ

Vážení rodiče,

přijďte si zkusit to, co vaše děti zvládají, mají rádi a zjistit proč tráví svůj čas na loděnici. Přijďte se svézt na veslici, nebo kajaku po naší krásné Berounce.

Kdy?  Ve čtvrtek 7.9. a v pátek 8.9. vždy od 16,30 do cca 18,00 hodin.

 

Těšíme se na vás.  Průvodci a trenéry budou pro vás vaše děti - tedy vaši osobní trenéři.

výbor VKK


TAK DNES ZAČÍNÁME !!!

Už jste se určitě nemohli dočkat, všichni jste již natěšení a chcete běhat, posilovat a na vodu. smile

Toto vše vám od dneška splníme začínáme v 15,00 hod smile.

R


11.8.2017

LÉKAŘSKÉ  PROHLÍDKY

Prosím, věnujte pozornost svým lékařským prohlídkám. Ze zákona je povinnost sportovce mít každý rok obnovenou lékařskou prohlídku. Od staršího žactva / nyní již od ročníku 2005/  je nutné absolvovat prohlídku u sportovního lékaře. Legitimaci vám dám na loděnici po 21.8.

Zde seznam těch, kterým prohlídka končí  a nemohli by závodit.

    datum poslední prohlídky
BÖHM JAN 5.9.2016
DANĚK KRYŠTOF 15.9.2016
DUDA OLIVER 12.9.2016
GOLDMANNOVÁ ANNA 6.9.2016
GREGORÍK DANIEL 8.9.2016
HEJDA SIMON 4.9.2016
HEROUDEK MATOUŠ 8.9.2016
KOTRČ MATYÁŠ 8.9.2016
LAMPRECHTOVÁ TEREZA 4.10.2016
MACHART TEODOR 23.9.2016
MACHARTOVÁ ROSÁLIE 23.9.2016
MARFLÁK MAXMILIÁN 16.9.2016
MATĚJKA DANIEL 12.9.2016
MATĚJKOVÁ ZUZANA 12.9.2016
MORAVČÍK ŠTĚPÁN 13.9.2016
MORAVČÍKOVÁ AMÁLIE 13.9.2016
MOŽNÝ ADAM 30.6.2016
PAZDERA DAVID 19.9.2016
PECHAR PETR 22.4.2016
PROCHÁZKA ONDŘEJ 10.10.2016
SMEJKAL MATĚJ 9.9.2016
SOKOL MARTIN 20.9.2016
ŠTOREK MICHAEL 6.10.2016

R


9.8.2017

NOVÝ TRÉNINKOVÝ ROZVRH NA ŠKOLNÍ ROK 2017-2018

Ahoj všem,

věnujte pozornost novému tréninkovému rozvrhu na školní rok 2017-2018 v části "Tréninky".

R.


4.8.2017

AHOJ všem,

tak prázdniny se překoulely do druhé poloviny a tak začínáme přemýšlet co a jak...... !

Prosím, napište mi na můj meil : r.sehnoutkova@centrum.cz , kdo bude přítomen na Dračí lodě.

Je to hned prvním  o víkendu pátek 1.9. a možná až do nedělě 3.9. - to záleží na pořadateli a počtu posádek....... ?

Ale musíme posádku vytvořit, takže borci, dejte mi vědět a už by to chtělo se hýbat smilesmilesmile

Tedy bude to bolet, ale tělo si to žádá a soupeři už také začnou makat.

Měj te se fajn  R


3.8.2017

BEROUNŠTÍ  VESLAŘI  NA  MISTROVSTVÍ  ČR  V KANOISTICE

 

Po ukončení veslařské sezony na konci června, přesedla část berounských veslařů do kajaků, aby se  připravili na Mistrovství ČR v rychlostní kanoistice.

Celkem 10 závodníků z toho sedm žáků a žaček Žofie RADECHOVSKÁ, Saša LAUBOVÁ, Štěpán MORAVČÍK, Vojta RADECHOVSKÝ, Martin JORDÁN, Nina LAUBOVÁ  a Zuzka MATĚJKOVÁ,  jedna dorostenka Tereza LAMPRECHTOVÁ a dorostenec Ted MACHART a Zbyněk LAUBE se rozjelo 21.7. do Račic a postavili se na start do soubojů se specialisty kajakáři. A vůbec se mezi nimi neztratili. Téměř vždy ve svých kategoriích a rozjížďkách nechali za sebou nějaké soupeře.  Kvalitní výkon dosáhla Tereza LAMPRECHTOVÁ, která mezi dorostenkami na 1000m postoupila až do finále 2. Nejlepší výsledek a vynikající závod zajel trati 200m mezi žáky / ročníky 2004 a 2003/ třináctiletý Martin JORDÁN, který ze 68 startujících specilalistů kajakářů jich za sebou nechal 32 a postoupil do semifinálových jízd!  Tam se již projevilo, že celý rok  vesloval a na kajaku intenzivně strávil jen 3 týdny tréninku. Nicméně dojel v těsném závěsu, ale již to na konečný postup nestačilo. Výborný výkon předvedl i v kategorii veteránů B na 1000m Zbyněk LAUBE, který skončil na 7 místě.

O týden později se Martin Jordán, Saša a Zbyňek Laubovi zúčastnili závodu na 10km Vrané- Praha a všem nám udělali obrovskou radost. Na deblkajaku Laubovi zvítězili a Martin  dojel hned za nimi na druhém místě. Super.

 

Všem moc gratulujeme a patří jim i velký obdiv za to, že se nebojí a z veslice dokáží přesednout do kajaků.  Škoda jen, že i další, kteří by to zvládli měli jiné prázdninové aktivity a tým by tak byl ještě silnější!  Tak příští rok se připravíme určitě lépe!!

 

R.

A pár foto smile:

http://vesloberoun.rajce.idnes.cz/MCR_v_kanoistice_2017_vesloberoun/


18.7.2017

INFO  K  MČR  V KANOISTICE

Letos je nový model závodů. Mistrovství se uskuteční v termínu 21.7. - 23.7.2017. Nás se bude týkat zejména páteční a sobotní rozjížďky a když někdo i postoupí...., uvidíme. Ale předpokládáme příjezd v sobotu pozdě večer.

Přihlášeni jsou :

2007 benjamínky C :  Radechovská Žofie

2006 benjamínky B :  Laubová Alexandra

2005 benjamínci A  :  Moravčík Štěpán, Radechovský Vojta

2004 žáci                :  Jordán Martin

2004 žačky             :  Laubová Nina, Matějková Zuzana

dorostenci              :  Machart Teodor

dorostenky             :  Lamprechtová Tereza

veterání  B             :  Laube Zbyněk

Ve středu na Štulovně již budeme nakládat. Ve čtvrtek odjedou se Zbyňkem Laubem - Nina, Saša a Štěpán. Info o odjezdu dá Zbyněk.

Ostatní pojedeme v pátek 21.7. ráno. Sraz v 7,10 nejdéle a odjezd ze Štulovny v 7,15 hodin.

Všichni si s sebou vezmou : spacáky, polštář, podložku na spaní. Na stravu 300,- Kč příspěvek. Klub platí ostatní výdaje. Na sebe dres VKK Beroun, trika, věci osobní hygieny, věci na sebe, ťapky a má pršet - takže i něco do deště a na převlečení.

Všem kajakářům držíme palce!!!!!!!

R


7.7.2017

INFORMACE  JAK  BUDOU  TRÉNINKY  OD 22.6.  AŽ  DO  KONCE  PRÁZDNIN

Od 3.7. -14.7.2017  je pro přihlášené,  kanoistické soustředění a ostatní mohou chodit na tréninky v odpoledních hodinách 14,00 - 16,30 hodin.

 

Od 17.7.  do 20.7.2017 jsou tréninky jen odpoledne od 15,00 -  17,00 hodin. Pak pojedeme na MČR v kanoistice /výběr/. 

 

Od 24.7.  do 18.8. si dáme všichni pohov od lodí a od 21.8. budou tréniky až do 1.září odpoledne od 15,00 - do 17,30 hodin.

 

Od 4.9. již začnou tréninky podle nových tréninkových rozvrhů.


5.7.2017

MČR dorostu a juniorů

ZLATO  PRO  MARTINA ŠVESTKU, JANA BOUŠKU A TOMÁŠE DVOŘÁKA

Nejlepší čeští veslaři, od dorostenecké kategorie až po seniorskou kategorii, se sešli o minulém víkendu 30.6. – 2.7. v Račicích, kde se uskutečnilo mezinárodní MISTROVSTVÍ ČR.   Lépe by počasí asi vyhovovalo jachtařům, vítr dul tak, že se na vlnách místy přelévaly i bílé čepice.smile  Deset dorostenců a dorostenek a tři junioři a tři juniorky s dvěma kormidelníky, svedli své boje v 13 disciplínách a 15 jízdách. A vedli si dobře. Z pátečních rozjížděk se všechny naše lodě probojovaly do sobotních semifinálových jízd. A v neděli jsme měli ve finále B šest lodí a do finále A se také probojovalo šest lodí. A i letos se dařilo svádět boje o medaile.  Nejvýše dosáhli junioři Martin ŠVESTKA, Jan BOUŠKA a kormidelník Tomáš Dvořák na dvojce s kormidelníkem si dojeli si pro zlato!!! smile V této disciplíně pak bronzovou medaili získal Martin Brůžek ve společenství s břeclavským závodníkem Dominikem Kučerou a na kormidle s naší Míšou Dvořákovou. Společně pak obě posádky  zasedli do čtyřky s kormidelníkem opět s Tomášem Dvořákem a vybojovali bronz.           K další medaili byly nejblíž dorostenky.  Majda Kindlová s Terezou Lamprechtovou skvěle zabojovaly na  dvojskifu a skončily na čtvrtém místě.  Obě pak zasedly do osmiveslice, kterou doplnily naše děvčata Kačka Švestková a Marie Hyttnerová a ve společenství s VK Smíchov dojely opět kousek od medaile na čtvrtém m místě.  Osmiveslici vzorně kormidlovala naše Míša Dvořáková.  Juniorky Bára Nováková a Markéta Krompolcová udávaly tempo osmiveslice ve společenství s děvčaty z Bohemians a ČVK Praha a skončily páté. Skvělé výsledky byly i ve Finále B, kde se v silné konkurenci prosadili dorostenci Ted Machart a Michal Štorek na dvojskifu.  Dojeli na pěkném druhém místě a třetí místo opět ve FB přidal Michal na skifu. Dorostenky Kačka Švestková a Marie Hyttnerová na dvojskifu vybojovaly čtvrté místo a na párové čtyřce společně s Terezou Lamprechtovou a Rosálií Machartovou  skončily na pátém místě. Společenství dorostenců s Bohemians na čtyřce s kormidelníkem – Dvořákem, ve složení Jakub Roubal, Václav Doan a Adam Metyš dojeli také na druhém místě. Neztratila se ani Anička Frdlíková na skifu juniorek, která vesluje necelý rok a postoupila z rozjížděk do sobotních semifinálových bojů. Mistrovství se vydařilo a nyní se všichni těší na prázdniny. A v září opět budeme svými výsledky ukazovat, že v Berouně máme prima mládež.smile

Jarda                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

http://vesloberoun.rajce.idnes.cz/MCR_dci_jri_2017/


28.6.2017

BEROUNSKÁ  STONOŽKA  A  MISTROVSTVÍ  ČR  ŽACTVA  VE VESLOVÁNÍ

„Tak dneska Stonožka na vodu“ – tento povel  můžete zaslechnout, pokud půjdete ve všední den na procházku k Berounce a budete poblíž Štulovny.  Co to vlastně bude? A hle, 18m dlouhá, štíhlá veslice, 16 vesel, 8 veslujících a kormidelník. Ona je to vlastně stará známá osmiveslice s názvem Berounka, kterou děti na Stonožku "přejmenovaly".  Je, ale pro ně upravená na párovou a má tedy dvojnásob vesel.  Je to prima tréninková záležitost, která přešla do závodní podoby teprve nedávno, jako jedna z kategorií do pořadu Pražských Primátorek, aby mohly závodit nejmladší kategorie. Určená je především  pro mladší žactvo, tedy 11 – 12let.  Na letošních Primátorkách unikla našim žačkám a žáčkům (jezdí se kombinovaná posádka chlapců a dívek)  zlatá medaile o 0,9s!

Český veslařský svaz vypsal na Mistrovství ČR žactva tuto disciplínu jako promo -  vložený závod a zájem byl velký. V kategorii mladšího žactva startovalo celkem ve dvou jízdách 8 posádek a naše berounská Stonožka vyhrála!!!  Vítězství našich nejmladších veslařů a veslařek bylo zasloužené a vydřené – vždyť i přes technický problém při jízdě se dokázali se soupeři vypořádat v celkově nejrychlejším čase!  smileLoď skvěle vedla a kormidlovala Míša Dvořáková.smile

Radost z jejich úspěchu dovršila další naše posádka žáků – žaček starších (13-14letých), kteří získali ve své jízdě na Stonožce bronz a kterou tentokrát vedl a kormidloval Vláďa Patera!!smile

Tak naše berounská Stonožka, ač je to loď s datem výroby cca okolo r. 1980 a je asi z celého startovního pole i nejtěžší, dokázala, že umí jet i dostatečně rychle.  Berounští veslaři si ji hýčkají a udržují, vždyť v krátké historii klubu již přivezla i seniorské zlato žen na MČR a finálový úspěch juniorů na Primátorkách. Cena nové lodě je v úrovni nedosažitelné, tak musí sloužit i nadále.

A že to Stonožce i posádkám sluší – posuďte sami…..:
 

Žáci/žačky mladší..: Radechovský Vojtěch, Moravčík Štěpán, Hobza Filip, Smejkal Matěj, Bartáková Adéla, Forejtová Markéta, Anna Goldmannová, Zuzan Vabroušková a kormidelnice Michaela Dvořáková

Žáci/žačky starší…: Možný Adam, Matyáš Kotrč, Jordán Martin, Matyáš Tůma, Hamouz Tadeáš, Matějková Zuzana, Forejtová Lubomíra, Laubová Nina a kormidelník Patera Vladimír.

Mistrovství ČR ve veslování žactva v Račicích, kterého se zúčastnilo přes 600 žáků a žaček, začalo v pátek 23.6. rozjížďkami.  Po velmi silné bouřce, která trvala od čtvrtečního večera do cca 3hodin rána a statečném boji o udržení přístřešků v celém stavu, začalo mistrovství. A měli jsme velkou radost! Z 22 jízd jsme do sobotních semifinálových bojů postoupili 14x a 5x jsme se kvalifikovali do finále C - H. Paráda, je to velký úspěch!  Všichni bojovali nejen se soupeři, ale i s větrem, který chvilkami byl víc než silný. Sobota byla ve znamení semifinálových jízd a bojů o finále A.  A začalo to skvěle skif mladších žaček a postup do „A“ Zuzky Vabrouškové a jen o 0,5 vteřiny uniklo „áčko“ Markétě Forejtové.  Nakonec naši veslaři a veslařky vybojovali 4x účast ve finále A , 6x finále B a 4x finále C. Měli jsme zdravotní komplikace z horka a pro Honzu Böhma musela přijet sanita. Byl to trochu pro všechny ostatní šok – báli se o něj -  ale kluci pro Honzu „dýchali“ a vyhráli pro něho FE na párové čtyřveslici s kormidelníkem ve složení Adam Možný, Matyáš Tůma, Vláďa Patera s kormidelnicí Míšou Dvořákovou, do které naskočil Maty Kotrč, v čase, který by vyhrál o 4 vteřiny i finále D. Mimochodem v této disciplíně byl na startu neskutečný počet 46 posádek – což je celkem 184 veslařů a 46 kormidelníků! Neuvěřitelné a pro české veslování dobrá zpráva. Vítězství ve finále G také zahřálo naší další „párovku s„ ve složení Tadeáš Hamouz, Simon Hejda, David Pazdera, Ondřej Štajer s kormidelnicí Kačkou Švestkovou. V neděli na finálový den začalo ještě více foukat a vítr ukázal, že veslaři budou soupeřit nejen mezi s sebou, ale i s větrem a vlnami. Nicméně začali jsme zlatou medailí na osmě mladších žaček a žáků! Další „mixovaná“ osma starších žaček a žáků si dojela pro bronz.
Čtvrté místo ve finále A vybojovala párovka mladších žaček ve složení Adéla Bartáková, Markéta Forejtová, Anička Goldmannová a Zuzka Vabroušková s kormidelnicí, skvělou Míšou Dvořákovou. Ve finále A  na skifech žaček 11let si pro 5.místo dojela Zuzka Vabroušková a v žačkách 13let také na 5.místě skončila Zuzana Matějková. Mezi 11ti letými žáky skončil také na 5.místě Matěj Smejkal. Ve finále B si pro vítězství dojela na skifu 11ti letých žaček Markéta Forejtová. Druhé místo  vybojovali na skifu 12ti letých žáků Štěpán Moravčík a na dvojskifu starších žaček Zuzana Matějková s Lubou Forejtovou. Čtvrté místo v „B“ vybojoval na skifu žáků 14let Matyáš Kotrč a šestí v B finále dojeli na skifech 12ti letá Adéla Bartáková a 13ti letý Martin Jordán. Ve finále C si pro druhé místo dojeli na skifu  žáků 14let Matyáš Tůma, Luba Forejtová  na skifu žaček 13let, dvojskif mladších žáků Vojta Radechovský se Štěpánem Moravčíkem, Tadeáš Hamouz si dojel pro 5.místo na skifu žáků 13let a šestí dojeli naši mladší žáci Hobza Filip, Smejkal Matěj, Maxmilián Marflák a Jaroslav Čech  na párové čtyřveslici s kormidelnicí Míšou Dvořákovou. V neděli všichni zakončili závody složením lodí na Štulovně a zaslouženým vykoupáním se a spláchnutím únavy ze závodů Teď se všichni žáci těší na zasloužené prázdniny a pak zase hurá do tréninku. Chtěla bych ještě moc poděkovat mamince – paní Marflákové,  za velkou pomoc při ošetřování Honzy Böhma než přijela sanita. Moc mi pomohla a následně i záchranářce. Děkuji!  A díky patří také všem našim borcům! Jste skvělá parta, kterou nám ostatní trenéři závidí a to je radost a čest pro náš klub a výborná reprezentace celého Berouna.

RS a Dík všem trenérům Karlovi, Jardovi,  Honzovi Urbanovi, Jítě a Honzovi Piskáčkovi.

Více fotek v naší fotogalerii.


23.6.2017

MISTROVSTVÍ  ČR  ŽACTVA  ZAČALO  ROZJÍŽĎKAMI

Dnes po velmi silné bouřce, která trvala od včerejšího večera do cca 3hodin rána a včerejším statečném boji o udržení přístřešků v celém stavu, začalo mistrovství. A máme velkou radost! Z 22 jízd jsme do sobotních semifinálových bojů postoupili 14x a 5x jedeme fináleC - H. Paráda, je to velký úspěch!  Všichni bojovali nejen se soupeři, ale i s větrem, který chvilkami byl dosti silný. Držte nám palce do zítřejších bojů o FA a FB.smile

R


19.6.2017

DOLŇUJÍCÍ INFO  K  MISTROVSTVÍ  ŽACTVA

V pokojích budou na postelích prostěradla , a polštářky / ducánky/ a deky nebo spacáky si vezměte své.

Můžete si vzít i medvídka na spaní smile

R


18.6.2017

INFORMACE  JAK  BUDOU  TRÉNINKY  OD 22.6.  AŽ  DO  KONCE  PRÁZDNIN

Ti co nejedou na žákovské MČR  budou mít volno až do 30.6.

Borci, kteří se zúčastnili MČR si odpočinou a budou mít volno od 26.6. - 30.6.

 

Od 3.7. -14.7.2017  je pro přihlášené,  kanoistické soustředění a ostatní mohou chodit na tréninky v odpoledních hodinách 14,00 - 16,30 hodin.

 

Od 17.7.  do 20.7.2017 jsou tréninky jen odpoledne od 15,00 -  17,00 hodin. Pak pojedeme na MČR v kanoistice /výběr/. 

 

Od 24.7.  do 18.8. si dáme všichni pohov od lodí a od 21.8. budou tréniky až do 1.září odpoledne od 15,00 - do 17,30 hodin.

 

Od 4.9. již začnou tréninky podle nových tréninkových rozvrhů.

J.


15.6.2017

KANOISTICKÉ SOUSTŘEDĚNÍ NA ŠTULOVNĚ

Kanoistické soustředění před MČR

Už se můžete hlásit.


15.6.2017

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ V RAČICÍCH

Soustředění před MČR dorostu a juniorů

!!! Omlouvám se Martinovi Brůžkovi, nějak si mi zadařilo  a zapoměla jsem ho tam napsat, ale samozřejmě, že s ním počítáme smilePromiň.

R


15.6.2017

NOMINACE A INFORMACE K MČR ŽACTVA

Pozor - podařilo se nám domluvit 3.  párovou čtyřku spol. s Vk Slavie a za nás v ní pojede Vojta Dobřemysl a   Filip Neumann.smile

Informace k MČR
Nominace na MČR
14.6.2017

NOMINACE   NA  MČR  ŽACTVA  RAČICE  22.6. - 25.6.2017

BÖHM 03
KOTRČ 03
MOŽNÝ 03
PATERA 03
TŮMA 03
FOREJTOVÁ L 04
HAMOUZ 04
HEJDA 04
JAKUB 04
JORDÁN 04
DOBŘEMYSL 04
PAZDERA 04
ŠTAJER 04
LAUBOVÁ N 04
MATĚJKOVÁ 04
NEUMANN 04
BARTÁKOVÁ 05
GOLDMANNOVÁ 05
HOBZA 05
MARFLÁK 05
MORAVČÍK 05
RADECHOVSKÝ 05
ČECH 06
FOREJTOVÁ M 06
SMEJKAL 06
VABROUŠKOVÁ 06

Přihlášky jsou v pondělí 19.6. - pokud někdo ví, že nemůže ihned zavolá R.Sehnoutkové, abychom mohli změnit sestavy.

RS


13.6.2017

INFO K  MČR  žactva :

předběžná nominace bude vydána ve středu.


 MISTROVSTVÍ  OBLASTI  VLTAVA

 V sobotu 10.6. a v neděli 11.6. se v Praze na Vltavě uskutečnilo Mistrovství oblasti Vltava, na kterém se představilo 7 klubů a oddílů z celé Prahy, dále z Jindřichova Hradce, Třeboně a Berouna.  Tento závod je i kvalifikací ve skifech a dvojskifech na Mistrovství ČR do Račic v žákovských a dorosteneckých kategoriích.  Náš klub přivezl do Prahy na Císařskou louku 23 veslařských lodí,  49 závodníků, kteří startovali v 54 jízdách a z toho se do nedělních finálových bojů probojovali hned 31x. Naši bojovali 17x ve finále A , a 14x ve finále B.
Bohužel ani jedno finále A„ necinklo“ zlatem smile. Nejúspěšnějším závodníkem se stal Martin Jordán, který vybojoval stříbro na skifu žáků-13let smile, a Tadeáš Hamouz ve stejném finále dojel na 5.místě. Ve stejné disciplíně, ale mezi jedenáctiletými si pro bronz dojeli Markéta Forejtová a Matěj Smejkal, ve finále A 13ti letých žaček se na 4.místě umístila Zuzka Matějková a šestá dojela Lubka Forejtová. Dorostenec Ted Machart  vybojoval čtvrté místo a v dorosteneckém dvouročníku ho porazili jen o rok starší soupeři. Na šestém místě  mezi dvanáctiletými skifaři dojel Vojta Radechovský a Matyáš Tůma mezi 14.tiletými žáky. Velikou radost měli dorostenci na dvojskifu – Ted Machart s Michalem Štorkem vybojovali bronzové umístění, dvojskif mladších žáků Radechovský- Moravčík dojeli po boji nejen se soupeři, ale i s člunem Městské policie Praha, na čtvrtém místě, a mladší žačky Adélka BartákováMarkétou Forejtovou dojely také na čtvrtém místě, junioři vybojovali 5.místo Mladší žáci na párové čtyřveslici s kormidelnicí Míšou Dvořákovou byli složeni ze samých nováčků a už postup do finále byl úspěchem. A tak nám Jarda Čech, Max Marflák, Matouš Heroudek a Šimon Houška udělali velikou radost. Junior Martin Brůžek sedl do posádky čtyřky bez kormidelníka ve společenství s Bohemians Praha a dojeli na 6.místě a v posádce společenství BOH a VK Smíchov na osmě dojeli na třetím místě. Dorostenky Tereza Lamprechtová, Marie Hyttnerová, Kačka Švestková, Roska Machartová a kormidelnice Míša Dvořáková vytvořily posádku s VK Smíchov a dojely na druhém místě.
Finále B na skifech vyhráli s přehledem 11ti letá Zuzka Vabroušková, mezi 12ti letými Adélka Bartáková a Štěpán Moravčík a 14ti letý Matyáš Kotrč. Druhý dojel mezi dorostenci Michal Štorek, třetí dojel mezi 12ti letými Filip Hobza, a Vladimír Patera dojel ve čtrnáctiletém žactvu na 6.místě. Dvojskif dorostenek suveréně vyhrály Tereza Lamprechtová s Majdou Kindlovou a na 3.místě dojely Marie Hyttnerová s Kačkou Švestkovou. Na 2.místě v kategorii starších žaček dojely Zuzka Matějková s Lubou Forejtovou a mladší žačky Zuzka Vabroušková s Aničkou Goldmannovou dojely na 4.místě. Čtvrté místo obsadili starší žáci Simon Hejda s Matyášem Tůmou a na 6.místě dojeli Vláďa Patera s Davidem Pazderou, šestí skončili i dorostenci Václav Doan s Jakubem Roubalem. Výborné výkony předvedli i ti ostatní:  Barča Nováková, Maky Krompolcová, Anička Frdlíková, Adam Metyš, Albert Dušek, nováčci Kryštof Daněk, Vojta Dobřemysl, Filip Neumann, Ondra Štajer a Bártík Krejčí.
Ti všichni tvoří tým a tým je ve veslování důležitá součást výkonu i jednotlivců. Nejde to bez vzájemné pomoci a podpory a to i z řad  rodičů,  při nakládání vleku na závody počínaje, „nahozením“ lodí, pomoci při nasedání na loď před závodem, vynesením lodi po závodě, povzbuzováním se  a zase – „shozením“,  naložením a  složením lodí z vleku po závodech do loděnice. Pak teprve končí jedny závody a bez sehranosti soudržnosti  celého týmu by to nešlo. Moc gratulujeme k vynikajícím  výsledkům, děkujeme závodníků i trenérům za vzornou reprezentaci klubu našeho města Berouna a TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. a hlavně DÍKY za to, jaká jste skvělá parta.smile

R


 8.6.2017

VLTAVA - ROZLOSOVÁNÍ, ČASOVÝ ROZPIS, MÍSTO

Přihláška Loko Beroun

Rozlosování

Časový rozpis

Upřesnění místa - budeme opět jako při Regatě Bohemians přímo u cílové věže, kde jsme již dlouhodobě domluveni.  Sobota je bez problémů a neděli máme řešenou jinak s dodržením pokynů pořádajícího klubu, ale zázemí stále u věže.  Postupující posádky do finálových bojů budou v sobotu instruovány. 

Tak odpadl jeden velký organizační problém a těšíme se na vaše výkony!!!

R.


8.6.2017

INFO  VLTAVA

Podle  nařízením ředitele závodu - nesmíme v neděli nasedat a vysedat z lodí na platě u cílové věže. Takže zatím není jasné kde budeme sídlit - řešíme to.

Časový pořad  i rozlosování je již daný / na ČVS stránkách: Závody- Rozlosování - Mistrovství oblasti Vltava /  - všichni budou v sobotu 2 hodiny před svou jízdou na určeném místě. ČTĚTE STRÁNKY - HNED JAK BUDEME CHYTŘEJŠÍ, DÁME VĚDĚT.

R


5.6.2017

INFO   K   MISTROVSTVÍ   OBLASTI    VLTAVA

Na tyto povinné  závody - viz termínová listina VKK - jsou přihlášeni :

2006 : Čech, Gregorík, Heroudek, Smejkal, Krejčí, Forejtová M, Vabroušková

2005 : Radechovský, Moravčík, Hobza, Marflák, Houška, Bartáková, Goldmannová

2004 : Daněk, Dobřemysl, Duda, Hamouz, Hejda, Jakub, Jordán, Neumann, Pazdera, Štajer, Matějková,

           Forejtová L, Laubová, Mruškovičová

2003 : Böhm, Kotrč, Možný, Patera, Tůma

dorost : Štorek, Doan, Dušek, Machart, Metyš, Roubal - náhradníci Caithaml, Burger

           Kindlová, Lamprechtová, Hyttnerová, Švestková, Machartová

junioři : Brůžek, Bouška, Švestka

            Frdlíková, Krompolcová, Nováková

Ve čtvrtek a v pátek nakládáme vlek. V sobotu10.6.  ráno se sejdeme na Císařské louce / u cílové věže/. Časový program zatím není snad bude zítra odpoledne... ? 

Doprava je vlastní. Závody jsou postupové -  na finále. Pokud posádka postoupí jede i v neděli. Další informace až po vydání rozlosování a časového programu.

 

SLEDUJTE A  ČTĚTE DALŠÍ  INFO !!!!!!

R


4.6.2017

PRIMÁTORKY  -  FINÁLOVÝ DEN

V 10,00 hodin vyrazili naši dorostenci do boje ve finále B, po výborném výkonu dojeli v poli na 5.místě. Samotný závod si užili a my jim moc děkujeme za předvedený výkon.smilesmilesmile

O 50minut později vyrazila do boje ve finále B naše Barča Nováková a náš klub měl poprvé ve své historii ve finále B Primátorak skifařku. Toto historické prvenství jí nikdo už nevezme!!!Bára i přes to, že byla nejmladší účastnicí v tomto závodě žen/juniorek, tak bojovala a skončila na 4.místě. A nám, co jsme fandili na železničním mostě, ještě stačila poslad krásný úsměv a pak již finišovala do cíle. Barčo DÍKY smilesmilesmile.

Všechny naše posádky, které se na letošních Primátorkách předvedly, nás potěšily svými výkony a týmovým duchem. A to je to nejdůležitější a pro nás trenéry velká odměna.

A máme jednu zvláštní pochvalu pro naše dorostence. Jejich týmový duch ocenili i rozhodčí při semifinálové jízdě -  klukům nadělal velké a nepříjemné vlny nejen jejich člun /který oprávněně a podle pravidel, jel řešit jiný problém při jízdě/ , ale i přívoz - takže kluci v podstatě závod rozjížděli znovu a od železničního mostu se jako jeden muž povzbuzovali při každém záběru až do finiše. Tuto chválu jsme slyšeli velmi rádi a ukazuje to, že jste do závodu dali i srdce smile.    Kluci DÍKY !!! 

A ještě jedna pochvala - děkujeme za vzorně naložený vlek na cestu domů.

R a všichni trenéři VKK

 


3.6.2017

Primátorky - den druhý.

Sobotní bitva o postup do nedělních finálových závodů nám přinesla nejen bojovné výkony, ale i také 2 postupy do finále B.  Tak se Barča Nováková, jako první naše závodnice v historii klubu dostala do nedělního závodu skifu žen (společně s juniorkami)  a tento těžký závod absolvuje ve finále B v 10.50 - budeme jí držet palce, je z celého startovního pole nejmladší!!.

Druhá finálová účast patří naší posádce dorostenců - Machart, Štorek, Roubal, Doan, Krbec, Burger, Metyš, Dušek a korm. Dvořák alias Šnek a ti se pokusí také ve finále B vydat ze sebe maximum.

SUPER !!!!!

V poli poražených zůstala bohužel, ale s dobrým pocitem maximálního výkonu v těsných soubojích,  výborně jedoucí posádka společenství žaček s VK Smíchov, a v té byla naše děvčata Matějková Zuzka,  Forejtová Luba, Laubová Nina, Mruškovičová Radka a na kormidle skvěle jezdící Míša Dvořáková..   Stejně  bojovně si vedli naši žáci, ale i pro ně zůstalo nedělní finále uzavřené. Možný, Kotrč, Jordán, Tůma, Hejda, Böhm, Hamouz, Patera s kormidelníkem Bečvářem se každou jízdou lepšili, ale na postup to nestačilo.   Škoda, že žačky a žáci jízdy finále B nejezdí, zasloužili  by si to.

Tak zítra držet palce a nebo i osobně zafandit!!!!!

smile 

http://vesloberoun.rajce.idnes.cz/Primatorky_2017_od_Majdy/


 2.6.2017

ŽÁČCI  NA  PRIMÁTORKÁCH  ÚŽASNÉ  DRUHÉ  MÍSTO

Naši nejmladší žáci a žákyně pod kormidelnickým vedením Míši DVOŘÁKOVÉ ve složení Vojta RADECHOVSKÝ, Štěpán MORAVČÍK, Adélka BARTÁKOVÁ, Filda HOBZA, Matěj SMEJKAL, Maky FOREJTOVÁ, Anička GOLDMANNOVÁ a Zuzka VABROUŠKOVÁ, předvedli vynikající výkon a skončili jen o 0,9 s za vítězi z VK Smíchov. Veliká gratulace a pochvala za předvedený výkon!!! smilesmilesmile

Moc děkujeme a držíme ostatním palce.

R

Zatím jen pár foteček u mobilu:

http://vesloberoun.rajce.idnes.cz/Primatorky_2017-patek_Beroun/


 

2.6.2017

AKTUÁLNÍ  INFO  K  PRIMÁTORKÁM

Dnes to začíná!!!  Žáčci  jsou /zatím - nikdo nevolal, že onemocněl / bez dalších změn takže náhradníci  mají volno.

Starší žáci také beze změn - zítra sraz na smíchovské loděnici 8,15 - nejdéle 8,30 .  Start v 9,50 !!!

Dorostenci také v sestavě, která byla včera na tréninku  / kluci, parádně jste to zvládli /  jedou v 10,50 a budou nejdéle v 9,30 na VK Smíchov, bylo by dobré kdyby byli už dřív, aby pomohli s osmou žákům na vodu. Díky, Díky, Díky!

A Barunka - přijede tak, aby měla pohodu............smile, vyspinkaná a plná elánu.

A vážení,  je paráda, že po delší době máme čisté posádky !!!!!!! a to hned tři !!!!! A poprvě naše juniorka pojede na slavných Primátorkách skifa !!!!!!!

TAKŽE  MAKÁME  A  HLAVNĚ -  UŽIJEME SI TENTO  ZÁVOD.  PŘIJEĎTE  POVZBUZOVAT !!!

R


1.6.2017

I N F O    K     P R I M Á T O R K Á M

Dorostenci a Bára se domluvili, že i dnes 1.6. pojedou trénovat zatáčku - v 16,00 v Praze, doprava vlastní a Šnek má velitelskou pásku.

PÁTEK 2.6.

Mladší žáci mají sraz v 13,30 na Štulovně a jedou na závod. Startují v 16,20 hodin. S sebou : pití, svačinu, dres nebo tílko / s černými legínami ke kolenům /  a závodní i žluté triko, ponožky do lodi. Sestava zatím bez dalších změn.

 

SOBOTA  3.6.

Starší žákyně jedou rozjížďky v 9,20 h., sraz na smíchovské loděnici v 8,00 hodin /pokud nedostanou v pátek na tréninku jiný pokyn/. 

Starší žáci  jedou svou rozjížďku v 9,50 a tedy sraz na smíchovské loděnici v 8,15 hod.

Dorostenci jedou v 10,50h a tudíž na loděnici v Praze budou v 9,30hod.

Bára, pokud nebudou odhlášky, tak jede v 11,40 - v 10,00 na VKSM.

Všechna posádky pojedou určitě rozjížďky a opravné jízdy, pokud postoupí tak v neděli finále.

U dorostenců a žen/jky, je ještě v sobotu i semifinále. Všichni budou mít berounské dresy a stejné kšiltovky a ponožky do lodí. Doprava vlastní.

VŠEM DRŽTE PALCE A PŘIJEĎTE FANDIT !!!!!!!

R


31.5.2017

DNES  MAJÍ  DOROSTENCI  TRÉNINK  PRIMÁTORSKÉ  ZATÁČKY  V  PRAZE

Dnes se nakládají a vezou, osmy a Radotíňák do Prahy na VK Smíchov, kde budeme mít po dobu Primátorek zázemí. Sraz je na Štulovně co nejdřív - já tam budu už ve 14,30 - a odjezd do Prahy na trénink je po naložení lodí nejdéle v 16,00 hodin. Na trénink jedou dorostenci, Barča a žákyně starší - mají v 17,00 trénink se smíchovandama. Doprava je zajištěna. Pokud někdo jede sám, volejte  :      602 683 113

Ostatní mají trénink normálně.

V PÁTEK  2.6. Z DŮVODU PRIMÁTOREK ODPADÁ TRÉNINK PRO ŽACTVO 2005 A MLADŠÍ!!! 

R


29.5.2017

PRIMÁTORKY

Žáci a žákyně mladší na 8x+, v pátek budou mít závod v 16,20.

Odjezd do Prahy na Smíchovskou loděnici bude ve 13.30 ze Štulovny.

 !!! Místo zraněné  Saši Laubové nastoupí Anička GOLDMANNOVÁ !!!

MISTROVSTVÍ  EVROPY  V  RAČÍCÍCH  -  ÚŽASNÝ ZÁŽITEK !!!!!

Nedělní finále na ME bylo velkolepé. Sluníčkem prozářený závodní kanál se stříbrně třpytil, ale naší veslařské elitě zářil zlatem.  Atmosféra byla neuvěřitelná, fandilo se všem, ať  Ital, nebo běloruská posádka, ale největší ovace a povzbuzování měli samozřejmě naši. Nejkrásnější bylo, že jsme si hned 3x mohli zazpívat naší národní hymnu. Už po dojezdu do cíle na 4.místě dvojky bez, Jakub Podrazil a Lukáš Helešic, kteří měli úžasný finiš, byli fanoušci a s nimi i my hodně, hodně slyšet. Pak jel lehký noncox mužů - Jiří Kopáč, Milan Viktora, Jan Hájek a Jan Vetešník aplaus, povzbuzování a super bronz. Paráda. A potom to přišlo ! Dvojskif žen - Lenka Antošová s Kristýnou Fleissnerovou - jak postupně ze 4.místa na 500m a z 2.pozice na 1km zyšovaly rychlost nastávala na tribunách neuvěřitelná , euforie, fantazie a v cíli neskutečný aplaus a my si poprvé mohli zazpívat  naší hymnusmile - já osobně jsem si i poplakala.......!  Vrcholem byl skif mužů - Ondra Synek - chtěl hned od začátku a nepřipustil žádné pochyby. Skvělý výkon. To povzbuzování musel Ondra slyšet i na startu, no, ale na 1km určitě !smile Bylo to úžasné!!! A my si znovu zapěli tu nejkrásnější hymnu.smilesmile Fanoušci a atmosféra byle ohodnocena i zástupci mezinárodní veslařské federace FISA při slavnostním zakončení šampionátu a my si plni hrdosti, že jsme Češi,  zazpívali naposledy hymnu. smilesmilesmile

Děkujeme našim borcům za krásný zážitek a díky i organizátorům  ČVS  a Arény Labe - vše klapalo a bylo výborně zorganizováno a Báře Vabrouškové za velikou pomoc. No, a my teď budeme makat a snažit se dosáhnout také vítězství v našich soutěžích. smile


25.5.2017

INFO  K  NADCHÁZEJÍCÍM  ZÁVODŮM

2.6. - 4.6. jsou PRIMÁTORKY - startují jen určení závodníci, zázemí máme přislíbeno na VK Smíchov.Po vydání rozlosování budeme vědět i časový pořad.

10.6. - 11.6. - MISTROVSTVÍ  OBLASTI  VLTAVA -  povinné závody pro všechny od ročníku 2006,zázemí bude u cílové věže na Císařské louce. Doprava bude vlastní. Podrobné info dáme až po zveřejnění časového programu a rozlosování.

23.6. - 25.6. - MISTROVSTVÍ ČR  ŽACTVA V  RAČICÍCH -  všichno žactvo od 2006 až 2003. Vzhledem k tomu že, závody začínají již v pátek ráno, bude odjezd ve čtvrtek ráno společným autobusem. Ubytování a jídlo je zajištěno.  Omluvenky do školy vydá R.Sehnoutková.  Příspěvek na jídlo autobus budeme vědět až po ME.

30.6. - 2.7.  -  MEZINÁRODNÍ  MISTROVSTVÍ  ČR  DOROSTU, JUNIORŮ A SENIORŮ V RAČICÍCHVšichni od ročníku 2002 a starší. Před mistrovstvím budeme týden v Račicích - soustředění začíná v neděli večer po mistrovství ČR žactva. Příspěvek na soustředění vám sdělíme po Primátorkách./ vzhledem k probíhajícímu ME /. Kdo nebude na soustředění tak musí přijet ve čtvrtek odpoledne.

KDO MÁ HOŘÍCÍ TERMÍN LÉKAŘSKÝCH  PROHLÍDEK  NA REGISTRCI  ČVS  si zajistí lékařskou prohlídku a razítko do registračky!!!!!!!!!!!

MISTROVSTVÍ  EVROPY  V  RAČICÍCH

Všichni držíme palce Cincimu i celé naší reprezentaci ( ale jemu víc ) !

V neděli se jedeme podívat na finálové jízdy společným autobusem.

Odjezd je v 7,15 hodin z Wagnerova náměstí, příspěvek na autobus je 100,-Kč. Vezmi si s sebou batůžek na jídlo a pití, autobus bude zaparkovaný mimo Račice.

R


23.5.2017

P R I M Á T O R K Y

 

NEJSLAVNĚJŠÍ  závod u nás  a  JIŽ 104. ročník !!!!

Startovat na Primátorkách je a bylo  pro každého veslaře vždy ctí.smilesmile

Letos jsme přihlásili tyto posádky :

   

Primátorské osmiveslice 2017   -104.ročník

   

PŘIHLÁŠKA

Místo Praha  
Datum 2.6.2017  
1. disciplína  

8 x+ MIXžcim/žkym

   

LOKB (Ø 11,5 let)

   

VABROUŠKOVÁ Z., SMEJKAL M., LAUBOVÁ A., HOBZA F., 

   

 FOREJTOVÁ M., BARTÁKOVÁ A., MORAVČÍK Š., 

RADECHOVSKÝ V., K DVOŘÁKOVÁ M.

13 posádek

 

Náhradníci : B. Krejčí, A.Goldmannová, M.Marflák

2. disciplína   4+m/ž mix ZH
3. disciplína   8+ m/akademici
     
Místo Praha  
Datum 3.6.2017  
4. disciplína  

8+ žkys

   

LOKB+VKSM (Ø 13 let)

9 posádek

 

MRUŠKOVIČOVÁ R., LAUBOVÁ N., FOREJTOVÁ L., 

MATĚJKOVÁ Z., k DVOŘÁKOVÁ M.

5. disciplína  

8+ žcis

   

LOKB (Ø 13,6 let)

   

PATERA V., BÖHM J., HEJDA S., HAMOUZ T., 

 

11 posádek

 

TŮMA M., JORDÁN M., KOTRČ M., MOŽNÝ A., k BEČVÁŘ M-

Náhradníci : D.Pazdera, O.Štajer, F.Neumann

6. disciplína   8+ žM
7. disciplína   8+ mM
8. disciplína   8+ dky
9. disciplína  

8+ dci

   

LOKB (Ø 15,4 let)

   

DUŠEK A., METYŠ A., BURGER K., CAITHAML T., DOAN V., 

ROUBAL J., ŠTOREK M., MACHART T., k DVOŘÁK T.

14 posádek

 

Náhradníci : M.Brousil

10. disciplína   8+ giga
11. disciplína   8+ jři

12. disciplína

 

1x jky+ž

   

LOKB (Ø 17 let)

15 posádek

 

NOVÁKOVÁ Barbora

13. disciplína   8+ ž
14. disciplína   1x m
15. disciplína   8+ m

V pátek 2.6.  jedou jen mladší žáci a žačky MIX přímé jízdy,  ostatní jedou v sobotu 3.6. rozjížďky a pak se uvidí ......... ! smile

R


14.5.2017

Olympic Hopes 2017

V pátek 12.5. se na brněnské přehradě uskutečnilo Čtyřutkání dorosteneckých reprezentačních družstev Maďarska, Polska, Slovenska a České republiky. V reprezentačním dresu se představila ve vítězné párové čtyřveslici Magdaléna KINDLOVÁ. Díky Majdo!  Máme velikou radost smilesmilesmilea gratulujeme Tobě i celé posádce. Tým ČR dorostenecké reprezentace v Brně suverénně zvítězil v soutěži Olympic Hopes 2017, získal 37 bodů, druhé Maďarsko 27 bodů, třetí Polsko 16 bodů a čtvrté Slovensko 4 body. České posádky z týmu A zvítězily v 7 z 11 závodů a v ostatních závodech obsadily druhá místa. Kvalitní výkony předváděly i posádky z týmu B.

Nyní nás čeká tvrdý trénink před slavnými Primátorkami a Přeborem povodí Vltavy, což je kvalifikace na červnové Mistrovství ČR žactva, dorostu i juniorů. Ale nejdříve pojedeme povzbudit naše reprezentanty do Račic, kde se uskuteční od 25.5. do 28.5. Mistrovství Evropy, kterého se zúčastní i náš odchovanec Jan Cincibuch. Držíme jemu i celé naší reprezentaci palce!

Tuto sobotu bude trénink pro starší žactvo a starší - od 9,00 hodin do 11,30 - abychom stihli sobotní obídek od maminek.smile

R


10.5.2017

JARNÍ REGATA V NERATOVICÍCH  -  11 VÍTĚZSTVÍ

O svátečním víkendu 6.5. a 7.5.  odjelo 35 velařů VKK na Jarní regatu do Neratovic. Labe nás přivítalo sluncem a teplem, ale abychom nebyli všichni moc nadšení, tak v neděli nám začalo foukat…., zase!  Ale naše výprava byla znovu vidět a slyšet. Všichni trenéři nás obdivují,  jak si dokážeme pomáhat a povzbuzovat se a hlavně, že dokážeme zatleskat i vítězům – soupeřům. Z 68 jízd jsme z Labe vylovili jedenáct vítězství. Na skifu vyhráli - mezi jedenáctiletými Matěj Smejkal a Zuzana Vabroušková, dvanáctiletá Adéla Bartáková, třináctiletá Zuzana Matějková a mezi ženami masters, naše nová posila ze Slovenska Barbora Sagová. Nadvojskifu zvítězili mladší žáci Štěpán Moravčík s Vojtou Radechovským, starší žáci Martin Jordán a Matyáš Kotrč, a dorostenky Marie Hyttnerová s Terezou Lamprechtovou, Magdaléna Kindlová ve společenství s Vandou Nejedlovou z HAMRU. Vítězně dojela také párovka mladších žáků Radechovský, Moravčík, Hobza, Smejkal s kormidelnicí Michaelou Dvořákovou a společenství Beroun Kindlová- HAMR- Lysá na párovce dorostenek. Naše posádky si dojely ještě 12x pro druhé místo, 14x pro třetí, 15x pro čtvrté místo,  11x dojely na pátém a 5x na šestém místě. Super výsledky a vynikající bojovné výkony.smile

Nyní nás čeká tvrdý trénink před Primátorkami a Přeborem povodí Vltavy, což je  kvalifikace na Mistrovství ČR žactva, dorostu i juniorů. Ale nejdříve pojedeme povzbudit naše reprezentanty do Račic, kde se uskuteční od 25.5. do 28.5. Mistrovství Evropy, kterého se zúčastní i náš odchovanec Jan Cincibuch. Pojedeme všem fanditv neděli 28.5. na finále. Držíme jemu i celé naší reprezentaci palce!

A ještě pár foto z Nera:

http://vesloberoun.rajce.idnes.cz/Neratky_2017/


6.5.2017

!!!!!!!  P O Z O R   !!!!!!!

Z M Ě N A   O D J E Z D U  !!!

ZÍTRA  7.5.  ODJÍŽDÍME  OD  GYMPLU  V  7,30 HODIN

R


4.5.2017

INFO  K  JARNÍ  REGATĚ  V  NERATOVICÍCH

 

Zatím není časový pořad závodů.

Do Neratovic jedeme společně autobusem.

Sobota - odjezd v 7,00 hodin od Gymnázia J.Barranda, příjezd večer také tam.

Neděle -  odjezd také od "gymplu"  v  6,45 hodin,

po příjezdu složíme lodě na Štulovně a v pondělí 8.5. si oddechneme.

Sejdeme se až v úterý 9.5.

Příspěvek na autobus 100,-Kč bude vybírán v autobusu v sobotu.

Vezmi si s sebou : hodně jídla a pití, závodní dres a triko, mikču s dlouhým rukávem, několikery / nejméně 3x / ponožky, neprofuk bundu a věci na déšť, kšiltovku, čelenku, čepku VKK, sluneční brýle a krém na sluníčko /UV filtr/. A hlavně hodně bojovného elánusmile.

R


2.5.2017

JARNÍ REGATA BOHEMKY DOPADLA VÝBORNĚ !!!

První regata v Praze byla pro nás vynikajícím rozjezdem do sezony.

Z 52 startů jsme vybojovali 7 vítězství : Majda s Terezou, Zuzka M., párovka ml. žáků, párovka dorostenců, Štěpán s Vojtou, Jordánek a Markéta F. Na druhém místě dojeli naši borci 10x, třetí byli 17x, na čtvrtém místě dojeli 12x, na pátém 2x a šestí jsme byli 4x. Moc gratulujeme všem, bojovali jste a to je to hlavní ! smile

Nováčci to dobře zvládli a vše klapalo.Díky patří i rodičům, kteří nám pomáhali a maminky výborně navařily a napekly.

Měli jsme strach jak to bude s průběhem při závodech - plata na přistání vítězů a do toho my...., ale super spolupráce vás všech byla příkladná, což ocenili i organizátoři závodů na cílové věži.

DÍKY a jen tak dál.

R


28.4.2017

JARNÍ  VESLAŘSKÁ  REGATA  NERATOVICE  6.5. - 7.5.2017

NOMINACE :

SOBOTA

     
mladší  žáci RADECHOVSKÝ MORAVČÍK HOBZA
  KREJČÍ náhradník SMEJKAL
       
mladší žákyně VABROUŠKOVÁ FOREJTOVÁ M  
  BARTÁKOVÁ LAUBOVÁ A  
starší žáci MOŽNÝ KOTRČ TŮMA
  PATERA JORDÁN HAMOUZ
  PAZDERA ŠTAJER  
starší žákyně MATĚJKOVÁ FOREJTOVÁ L  
  LAUBOVÁ N MRUŠKOVIČOVÁ  
dorostenci ŠTOREK DOAN MACHART
  ROUBAL DUŠEK METYŠ
  CAITHAML    
dorostenky KINDLOVÁ LAMPRECHTOVÁ  
  HYTTNEROVÁ ŠVESTKOVÁ  
junioři ŠVESTKA BRŮŽEK BOUŠKA
juniorky KROMPOLCOVÁ FRDLÍKOVÁ  
  DVOŘÁKOVÁ NOVÁKOVÁ  

NEDĚLE

     
mladší  žáci MORAVČÍK RADECHOVSKÝ  
  HOBZA SMEJKAL  
mladší žákyně BARTÁKOVÁ FOREJTOVÁ M  
  LAUBOVÁ A VABROUŠKOVÁ  
starší žáci MOŽNÝ KOTRČ JORDÁN
  TŮMA PATERA HAMOUZ
  PAZDERA ŠTAJER  
starší žákyně MRUŠKOVIČOVÁ LAUBOVÁ N  
  MATĚJKOVÁ FOREJTOVÁ L  
dorostenci ŠTOREK MACHART ROUBAL
  DUŠEK METYŠ DOAN
  CAITHAML    
dorostenky KINDLOVÁ LAMPRECHTOVÁ  
  HYTTNEROVÁ ŠVESTKOVÁ  
junioři ŠVESTKA BOUŠKA BRŮŽEK
juniorky KROMPOLCOVÁ FRDLÍKOVÁ  
  DVOŘÁKOVÁ NOVÁKOVÁ  

 

Přihlášky jsou 2.5. - kdo ví, že nemůže startovat, ať to neodkladně do úterý 2.5. nahlásí R.Sehnoutkové.

Doprava bude společná autobusem v sobotu i v neděli.

R


27.4.2017

DRAZÍ  SPORTOVCI !

V pondělí 1.5. je Svátek práce a tak jej oslavíme společně od 14,00 hodin na Štulovně tím, že si nahodíme lodě, abychom hned již v úterý mohli trénovat a připravovat se do Neratovic.

R


26.4.2017

JARNÍ  NÁBOROVÉ  ZÁVODY  BOHEMIANS  29.4. - 30.4.2017 

INFO  K  ZÁVODŮM  rolujte dolů pod nominaci

NOMINACE :

sobota 29.4.

mladší žáci: Radechovský, Moravčík, Hobza, Smejkal, Krejčí, Marflák, Houška, Heroudek

mladší žákyně : Bartáková, Vabroušková, Forejtová M., Laubová A., Goldmannová

starší žáci : Možný, Kotrč, Tůma, Jordán, Hamouz, Hejda

starší žákyně : Matějková, Forejtová L., Laubová N., Mruškovičová

dorostenci : Štorek, Machart, Doan, Roubal, Dušek, Caithaml, Brousil

dorostenky : Kindlová, Lamprechtová, Hyttnerová, Švestková, Machartová, Dvořáková

junioři : Brůžek, Bouška, Švestka

juniorky : Nováková

nedělě 30.4.

mladší žáci : Radechovský, Moravčík, Hobza, Marflák

mladší žákyně : Bartáková, Laubová A, Forejtová M, Vabroušková

starší žáci : Možný, Kotrč, Tůma, Jordán, Štajer, Hamouz, Patera, Böhm, Hejda

starší žákyně :  Matějková, Forejtová L, Mruškovičová, Laubová N.

dorostenci : Štorek, Machart, Doan, Roubal, Dušek, Caithaml, Krbec

dorostenky :  Kindlová, Lamprechtová, Švestková, Hyttnerová, Machartová

junioři : Švestka, Bouška, Brůžek

juniorky :  Nováková, Frdlíková

POZOR!  Doprava není, každý si musí zajistit dopravu vlastní.  /Domlouvejte se mezi sebou. / Zázemí budeme mít na smíchovském břehu řeky přímo u kontrolní věže tam je i cíl závodů na CÍSAŘSKÉ LOUCE !

Vezmi si s sebou : klubové závodní triko - bílé, triko žluté, závodní dres / nebo tílko a černé legíny ke kolenům/, teplé dlouhé černé legíny, teplé oblečení i do deště, několikery ponožky. Jídlo a pití a poblíž je i restaurace.

Časy - kdy je start váší jízdy - jsou v časovém rozpisu závodů, hledejte podle čísla závodu - discipliny .

Je nutné být na Císařské louce 2 hodiny před startem a hlásit se u trenéra !

V případě jakéhokoliv zádrhelu / ta čeština je krásná /  volejte na čísla :

R. Sehnoutková 602 683 113

J.Sehnoutka 606 743 608 

Startovka

Časový rozpis závodu

R


 19.4.2017

NEPŘEHLÉDNI

V sobotu 22.4. se uskuteční běžecký závod přes Městskou horu. Kdo můžete, jděte si zaběhat!smile My nemůžeme zajistit tento závod trenérsky, jsme v Račicích na KZ a tak vytáhněte rodiče, přihlaste se na místě, nahlašte, že jste veslaři z TJ LOKOMOTIVA BEROUN a běžte!  Vezměte si naše žlutá zářivá trika ať jste vidět. Makejte smilea v pondělí 24.4. mi přineste potvrzení o zaplaceném startovném a my to proplatíme.

Propozice zde

Držím všem běžcům palce.

R


Minulý týden proběhlo žákovské soustředění na Štulovně.

Musím všechny zúčastněné pochválit.smile Makali a bylo vidět, že to má smysl - všichni se na vodě zlepšili a vyzkoušeli si různé posádky. Teď jen nepřestat trénovat a stále se zlepšovat jak ve fyzičce tak v technice veslování.smile

R


27.3.2017

!!! P O Z O R  !!!

 

Dnes v pondělí 27.3. je POSLEDNÍ  PLAVÁNÍ  a ve čtvrtek 30.3. je  POSLEDNÍ HALA.

Od pondělí 3.4. 2017 je již letní rozvrh tréninků.

R


22.3.2017

AHOJ VŠEM !

Tak jaro je tady!!! A s ním i od pondělí 3.4. úplný přesun na loděnici na Štulovně. Všichni si vyklidí věci ze šatny na kasínu a přinesou si věci na vodu a běh na Štůlu a vzhledem k aprílovému počasí budou připraveni na teplo i zimu. Takže čepice, čelenky i neprofuky bundy!

Minulý čtvrtek a pátek proběhl v kasínu RODIČÁK C2 - bylo to parádní. Rodiče poslouchali rad svých osobních trenérů a na trenažerech předváděli výborné výkony. smile/ Výsledky dodáme. /  Zvláště chválíme trenéry, kteří nezapoměli na rozcvičku,  rozběhání a protažení po výkonu. Atmosféra byla svělá a doufáme, že při  dalším RODIČÁKU NA VODĚ se znovu sejdeme. 

R


12.3.2017

 

Ahoj,

máme po prázdninách a jak to jen půjde, budeme na vodě!!!!   Zrevidujte oblečení, ještě to bude foukat a studit, tak klasika - oblečení jak na běžky!! 

Ale každé pondělí, do konce března, budeme VŽDY  v Kasínu a pak poslední tréninky plavecké!!!

Další dny se, ale také, budeme scházet VŽDY v Kasínu a dle počasí se přemístíme na Štůlu.

POZOR!  Po úspěšném "Rodičáku na vodě" vyhlašujeme
"Rodičák na trenažérech"!!! 
Po dva dny, čtvrtek 16.3. a pátek 17.3. vždy od 17.00 na Kasínu, budou vaši rodiče a rodinní příslušníci mít možnost nejen si trenažér a posilku vyzkoušet, ale i se s vámi "utkat" a zkusit pokořit vaše NEJ časy!!!  Možná budou překvapení, že to tak jednoduché není, ani když se pod nimi nic "nehoupe" a budou se muset moc a moc vydat, aby se k vašim  osobákům přiblížili a nebo je dokonce pokořili smile.  Tak je motivujte, ať toho využijí a společně si to rozdejte!!!

J.


 27.2.2017

INFO  O  TRÉNINCÍCH  BĚHEM  JARNÍCH  PRÁZDNIN

 

Tréninky budou pro dorostence a starší -  úterý 7.3., středa 8.3. a čtvrtek 9.3. od 14,00 hodin do 17,00 hodin.

Žactvo si dá odpočinek, ale pokud někdo přijde v daných hodinách nebudeme se zlobit.

Když bude hezky - zkusíme vodu, ale sejdeme se vždy v kasínu.

 

Plavání a hala  v době prázdnin odpadají

R


27.2.2017

Moc se omlouváme za opožděné zprávy z M ČR na trenažerech z Hodonína, ale nějak nestíháme.smile

Cesta vláčkem do Hodonína byla zábavná hned od počátku. Hotel super, večeře a snídaně super a samotný závod - to byla síla!!!  Vynikající časy všech našich borců. Závody zahájila  Tereza Lamprechtová  pěkným zlepšením osobáku o 3s, Markéta Krompolcová výborné zlepšení času o 8 vteřin a jen škoda nachlazení Barči Novákové, která ale překonala krizi, nevzdala a zajela i tak standartní výkon. Míša Štorek 6 desetin za osobákem, také výborný výkon. Ted Machart v dorostencích / 2001,2002 /  by ve svém ročníku 2002 obsadil 2.místo a poprvé pokořil 7 minutovou hranici - PARÁDA !!!  Honza Bouška - velký osobák, Vojta Šabata, osobák a poprvé zažil jak veslování dokáže brát dech a "bolí" a Martin Švestka nejlepší super čas a osobák. Prostě nám všichni udělali velkou radost a je vidět posun ve výkonech a dobrý základ na to nejdůležitější  - na vodu.!!!! Na tu se již všichni těšíme!

DÍKY VŠEM!smile


14.2.2017

D Ů L E Ž I T É   !!! P O Z O R   !!!   P O Z O R   !!!   D Ů L E Ž I T É

V pátek 17.2.2017  ODPADÁ  TRÉNINK  z důvodu odjezdu našich starších závodníků na trenažerové MČR smile do Hodonína.  Je mi jasné, že vám ostatním je velmi líto, že není trénink a tak vezměte rodiče a jděte si s nimi zaběhat, nebo vyražte na běžky - nejlépe na Jizerskou 50.

No a držte našim borcům palce, aby si vytvořili osobáky. A v pondělí 20.2.2017 zase HURÁ do procesu.smile

 

R smile


!!!   A  UŽ  JSOU  TU  ZASE  PRÁZDNINY   !!!   smile

Tentokrát se nám blíží POLOLETNÍ  PRÁZDNINY - jsou v pátek 3.2.2017!

Takže si je všichni užijte ve zdraví a sami se podle potřeby "hejbejte" a odpočiňte si. Tréninky začnou hned v pondělí 6.2.2017.

R


!!!   DŮLEŽITÉ   !!!

V pátek 20.1.2017 NENÍ trénink, z důvodu Výroční členské schůze - veslopádlokoulení.

V neděli 22.1. odjíždí 30 členů a trenéři na lyžařské soustředění do Bedřichova, pro ostatní budou  tréninky zajištěny v rozsahu :

pondělí 23.1.  kasárna od 15,00 do 17,00,  plavání dle rozpisu

úterý     24.1.  kasárna od 15,00 do 17,00

středa   25.1.  kasárna od 15,00 do 17,30

čtvrtek  26.1.  kasárna NE,   hala ANO 15,30 do 17,00

pátek    27.1.  kasárna od 15,00 do 17,00

!!!  ČTĚTE  DŮLEŽITÉ INFO   !!!


 11.1.2017

Výroční členská schůze

Jako každý rok připomínáme naši Výročku, opět ve Sportbaru LOKO, a to v pátek 20.1.od 17.00 !!!

Pozvánka ZDE a nebo info na trénincích.


8.1.2017

Oslava narozenin Karla Hradila

Všem, co přišli gratulovat, děkujeme - přišlo 60 (!!!!!) gratulantů (a min 8 jich volalo a omlouvali se) a překvapení pro Karla se tím vydařilo!!  Velmi nás potěšilo, že to byli většinou zakládající členové, kteří v nelehkých začátcích Klubu nejen budovali loděnici do dnešní podoby, ale stačili i veleúspěšně závodit - všem patří za to velký dík!!!

Koukněte do fotogalerie a těšíme se, že podobných setkání bude víc. 


  4.1.2017

TERMÍNOVÁ LISTINA

Upozornění:  v kolonce "ZÁVODY" je nově vložena termínovka našeho klubu na rok 2017 podle ČVS a ČSK.


2.1.2017        

NEPŘEHLÉDNĚTE!!!!!   MIMOŘÁDNÁ UDÁLOST!!!    SLAVÍME!!!!!

P8220109Scull_kh_9

Co se koná  :   OSLAVA NAROZENIN

Kdo slaví :       KAREL HRADIL

Jůůů a kolik :  80 let  !!!!!!!!

Kdy:                 sejdeme se na Štůle 7.1., v sobotu -    začínáme ve 14.00 !!!!!

Dary:                největší bude radost z Vaší účasti, hlavně se těšíme na  závodníky, kteří i pod jeho velením vyrůstali, budovali loděnici a závodili v letech 2000 - 2010 !!!!

Jarda


1.1.2017

Tradiční novoroční (tentokrát opět „ledové“) veslování na Berounce

Opět se potvrdilo nezdolné nadšení berounských veslařů a jejich chuť zaveslovat si hned první den nového roku 2017 smile. Sešlo se kolem dvaceti nadšenců a stejně jako před dvěma lety je nezastavilo ani zamrzlé koryto Berounky. Tradičně jako první vyrazily dva ledoborce – staré skuly, jejichž posádky tentokrát téměř bez problémů uvolnily cestu pro kajaky, které je vzápětí následovaly. Ze břehu je „jistili“ a povzbuzovali RůženkaKarlem.

Pokud našim veslařům a kanoistům vydrží elán smile i v dalších dnech a týdnech, tak se jistě můžeme těšit na zcela mimořádné nasazení berounských veslařů během tréninků i závodů v celé nastávající sezoně.

Stále ještě nemocného smile šéfa Jardu jsme alespoň „telefonicky“ pozdravili mohutným „AHOJ“. Věříme, že do soustředění v Jizerkách už bude v pořádku. smile

Jitka

První část fotek od Evy Dudové …

A ještě z Báry foťáku


 ARCHIV STARŠÍCH ZPRÁV